Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Тельця від Марфи Бомбушкар


Гороскоп Тельців в 2014 році говорить про нові пошуки буття, сенсу, для життя. Ймовірно, що перед Тельцями будуть відкриті нові двері, які ведуть у світ глобальних змін, важливих планів на майбутнє, або реалізації тих планів та ідей, від яких Ви давно відмовлялися, вважали що не готові до цього. Уже в січні, після свят, доля підкине Вам новин, які будуть основою для планів на майбутнє, що впливають на ваші амбіції. Ці стимули допоможуть Вам стати багатшими і зайняти більш стабільну позицію в соціумі і більш високу. Усі Ваші проекти в 2014 році будуть глобальними. Вся дрібнота залишиться в 2013 році.

Трохи про Тельців, і що їм варто чекати в 2014 році. Не у Всіх Тельців зміни почнуться з початку року, все залежить від дати Вашого народження, в якій з декад Ви народилися. До змін на самому початку року потрібно бути готовим Тельцям народженим у в другій декаді травня. Не варто братися за багато планів та ідей одночасно, краще всього вибрати найважливіші з них. Ті Тельці, які народилися в третю декаду травня ще повинні розібратися зі своїми кармічними хвостами, проблемами, які залишилися з 2013 року. Вас чекатимуть зміни тільки в кінці року, а найімовірніше, і зовсім в 2015 році.

Січень. Усі Ваші плани будуть зруйновані, сюжет Вашого життя потерпить зміни. Нездійснені мрії підуть, підуть надії які були настільки приємні для Вас, Ви повернетеся до витоків. Домагаючись поставлених цілей. Не варто починати нічого нового. Все ж до кінця січня у Тельців не вистачатиме енергії. Краще закінчити старе розпочате, а не прагнути до нового. Особливо це відноситься до відносин. Якщо Ви перебуваєте у відносинах і хочете собі нового партнера – спочатку розстаньтеся зі старим, на двох стільцях не втриматися. Ви поглянете на відносини під новим кутом, оцініть їх. Можливо, Ви перебуваєте у відносинах, які хочете зміцнити – тоді це хороший час для переоцінки людини та пошуку нових підходів до нього. Теж відноситься і до грошей, способів заробітку. Ймовірно повернення у Ваше життя старих близьких людей.

Лютий. Будьте обережні з грошима, відносинами, планами і людьми. Ви можете сильно помилитися. Ваша помилка може багато коштувати, щоб уникнути проблем – дивиться на 2 кроки вперед. Хоча, є такі «хворі» для нас зміни, які роблять нас сильнішими, змушують думати по-іншому, «біль» йде нам на користь. Постарайтеся поліпшити ситуацію на роботі, зміцнити свій авторитет.

Березень. Спочатку березня ситуація зміниться. Настрій піде на поправку. Можете змінити свій імідж. Ви будете сповнені енергії. Гарний час попрацювати побільше, і показати свої праці начальству – це може дати Вам шанс на підвищення. Спробуйте розширити свої обов’язки на роботі, взятися за щось нове. У другій половині цього місяця, Ви будете дуже емоційні, бажати знайти кохання або зміцнити існуюче. Будьте обережні, щоб не потрапити в прусак до брехунів і шулерів. Приділяйте увагу документам, щоб не бути підставленим іншими людьми. Придивіться до свого оточення – чи всі бажають Вам добра? Потрібно бути обережними у спілкуванні з друзями, вони можуть підставити Вас. Запасайтеся силами і ресурсами.

Квітень. Початок квітня принесе у Ваше життя не зовсім приємні проблеми, завдання, які буде можна вирішити лише витративши на них багато ресурсів і часу. Бережіть своє здоров’я, зверніть на нього увагу, особливо на хронічні захворювання, щоб не потрапити до лікарні. Наприкінці місяця тримайте вушка на маківці, збирайте всю інформацію, що цікавить Вас. Ви повинні отримати важливі новини \ інформацію, яка принесе ясність у ситуацію, що склалася.

Травень і червень для Тельців будуть спокійними місяцями. Хоча слід очікувати гальмування у всіх справах, очікувати доведеться досить довго, поки отримаєте результат. Життя сповільнитися. Можете відпочивати побільше, все одно, нічого зробити важливого не зможете в цей період. Червень хороший місяць для відпустки, але не варто їхати далеко від дому.

Липень. Настання місяця принесе Вам новий стимул, нову енергію. Намагайтеся брати участь у всіх масових подіях. Місяць буде досить завантаженим для Тельців, вас чекає багато нових проектів, ідей, планів, витрат і доходів. Спробуйте оптимізувати свої статті витрат і доходів. У липні Ви так само будете сповнені бажання романтики, сексу, спілкування. Можлива інтрижка. Наприкінці місяця Ви буде на піку – можете знайти собі нове захоплення, любовне.

Серпень. Починаючи з кінця липня, Тельці відчують бажання з розширення домашньої сфери, Ви можете захотіти переїхати кудись або ж почати коштувати великий будинок, а може бути зробити шикарний ремонт. Період, коли Тельці будуть бажати удосконалити домашню обстановку (у фізичному і духовному планах) протриває півтора року.

Вересень. Дуже вдалий місяць для Тельців. Важливі, довгострокові плани або зміни наздоженуть Вас після 11 вересня.

Жовтень. Приділіть увагу своєму здоров’ю. Слід очікувати відчуття втоми і великих навантажень на роботі. Обов’язків стане більше.

Листопад. Листопад змусить Вас звернути уваги на стосунки. Так само він зробить Вас більш прагматичним, змусить перерахувати свої доходи і витрати, зробити реорганізацію проектів. Ви будете вкрай емоційні в листопаді, вірогідні скандали з партнером, мабуть партнер буде тиснути на Вас, змушувати зробити щось, чого Ви робити не бажаєте.

Грудень. Спочатку місяці доведеться платити за рахунками. Ви захочете взяти на свої плечі новий вантаж, новий проект чи ідею, почати нову справу. Для початку цього проекту потрібно буде підключити чужі фінанси.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,281