Гороскоп на 2014 рік для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Гороскоп обіцяє Стрільцям успішну першу половину 2014 року. Доля подарує Вам шанси на пошуки нових способів доходу, отримання вигідних кредитів і розширення фінансової діяльності. Дуже знадобиться вміння управляти чужими фінансами. Можете сміливо просити гроші в позики або шукати нових інвесторів для своїх проектів. Ймовірно, що допомогу Стрільці можуть отримати і від членів своєї родини або ж старих друзів. Друга половина 2014 хороша для Стрільців в плані освіти і зарубіжних поїздок. Проекти які Стрільці почнуть у другій половині року, і ідеї, дадуть свій результат лише в 2015 році. У першій половині 2014 Стрільці будуть відчувати невелику втому, не хватку енергії, відхід у себе, переосмислення власної філософії (а може і релігії). Але в другій половині року ситуація зміниться — Стрільці будуть більш енергійні і життєрадісні. Будьте обережні з закладом нових відносин у першому півріччі, а так само новими знайомими. Не варто довіряти не перевіреними людям.

Січень. У перших 3 тижні січня — не час починати щось нове, краще всього підправити щось старе: відносини, способи заробітку. Ви можете зустріти старих близьких друзів, або стару любов. 2 останні тижні січня будуть повні новин. Вірогідні нові знайомства, побудова загальних планів і збільшення навантаження на Вас. Під кінець місяця Ви будете відчувати величезне навантаження на своїх плечах і втому.

Лютий. Місяць буде повний на раптові події і зміни, які відбуватимуться несподівано і непередбачено, Ви не зможете вплинути на те, що трапилося. Відбудеться перегляд планів і відносин. Хороший місяць для пошуку своєї другої половинки. А так само для підвищення свого авторитету в колі друзів і знайомих.

Березень. Будьте готові, до того, що на Ваші плечі звалять нові труднощі, потрібно буде виправляти старі помилки, наводити порядок в колективі. Не варто робити занадто щільний графік на цей місяць, залиште час для маневрів. Гарний час для зміни своєї діяльності. Приділіть увагу своїй сім’ї та рідним.

Квітень. Час отримувати по заслугах — Стрільці отримають те, над чим працювали перші місяці 2014 року. Гарний час для перебудови планів. Якщо всі заплановані проекти будуть реалізовані, варто пошукати нові ідеї. Час створювати і вигадувати. Хороший місяць для посвячення свого часу дітям.

Травень. Ймовірно виникнення проблем зі здоров’ям, особливо з хронічними захворюваннями. Слідкуйте за подіями на роботі. Не варто вішати ніс, якщо прийдуть проблеми. Зірки на Вашій стороні і все складеться добре.

Червень. Проблеми з документами та інформацією. Гарний час для повторення старих матеріалів і перегляду договорів. Поганий час для укладання нових угод і торгівлі. У цьому місяці Ви можете зустріти своїх старих знайомих. Зважитеся на відновлення старих, занедбаних, проектів. Певно не вдалі поїздки на близьку відстань.

Липень. Намагайтеся правильно використовувати гроші, не беріть великі кошти в борг і не давайте. Виникнуть питання боргів і отримання, знаходження, нових грошових потоків і способів заробітку. Але не варто починати колективні проекти, найкраще розраховувати на самого себе. Гарний час для перегляду і трансформації своїх звичок, відносин, своєї поведінки і ставлення до чогось.

Серпень. Починаючи з кінця липня, початку серпня для Стрільців основною темою, на півтора рока, стане навчання, отримання вищої освіти або нових навичок, досвіду. Гарний час для погляду в майбутнє, визначення свого шляху. Прекрасний час для вивчення іноземних мов, права, релігії. Хочу зауважити, що Ваші сфери життя пов’язані із зарубіжжям, релігією, подорожами — розширяться, стануть більш експансивними, перед Вами будуть відкриватися нові двері, плани, прагнення. Можете пошукати підтримки у своїх наставників, або знайти собі наставника, покровителя (навіть за кордоном).

Вересень. У вересні Стрільці будуть стурбовані кар’єрними питаннями.

Жовтень. Друзі стануть Вашим основним фокусом в цьому місяці, гарний час для проведення та участі в масових заходах. Вступу в клуби і прийняття участі в колективних проектах.

Листопад. Вам захочеться самотності, побути одному, подумати про суть буття. Можливо в цьому місяці і захворювання, так що будьте обережні. Так само листопада відкриє Вам таємниці, або ж створить нові, каталізатори — результати яких Ви дізнаєтеся пізніше.
Грудень. Ви будете бажати бути в центрі уваги. Гарний час для поїздок і планів на майбутнє.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 11 T. 0,140