Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2016 рік – Водолій – від Марфи Бомбушкар


2016 рік для Водоліїв буде набагато простіше 2015 року, хоча з приходом 2016 року – цього, можливо Ви й не відчуєте. Початок року, перших 3-4 місяці, а може і навіть травень, будуть дуже вже активними (особливо до кінця березня). Але потім ситуація нормалізується. «Полегшення» настане з приходом серпня, а зовсім вже все стане добре не раніше початку жовтня.

Один із трендів 2016 – це кар’єрний ріст і повага. Ще в далекому 2012 і по грудень 2014 (повтор був літо-осінь 2015) році Водолії, могли, почати відчувати проблеми з кар’єрою і соціальним становищем – хиткість, невпевненість, незадоволеність, почався пошук стрижня у цих сферах, стабільності, визначеності для підйому вгору. За ці роки, я сподіваюся, Ви знайшли свій стрижень, побудували міцний фундамент для ступенів, а теперішній рік дасть Вам сил та енергії для бігу вгору. 2016 рік, приблизно, 2 \ 4 роки буде «стимулювати і штовхати» Вас до зростання, Ви вже не будете відчувати ту кількість перепон на своєму кар’єрному шляху, а масу енергії.

Другим трендом буде продовження розпочатого періоду зі зміцненням дружби, колективів, пошуку більш серйозних друзів – цей тренд я описувала в гороскопі на 2015 рік і в гороскопі на вересень 2015 року, тренд буде довгий до 2017 року.

Третій тренд – духовне зростання, езотерика, розширення сексуальної сфери, поліпшення фінансової сфери (особливо за рахунок інших людей: підтримка, кредити, борги, спадщина) – цей період настав у Вас в середині серпня 2015 і триватиме до осені. Четвертим трендом в гороскопі на рік – навчання, зарубіжжя, поїздки, освіта – почнеться він восени цього року і триватиме до жовтня 2017! Ну, а тепер коротко по місяцях.

Гороскоп для Водолія по місяцях на 2016 рік

Січень. Складний місяць, ще в гороскопі на грудень 2015 я говорила про складний тренд до кінця березня місяця, квітня, так що тримайтеся. Але в той же час цей січень принесе Вам «першу» енергію у сфері кар’єри та соціального зростання, у Вас буде маса сил і енергії в цій сфері з 3 січня по 6 березня. Зауважу, що це «перша енергія», влітку буде і другий подібний період! Крім цього, січень зверне Вашу увагу на відносини в кінці місяця. І в сфері пов’язаної з друзями та колективами, можливі як «затримки» так і «повернення» до старих тем і питань до травня місяця. Можливий таємний роман з кінця січня по другу декаду лютого.

Лютий. Перша декада для Водоліїв досить емоційна і егоцентрична, а так само дуже важлива для цього знаку Зодіаку – час нового! Весь місяць, вірогідні, скандали з керівництвом та іншими людьми про кар’єру, положення, повагу. При цьому всьому, при всіх цих скандалах у сфері кар’єри, у Вас буде шанс просунутися вперед, на парочку щаблів вище. Маса новин з середини лютого до початку березня, та й час повчити щось нове або поспілкуватись. З другої декади лютого по другу декаду березня – час харизми і привабливості для Водоліїв! А наприкінці лютого – увага до фінансів, спадок, кредити – можливе отримання масштабного результату!

Березень. Водолії хоч і анархісти, в деякій мірі, але в березні все ж будуть діяти за соціальними правилами. Час реорганізації себе, своїх планів. Зменшиться енергія, а разом з нею і скандалів, в сферах пов’язаних з кар’єрою, повагою і соціальним становищем. А от у сферах дружби і колективів – енергії стане більше до червня цього року, це «перший» такий активний період в дружбі в цьому році, в серпні буде ще один. Гарний час проводити більше часу з друзями та реалізовувати колективні проекти. Березень так само змусить подумати про свої фінанси, заробітки, накопичення. Наприкінці березня – чекайте подій пов’язаних з освітою, зарубіжжям, судами. А ще, в кінці березня і по серпень місяць – Ви, можете, стати більш ретроградні (прагнучі назад, до минулого) і інтровертні.

Квітень. Місяць навчання, дві треті місяці! Поїздок, спілкування. Але головне – це навчання! При цьому всі, другим трендом квітня буде – повернення до старих тем, проектів, планам, пов’язаними з кар’єрою, повагою, досягненнями, соціальним становищем в перебігу, майже, півріччя з квітня по кінець вересня 2016! Кінець квітня – час сім’ї та будинки, нові події і гармонія в родині! Повинна зауважити, що настане ще один тренд по червень місяць, коли Вам потрібно берегти свої гроші! Згадайте вересень 2015.

Травень. Початок місяця і перші дві декади – це час сім’ї. Будьте обережніше з боргами і кредитами, зарубіжжям, освітою, складно буде знайти золоту середину у цих сферах (конфлікт, фрустрація, прагнення від великого до меншого). Кінець травня принесе хороший період в любові й творчості до середини червня. Але в той же час, кінець травня принесе ще один тренд – підвішеності і невизначеності в усвідомленні себе, своїх цілей, можливості, свого Я. Водолії стануть в поведінці невизначеними (дивними, незрозумілими, ескапістами, дуже чутливими), хоча, для них це і не дивина, на досить довгий період. Кінець травня принесе з собою якийсь «підвішений у повітрі» тренд, згадайте свій стан з середини листопада по середину грудня 2015! Цей період буде подібним, але вже значно триваліший, до жовтня 2016 року. Час незрозумілості, розмитості, невизначеності особливо у фінансах, дружбі і колективах, роботі і зі здоров’ям, правил і обов’язків, а так само щодо відчуття себе. А ще цей період – період віри у вищі сили, не хочу продовжувати його опис, чекайте мій гороскоп на травень 2016!

Червень. Продовження любовного періоду. І, знову, почнеться енергійний період у сфері кар’єри і положення, це «другий» енергійний період (перший був з січня по березень). Але спочатку він буде якийсь «внутрішньо орієнтовним», енергії буде багато, а «виплеснути» назовні її буде складно. Можливі затримки в проектах, начебто і сил вистачає, а закінчити не будете встигати. Це гарний час для повернення до старих планів по досягненню поваги і досягнень! А не початку нових, але цей період буде триває до кінця червня, а потім до серпня вже більш активний період хороший для нового! Як я говорила ще в гороскопі на травень – червень – час кохання! Побережіть своє здоров’я в третій декаді місяця.

Липень. Прийшов час попрацювати і подбати про своє здоров’я! Попрацювати – спочатку місяця, можна навіть роботу змінити або отримати нові обов’язки, клієнтів. Місяць липень – хороший для Водоліїв у питаннях лікування! До того ж з середини липня і до першої декади серпня – вдалий час для відносин, особливо гармонійними відносини будуть в цей період. Так що, шукайте свою другу половинку до кінця другої декади серпня, налагоджуйте відносини з тими з ким у сварці, укладайте договори. А з кінця місяця і до самого кінця року почнеться довгий і важливий тренд для Водоліїв – «повернення» і інтровертності, Ви станете більш інтровертні і орієнтовані на минуле, детальніше, як завжди в гороскопі на місяць.

Серпень. Продовження тренда відносин, початок місяця – хороший час для нових відносин. Серпень принесе з собою закінчення другого енергійного періоду в питаннях кар’єри і соціального стану, а так само початку другого енергійного періоду в дружбі (перший був з березня по червень). Друга декада дуже важлива для Водоліїв, один з найважливіших (хоч і коротких) періодів цього року (перший був наприкінці першої декади лютого). В кінці місяця – фінансові питання. З кінця серпня і по другу декаду вересня – не час для нового з: поїздками, бюрократичними питаннями, навчання.

Вересень. Складний початок місяця, бережіть свої гроші і дружбу. А ось з кінця першої декади вересня і по жовтень 2017 – час розширення в сферах: філософії, зарубіжжя, поїздок, навчання, покровительства. Це хороший період вчитися, їздити за кордон, знаходити собі нових покровителів, а може й самі Водолії стануть наставниками комусь! Чекайте розширення в цих сферах. З прагматичного – питання в судах стане вирішувати куди простіше і рішення будуть куди вдаліше на протязі цього року! Цей тренд більш детальніше буде описаний в гороскопі на вересень. З кінця вересня питання, пов’язані з кар’єрою і положення в суспільстві – отримають новий розвиток, застій та переоцінка, що почалися в квітні, закінчаться. В цілому вересень – місяць фінансів, в перші його декаді, а в останню декаду – освіти. А ще вересень принесе з собою гармонію в кар’єрі, харизму в соціумі, вміння подобатися керівництву і знаходити компроміси – до середини жовтня.

Жовтень. Нарешті в Вашому житті стане більше чіткості і ясності, закінчиться період, який почався в травні місяці – невизначеності. Середина жовтня буде дуже вже емоційна, різка, раптова, мінлива, потрібно бути обережніше в ці дні. В кінці місяця, знову, виникнуть події і питання, пов’язані з кар’єрою і соціальним становищем, найсильніший період цього року (не енергійний, а саме – сильний), емоційний і мінливий у цих сферах, але хороший для «нового». Говорячи про «нове», я маю на увазі – починання, зміни свого напрямку, участь у нових подіях \ заходах, які допоможуть досягти Вам кар’єрного та соціального зростання.

Листопад. У середині листопада – вдалий час для вирішення сімейних питань, яких у Вас накопичилося досить багато, так що сім’я дасть про себе знати! Розпочнеться довгий тренд трансформацій навчання, зміни відносин із зарубіжжям, поглиблення філософських поглядів (або їх зміна) до середини грудня. Трохи сумний, жорсткий, глибокий час для цих сфер. Але найголовніше в листопаді – це енергія! Розпочнеться період до кінця 2й декади грудня, коли у Водоліїв буде сила-силенна, маса, дуже велика кількість – сил і енергії! Такого періоду у Вас не було вже більше 2х років – останній раз такий період був з грудня 2014 по другу декаду січня 2015! Цей час вдалий для всього, що пов’язано з фізичними навантаженнями і силою (навіть силою волі). Дуже енергійний і силовий період, головне знайти, куди витратити свою силу з толком і користю! Наприкінці листопада – час заводити нових друзів!

Грудень. Місяць обіцяє бути хорошим для Вашого знаку Зодіаку, один з кращих в гороскопі на 2016 рік для Водоліїв і дуже багатим на події (більш детально в гороскопі на місяць)! З кінця першої декади грудня і по першу декаду січня 2017 – харизма, привабливість, товариськість, любов – це все Ваше! Та й продовжиться енергійний тренд, який розпочався в листопаді. Середина грудня – любов, творчість, діти – прийняття рішень в цих сферах, Ви можете завести нову любов або зважитися на дитину, саме – рішучість і результати, реалізація бажань! Гарний час підбити підсумки і поглянути на свої недоліки в кінці грудня, можливо, що навіть буде трохи нудьги, але маса новин розвіють її. І головне, в кінці грудня до Вас повернеться бажання нового, Ви станете знову екстравертні настільки, наскільки Ви були до кінця липня 2016! Будьте обережніше з документами з 20 грудня по 8 січня.

Оригінал гороскопа на сайті https://goroskop2.com.ua/, був опублікований 28.12.15. Російська версія опублікована на його російськомовній версії. Поважайте мою працю, ставте посилання, при копіюванні, на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,369