Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Гороскоп обіцяє Стрільцям успішну першу половину 2014 року. Доля подарує Вам шанси на пошуки нових способів доходу, отримання вигідних кредитів і розширення фінансової діяльності. Дуже знадобиться вміння управляти чужими фінансами. Можете сміливо просити гроші в позики або шукати нових інвесторів для своїх проектів. Ймовірно, що допомогу Стрільці можуть отримати і від членів своєї родини або ж старих друзів. Друга половина 2014 хороша для Стрільців в плані освіти і зарубіжних поїздок. Проекти які Стрільці почнуть у другій половині року, і ідеї, дадуть свій результат лише в 2015 році. У першій половині 2014 Стрільці будуть відчувати невелику втому, не хватку енергії, відхід у себе, переосмислення власної філософії (а може і релігії). Але в другій половині року ситуація зміниться – Стрільці будуть більш енергійні і життєрадісні. Будьте обережні з закладом нових відносин у першому півріччі, а так само новими знайомими. Не варто довіряти не перевіреними людям.

Січень. У перших 3 тижні січня – не час починати щось нове, краще всього підправити щось старе: відносини, способи заробітку. Ви можете зустріти старих близьких друзів, або стару любов. 2 останні тижні січня будуть повні новин. Вірогідні нові знайомства, побудова загальних планів і збільшення навантаження на Вас. Під кінець місяця Ви будете відчувати величезне навантаження на своїх плечах і втому.

Лютий. Місяць буде повний на раптові події і зміни, які відбуватимуться несподівано і непередбачено, Ви не зможете вплинути на те, що трапилося. Відбудеться перегляд планів і відносин. Хороший місяць для пошуку своєї другої половинки. А так само для підвищення свого авторитету в колі друзів і знайомих.

Березень. Будьте готові, до того, що на Ваші плечі звалять нові труднощі, потрібно буде виправляти старі помилки, наводити порядок в колективі. Не варто робити занадто щільний графік на цей місяць, залиште час для маневрів. Гарний час для зміни своєї діяльності. Приділіть увагу своїй сім’ї та рідним.

Квітень. Час отримувати по заслугах – Стрільці отримають те, над чим працювали перші місяці 2014 року. Гарний час для перебудови планів. Якщо всі заплановані проекти будуть реалізовані, варто пошукати нові ідеї. Час створювати і вигадувати. Хороший місяць для посвячення свого часу дітям.

Травень. Ймовірно виникнення проблем зі здоров’ям, особливо з хронічними захворюваннями. Слідкуйте за подіями на роботі. Не варто вішати ніс, якщо прийдуть проблеми. Зірки на Вашій стороні і все складеться добре.

Червень. Проблеми з документами та інформацією. Гарний час для повторення старих матеріалів і перегляду договорів. Поганий час для укладання нових угод і торгівлі. У цьому місяці Ви можете зустріти своїх старих знайомих. Зважитеся на відновлення старих, занедбаних, проектів. Певно не вдалі поїздки на близьку відстань.

Липень. Намагайтеся правильно використовувати гроші, не беріть великі кошти в борг і не давайте. Виникнуть питання боргів і отримання, знаходження, нових грошових потоків і способів заробітку. Але не варто починати колективні проекти, найкраще розраховувати на самого себе. Гарний час для перегляду і трансформації своїх звичок, відносин, своєї поведінки і ставлення до чогось.

Серпень. Починаючи з кінця липня, початку серпня для Стрільців основною темою, на півтора рока, стане навчання, отримання вищої освіти або нових навичок, досвіду. Гарний час для погляду в майбутнє, визначення свого шляху. Прекрасний час для вивчення іноземних мов, права, релігії. Хочу зауважити, що Ваші сфери життя пов’язані із зарубіжжям, релігією, подорожами – розширяться, стануть більш експансивними, перед Вами будуть відкриватися нові двері, плани, прагнення. Можете пошукати підтримки у своїх наставників, або знайти собі наставника, покровителя (навіть за кордоном).

Вересень. У вересні Стрільці будуть стурбовані кар’єрними питаннями.

Жовтень. Друзі стануть Вашим основним фокусом в цьому місяці, гарний час для проведення та участі в масових заходах. Вступу в клуби і прийняття участі в колективних проектах.

Листопад. Вам захочеться самотності, побути одному, подумати про суть буття. Можливо в цьому місяці і захворювання, так що будьте обережні. Так само листопада відкриє Вам таємниці, або ж створить нові, каталізатори – результати яких Ви дізнаєтеся пізніше.
Грудень. Ви будете бажати бути в центрі уваги. Гарний час для поїздок і планів на майбутнє.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,284