Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2021 рік від Марфи Бомбушкар


Цей рік пролетить як одна мить, змінить суспільство, змінить кожного з нас. Бувають такі гороскопи, які впливають сильно не на всі знаки Зодіаку, не на всіх людей, але цей вплине на всіх. Важливих періодів і трендів у 2021 році набагато менше, але гороскоп набагато гірше від торішнього. 2021 рік буде дуже несприятливим на глобальному рівні, для суспільства, багато швидких і несподіваних змін, руйнувань, подій про які ніхто не міг подумати. Все «глобальне» буде розвиватися не так як думали, старе буде руйнуватися, нове будуватися і теж руйнуватися, все буде несподіваним і непередбаченим, швидким. Нові обмеження будуть змішуватися з новими революціями. Цього року найсильніші вказівки на кризу в економіці та соціумі, політиці, науці, розвитку суспільства. Проблеми з планетою Земля будуть йти в крайності. Для звичайних людей рік залежить від особистих гороскопів, на людському рівні рік трохи легше, ніж на глобальному, але полегшення для людей буде періодами. Для знаків Зодіаку дуже важливий рік для Тельців, Левів, Скорпіонів і Водоліїв, найгірше першим трьом, а останнім багато всього має бути в цьому році. З травня по липень буде період, який сильно вплине на релігію, духовне, наркотики, благодійність, таємниці, людям він буде пом’якшувальний (робить людей добрішими і більше жертовність), на глобальному рівні посилить нестабільність, ізоляції, принесе більше помилок і таємниць, остаточне завершення існуючих і старих систем.

У гороскопі буде багато відсилань на минулі річні огляди гороскопи – 2018, 2019, 2020 років, а ще багато повторення інформації з гороскопів на березень і грудень 2020 року та січень 2021. Березень і грудень 2020, січень 2021 – це основоположні місяці, гороскопи, під час яких почалося все найважливіше, що триватиме в цьому і наступних роках.

Гороскоп розбитий на три частини:

– Перша – «Загальний огляд року» – основні періоди і тренди року, глобальний вплив;
– Друга – «Загальний гороскоп для знаків Зодіаку на 2021 рік» – тренди і періоди для людей з їх впливом на життєві сфери;
– Третя – «Про найцікавіші події в 2021 році» – передбачення на 2021.

Загальний огляд року – основні глобальні періоди і тренди

Ключове слова року – «Суспільство» («Громадськість») – це найсильніше зміниться в 2021 році, багато нового, руйнування старого, фанатичне і тоталітарне зміцнення старого, швидких змін. Якщо додати ще слів, ключових, це: революції і тоталітарні режими, технології і наука, економіка, природа і планета Земля. Це все, що більше за все зміниться в цьому році. Але «Суспільність» – це саме те вірне слово.

Зміни «Суспільства» буде через кризи, революції, обмеження, структурування, руйнування обмежень і структур, економіку, технологічні прориви, протиборство економічного з технологіями.

У минулому році, 2020 року, ключовим словом було «Державність», дивіться гороскоп на 2020 рік, був сильний вплив і зміна держав і державних інститутів, вплив держав на людей і світ. Цього року люди будуть впливати на світ або світ на людей, незалежно від держав.

На глобальному рівні все буде дуже тривожно, в суспільстві, економіці, технологіях, політиці – весь рік, пом’якшення і ослаблення для глобального лише з серпня по початок листопада. Найскладнішими місяцями в році, коли буде посилення негативного і початок нових трендів – січень і лютий. На особистому рівні буде більше пом’якшень і послаблень.

Є великий зв’язок між гороскопами починаючи з 2020 року по 2023 рік. Зв’язок в тому, що навесні 2020 року, з березня по травень, було знамення того (вперше були тренд і період для глобального), що буде в 2021 і наступних роках. В 2021 році відлуння подій 2020 стане звучати голосно і чітко. У гороскопі на 2020 рік багато несприятливих трендів були згладжені сприятливими, а коли все дійшло до піку в травні місяці – на глобальному рівні розпочалось багато уповільнень.

Буде новий період з середини травня по кінець липня, він дасть новий напрямок і розвиток в духовному і релігійному, наркотичну експансію і свободу, посилить благодійність і жертовність, таємниці на всіх рівнях, ізоляції. Багато серйозних завершень, ізоляцій, може бути смертей людей і систем. Треба запам’ятовувати, що буде відбуватися з питаннями ізоляції, релігії, життя і смерті, таємниць і інтриг, віри, фанатизму, ідеалів, наркотиків – це все буде повторюватися і розвиватися в 2022 році! Цей новий період, хоч і короткочасний, буде ознакою для перерахованого в наступному році.

У 2021 році багато нових руйнувань і спроби творення нових ПРАВИЛ, творення нової ДІЙСНОСТІ. 2021 рік буде дуже швидким, для несприятливих трендів не буде пом’якшень, а перші уповільнення лише на самому початку літа і штиль (менше швидкості у подій) лише з серпня по початок жовтня. Нові ПРАВИЛА і ДІЙСНІСТЬ, для «Суспільства» і глобально, які будуть створені, в 2021 році – будуть же в цьому або наступному році зруйновані. Нові ПРАВИЛА і ДІЙСНІСТЬ будуть сильні лише ті, що будуть створені в 2022 році і на початку 2023. Найсильніші, остаточні ПРАВИЛА і ДІЙСНІСТЬ для «Сустпільства» і глобального будуть ті, що почнуть формуватися взимку 2022 і навесні 2023 років – нова реальність життя.

Але найголовніше в 2021 році – це обмеження і руйнування. Між економіка-суспільство, технології проти суспільства і економіки, вони будуть заважати і руйнувати один одного. Економічні громадські структури, базиси, будуть швидко руйнуватися. Політика-економіки – соціалізм в боротьбі з капіталізмом, розтрати проти жадібності. Глобальне проти індивідуального, суспільне проти власного.

У цьому році будуть крайності у жадібності і щедрості, на глобальному і особистому рівні. І те й інше буде губити системи і людей. Економічна криза чи криза у людей буде відбуватися через це, з причин надмірної скнарості, з причин надмірної щедрості.

Соціалізм буде процвітати! В капіталізмі багато руйнувань. Соціалізм в протистоянні з капіталізмом.

Багато масштабних політичних скандалів в цьому році, багато правди буде висвітлено, політичних змін.

Рік революцій, точніше дворіччя революцій (до початку 2023 року) в суспільстві. Соціальні революції, бунти, проти багатства, політичних систем, державних обмежень.

Слабкі тоталітарні режими будуть зруйновані. В цьому році багато вказівок на революції, як і в наступному. Людські мітинги будуть більш озлоблені і агресивні, бунти. Але, сильні тоталітарні режими, з застосуванням сили, зможуть придушити революцію, хоча це буде дуже криваво.

У 1000 разів прискориться розвиток різниці між багатством і бідністю. У цьому році стане багато мультимиллиардеров, багато перестануть бути мільйонерами, більше концентрації фінансових ресурсів в руках окремих компаній і особистостей.

Економічна криза настане дуже раптово. Сильні вказівки на неї в січні-лютому 2021 року, але це може бути лише початок, причини, а сама криза буде їх наслідками. Вказівка на весь рік і будуть повторюватися в 2022 році.

Зміна і руйнування прав власності. Зміна цінностей.

Корпораціям в цьому і наступному роках доведеться не солодко, якісь будуть зруйновані повністю. Але, як вже писалося, рік не тільки руйнувань, а й творення нового і тоталітарного, так що, якісь корпорації зміцніють шляхом тоталітарності. Раптові швидкі зміни у багатих людей, компаній,

Глобалізм поки що ослабне. Буде більше індивідуалізму. Але без націоналізму.

Проблеми з планетою Земля, будь-які екологічні катастрофи, землетруси, цунамі, урагани і подібне, стан клімату і погодні явища (тепло, холод, дощі і т.д. т.п.) будуть доходити в крайнощі.

У далекому 2018 році планета Уран увійшла в знак Тельця. Зараз ця планета проявить себе у всій силі. В цьому і наступному році Уран буде швидко руйнувати і змінювати економіки та багатства у країн і людей, системи цінностей, то чим дорожать, що збирають і колекціонують, як і де збагачуються. Швидка зміна клімату, прискорення і раптові зміни, несподівані. Є вказівки на голод, економічну криза, природні катастрофи. Прочитайте загальний гороскоп на 2018 рік і загальний гороскоп на травень 2018. Руйнування суспільних правил і суспільної єдності.

Великі зміни для технологій, технологічних компаній, сфери Інтернету, «Інтернет корпорацій», віртуальних грошей. У цьому році будуть нові правила і руйнування, зміни. Нові правила проіснують недовго, вже в наступному році будуть змінені, те що буде будуватися зараз – не довгостроково і мінливе. Буде обмеження «Інтернету» і нові закони для нього в цьому році, а в наступному році остаточні.

Найважливіші тренди в 2021 році

Лише 1 важливий тренд у 2021 році, несприятливий, тривалий, буде повторюватися в 2022 році. Про нього було написано в загальному гороскопі на січень 2021 і в гороскопах для знаків Зодіаку, а вперше глобально він проявився в березні-травні 2020 року. Цей тренд розвитку і руйнування, прискорення. На глобальному рівні він буде діяти з початку січня по середину серпня, повторення з середини листопада 2021 року до початку лютого 2022, останній раз з кінця липня до середини грудня 2022 року. Для людей у нього, ймовірно, дія коротше – з кінця січня до кінця березня, з середини травня до початку липня, з початку грудня 2021 до середини січня 2022, з кінця серпня до середини листопада 2022.

У минулому, після подібного тренда розвалився Радянський Союз, він було в 87-89 (майже 90) роках, почалася Арабська Весна в 2010тих, були і інші важливі події соціальні і політичні, маса швидких революцій і їх придушень.

Цитую старі гороскопи, на березень 2020 та січень 2021:

Колапс – цим одним словом можна позначити те, що може відбуватися під час цього тренда (вказівки), колапс весь 2021 і частина 2022 років. Події швидкі, руйнівні, несподівані. Вказівка дасть крайність (максимальність) – це не дріб’язкові зміни, не кардинальні події, а крайній розвиток в сферах. Акцент на економіку, планету Земля, суспільство і маси людей, громадянське суспільство і організації, права цивільні, об’єднання, вплив на системи, політику і владу, науку і технології. Що може бути? Період дасть громадські, масові, революції і бунти, а так само їх придушення. Зміни в економіці, руйнування економічних систем, розвитку і обмеження економіки. Катаклізми в природі, швидка зміна Землі і якась затримка (може бути погода буде змінюватися вкрай, але не часто, від посухи до потопів, різкі перепади температур, сильні землетруси і інші погодні феномени \ умови доходять до крайності). Руйнування політичних систем, систем влади, якщо вони слабкі. Тоталітаризм і зміцнення домінуючих систем, конфлікти і бунти в тоталітарних режимах. Події в науці і технологіях – теж буде стримування, більше цинізму і фундаменталізму, прагматизму, наука і технології сильно протистоятимуть економіці і Землі.

Якщо говорити коротко, це час змін соціальних і економічних на глобальному рівні. Для людей – зруйнує структури, плани на майбутнє, щось важливе, дасть бунтарство і порушення правил. Все залежить від особистих гороскопів в яких сферах. Для знаків Зодіаку – руйнування в певних сферах, але багатьох.

Під цю вказівку, тренд, в гороскопі на 2020 рік були думки про об’єднання РФ і Білорусі навесні-влітку 2020 року, але цього не сталося. Під час цієї вказівки Коронавірус вперше вдарив по всьому світу, були локдауни і інші події. Вперше сильно впала в ціні нафта. Політичних подій огляди робити сенсу немає, хто захоче, той зможе пошукати в Інтернеті.

Під це і інший тренд (в січні-лютому) будувалися прогнози на економічну глобальну довгострокову кризу, згадувалося про це в загальних гороскопах на рік 2018, рік 2019, рік 2020. Звичайно, в суспільстві теж буде криза.

Найважливіші періоди в 2021 році

Періодів, теж, буде набагато менше.

У 2021 році буде меншим важливих періодів, всього лише 3:


  • – Рух Сатурна по знаку Водолія;

  • – Рух Юпітера по знаку Водолія;

  • – Рух Юпітера по знаку Риб.

Рух планети Сатурн по знаку Зодіаку – Водолій

Про рух Сатурна по Водолія і його впливу було написано в гороскопах на 2020 рік, в загальних гороскопах на березень і грудень 2020 року. Повторюся, якщо хочете дізнатися більше – читайте загальний гороскоп на березень 2020 і для знаків Зодіаку на березень 2020.

Часткова цитата, для глобального рівня, із загального гороскопу на грудень 2020:

Рух Сатурна вважається одним з найсильніших і рідкісних вказівок в астрології. У знаку він буває до двох з половиною (іноді три, якщо календарно) років. Йому потрібно майже 30 років, щоб пройти по всім знакам Зодіаку. У цьому році він перейшов в Водолія, минулого разу він був там в 1991-1993 роках, подібне до того, що було в ті роки, буде в наступні 3 роки.

Сильний вплив на суспільство, політику, революції, науку, технології, а також людей, які з цим пов’язані. Водоліям, Тельцям, Левам і Скорпіонам буде помітно його вплив на життя в цілому.

Планета Сатурн повернеться в Водолія з 17 грудня 2020 по 8 березня 2023, в 2020 році Сатурн вже був у Водолії з березня по початок липня 2020 року. Було багато написано про вплив Сатурна в гороскопах на березень для знаків Зодіаку і загальному гороскопі.

В загальному гороскопі на березень була фраза «Запам’ятовуйте якими були березень-липень 2020 року, це все буде з нами в наступні роки.». Сподіваюся, що ви це запам’ятали. Так як ті події, що були з весни до літа, можуть повторитися, але тепер вони будуть швидшими і, ймовірно, руйнівними. Якщо Ви вирішили виниклі проблеми з березня по липень – повторення бути не повинно, якщо не вирішили і забули – чекайте проблем.

В 2021 і в частині 2022 років у Сатурна буде багато несприятливих трендів, що руйнують, що вимагають бути серйозніше, обмежують.

Сатурн буде сильно впливати на суспільство, соціум, суспільні правила, Інтернет, політику (але не влада, владу навпаки він буде руйнувати слабку, будувати демократію, та й посилить сильні диктатури). Революції в 2021 і 2022 роках дуже вірогідні, масштабні, в багатьох країнах.

Рух Сатурна по Водолію дасть соціальну криза, вже скоро, може в кінці грудня, але скоріш за січень-лютий. І ця криза буде з хвилями, в 2021 році і 2022 вони ще будуть накочувати. Соціальні проблеми (проблеми в суспільстві), можуть бути політичними (революції), підштовхнуть економічну кризу (вже в січні буде видно, маємо рацію ми в гороскопі чи ні). Але ще Сатурн дасть зміцнення для суспільства, громадських інститутів, зміна і зміцнення їх прав і впливу, хоча слабкі звичайно зруйнує.

Сатурн по Водолія вплине на технології та науку, в 2021 році і 2022 прогресу буде менше. Будуть проблеми в технологіях і науці через економіку, можливо екології (проблеми на планеті Земля).

В 2021 році конфлікт між економікою і суспільством, в частині 2022 роки він теж буде, але вже слабкіше. На жаль, в 2022-2023 роках будуть сильні періоди для воєн.

Рух планети Юпітер по знаку Зодіаку – Водолій

Юпітер увійшов в Водолія в грудні 2020 року, тимчасово піде з нього з травня по липень, в липні повернеться в Водолія до кінця грудня 2021 року.

Про Юпітері у Водолії писалося в загальному гороскопі на грудень 2020 і згадувалося в гороскопі на 2020 рік.

Часткова цитата:

І ще один важливий період, рідкісний і довгостроковий, перший раз з 19 грудня 2020 по 13 травня 2021 і повториться з 29 липня по 29 грудня 2021 – це рух Юпітера по Водолію. Проходження Юпітера по знаку Зодіаку теж вважається сильним зазначенням, в знаку він буває близько року (трохи менше-чуть більше календарно, в залежності від років).

На глобальному рівні, Юпітер у Водолії, як і Сатурн у Водолії, буде впливати на соціум і політику, суспільство, науку, технології. Це він дасть масштабні зміни, масштабні революції, масштабне нове, а Сатурн лише руйнуватиме слабке і зміцнюватиме сильне, в суспільстві, науці, політиці. На відміну від Сатурна, який буде мати багато несприятливих трендів в наступних 2 роки, у Юпітера найгірші вказівки на січень і лютий. У січні-лютому повинні відбутися масштабні зміни і події в світі, колапс, катастрофи.

Юпітер і Сатурн в одному знакові протягом, майже, року – це великі зміни, завжди. Це буває дуже рідко, раз в 20 років. А перебування у Водолії цих двох планет, я навіть не можу сказати, коли було… Може бути пару сотень років тому.

Так що, світ чекають великі соціальні та політичні зміни з подіями в 2021 році! Та й людям теж в якихось сферах.

Рух планети Юпітер за знаком Зодіаку – Риби

Новий період, про який лише пару раз згадувалося в цьому гороскопі на 2021 рік – це рух Юпітера по знаку Риб.

Юпітер буде в Рибах з 13 травня по 29 липня, повторення з 29 грудня 2021 по 11 травня 2022, повторення з 28 жовтня по 20 грудня 2022.

Повторюся, запам’ятовуйте, що буде відбуватися в травні-липні – це повториться, коли Юпітер знову піде по Рибах.

Юпітер в Рибах на глобальному рівні – це абстракція, вплив на абстрактне, таємне, духовне, нематеріальне.

Сильних несприятливих вказівок у Юпітера в 2021 році не буде, як і сприятливих, тому навряд чи він щось погане або хороше зробить. У подій можуть бути сприятливі і несприятливі якості.

Саме поганим, може бути: масовий фанатизм, великі таємниці, масові завершення (смерті серед людей, завершення якихось важливих речей), духовні проблеми і релігійні скандали. На особистому та глобальному рівнях масштабність, посилення, страхів, паразитизму, безвідповідальності, емоційних і без логічних вчинків у людей і суспільства.

Найбільш хорошим, може бути: нова творчість, нові ідеали і нова віра. Взаємовиручка і допомога дійсно для тих, хто цього потребує.

Рух Юпітера по Рибам посилить і розвине, дасть експансію, для духовного, релігійного, всього що таємне, що обманює, ілюзорно. Це не тільки релігія і таємні спільноти або таємні події. Але ще – вищі і масові творчість та ідеали – в цей час можуть виникнути нові ідоли і кумири в творчості або релігії, люди які поведуть за собою. А можуть бути лжепророки і обманщики.

Вплине на наркотики і алкоголь – у цього будуть нові правила і закони, нові можливості для розширення їх впливу на глобальному рівні. Більше буде свободи для дурманного, зростання, експансія, новизна. Це може бути, як поганим, так і хорошим, наприклад – наркотики для лікування людей або щоб губити їх.

Вплив буде на благодійність, меценатство, допомогу іншим. Більше взаємовиручки і підтримки на всіх рівнях. Але і людям паразитам буде простіше жити за рахунок суспільства.

У природі, екології, він вплине на велику воду – моря, океани і водні ресурси.

Вплив на психологію, гіпноз і інші техніки з масовим таємним впливом на суспільство. Можуть виникнути нові психологічні напрямки. Може бути нове лікування за допомогою гіпнозу і психологічних технік. А може бути масовий вплив на людей, таємне управління.

Нова фантастика і мрії, ідеали. Правдиві або брехливі.

Посилиться езотерика і містика, їх вплив, навчання, інформація про них.

Об’єднання людей в нові таємні групи, в нові спільноти. Хоч рік 2021 і соціальний, але в цей час буде більше роз’єднання по таємним групам.

У гороскопі на 2022 рік будуть сильні сприятливі вказівки для Юпітера в Рибах, коли описані приклади будуть допомагати економіці і державам, людям допомагати досягати цілей і збагачуватися.

Гороскоп розбитий на три частини, Ви прочитали першу, але буде корисно прочитати другу і третю:

– Перша – «Загальний огляд року» – основні періоди і тренди року, глобальний вплив;
– Друга – «Загальний гороскоп для знаків Зодіаку на 2021 рік» – тренди і періоди для людей з їх впливом на життєві сфери;
– Третя – «Про найцікавіші події в 2021 році» – передбачення на 2021.

Гороскоп опублікований 20 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,371