Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Терезів від Марфи Бомбушкар


Гороскоп обіцяє Терезам в 2014 році проблеми з фінансами і накопиченням. Вам варто переглянути свої статті доходів і способи заробітку. Цього року буде складно накопичувати, складно заробляти. Потрібно стати більш прагматичними і навчиться економити, а так само використовувати гроші тільки на потрібне, раціонально вкладати свої гроші в проекти. Терези будуть відчувати «стиснення » фінансової сфери. Вірогідні і проблеми зі здоров’ям у Терезів. Придивіться до своїх хронічних захворювань, не варто терпіти – краще вилікувати, поки не стало гірше. Можливі зміни у відносинах з партнерами. Але з іншого боку, цього року продовжитися період, що почався влітку 2013, коли Терези захотіли розширення своєї влади. Для Вас все так само буде важливо соціальне становище, кар’єра, вплив – Ви будете бажати розширення, збільшення, в цих сферах життя. У першому півріччі 2014 Терези будуть більш агресивні ніж зазвичай, наполегливі, збільшиться бажання сексу. Можливі конфлікти з іншими людьми. Ви будете вкрай вимогливі по відношенню до себе, бажати уваги, більш наполегливі.

Січень. Варто звернути увагу на будинок і рідних. Допоможіть своїм близьким з їх проблемами, зробіть ремонт будинку. У січні Терези будуть відчувати занепад сил, невдоволення багатьом, не бажання йти далі, а бажання повернуться в минуле. Підете «в себе». У цьому місяці Ви можете налагодити відносини з тією людиною, з яким давно не спілкувалися. Відновити старі відносини. Можете помиритися з тими, з ким були в сварці. У січні Ви зробите переоцінку відносин, тим які існують і тим які були. Імовірна депресія.

Лютий. Настрій покращитися і майбутнє стане більш ясним. Ви захочете творити і створювати. Можете навіть захотіти зачати дитину або більше часу будете приділяти своїм дітям. Терези будуть більш енергійними і життєрадісні. Гарний час для початку нових проектів і реалізації ідей.

Березень. Раптові зміни змусять Вас поглянути на життя по новому, під іншим кутом. Потрібно буде приймати рішення, не особливо приємні Вам, потрібно буде переплановувати своє майбутнє. Інформація та новини отримані Вами в березні змінить багато чого у Вашому житті. Гарний час для пошуку нової любові, або переходу дружби в любов. Ви будете бажати романтики. Особливо сильним бажанням знайти свою другу половинку, або налагодити відносини з нею, у Терезів буде в кінці березня.

Квітень. Всі Вашу увагу буде приділено відносинам і партнерам. Для більш матеріальних Терезів – пошуком нових компаньйонів по бізнесу. Гарний час для відновлення відносин, коригування, або розриву. У цьому місяці розрив відносин не принесе Вам багато болю. Хоча квітень і буде досить напруженим для Терезів.

Травень. Варто попросити партнерів про допомогу, якщо вона Вам необхідна. Задіяти фінанси інших людей, для поліпшення становища. Якщо у Вас проблеми у відносинах – висока ймовірність розриву їх, розрив буде болісним. Можливо Ви дізнаєтеся, що Вам змінювали або щось в цьому роді. Місяць трансформацій.

Червень. Гарний час для поїздок за кордон, пошуку нових покровителів, отримання нових знань.

Липень. Кар’єра стане для Вас в пріоритеті. Будьте обережні на початку місяця, розраховуйте свої сили і можливості.

Серпень. Починаючи з кінця липня, початку серпня, Терезам захочеться знайти собі нових друзів, розширити коло знайомств і товаришів. Ви побажаєте вступити в якісь клуби, і навіть очолити якісь колективи, брати участь у масових планах. Цей період, з розширення сфери дружби, колективних планів, триватиме у Терезів не один місяць, а початок важливих змін буде покладено в серпні. Гарний час показати себе всьому світу.

Вересень. Будьте обережні у вересні, Вас можуть жорстоко обдурити. Але з іншого боку, у вересні 2014, Терези й самі стануть більш скритними, здатними на обман. Слід звернути увагу і здоров’ю. Так само у вересні Ви можете отримати інформацію, яку раніше приховували від Вас або не доступну Вам, яка відкриє таємницю.

Жовтень. Гарний час, особливо для зміни свого іміджу. Наприкінці місяця слід чекати невеликої депресії. У жовтні Ваги стануть активнішими, особливо щодо соціальних заходів.

Листопад. Не слід витрачати гроші даремно, на незрозумілі проекти. Краще постаратися накопичити ресурсів, особливо фінансових.

Грудень. Вдалими будуть поїздки на недалекі відстані, Вас чекають нові знайомства, більшість з яких будуть порожніми. Вашу увагу на себе звернуть родичі (брати, сестри, тітки і дядька) з сусідами.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

  1. Один комментар до “Гороскоп на 2014 рік для Терезів від Марфи Бомбушкар”

  2. Дмитро в 04.04.2014 | Відповісти

    Досить влучно, дякую!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 118 T. 0,238