Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Триває не настільки приємний період для Скорпіонів, що почався в 2013 році. Вам потрібно зробити переоцінку багатьох сфер Вашого життя. Ви будете відчувати тиск на себе. Відчувати що всесвіт тисне на Вас, стримує Вас, не дає рости. Проблеми з грошима і здоров’ям (можливі переломи), проблеми в сексуальному плані. Ви станете більш серйозно ставиться до життя в цьому році, станете більш раціональні, прагматичні. Будьте уважні і обережні, не варто поспішати. Якщо життя на Вас тисне – Ви можете піти шляхом гіперкомпенсації. Рік змусить Скорпіонів зробити дуже багато виборів. Кармічний рік для Вас. Особливо важко буде до кінця травня місяця. Перших півроку Ви будете жити в собі.

Січень. Місяць буде сповнений новин і нової інформації. Повернення в життя старих знайомих і друзів. Ви будете вкрай імпульсивні в цьому місяці. Обставини будуть змінюватися незалежно від Ваших бажань. Гарний час для отримання практичних знань.

Лютий. Вашу увагу буде переключено на будинок і рідних. Ймовірно виникнення проблем вдома.

Березень. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Гарний час, щоб завести дитину. У цьому місяці муза буде Вашою постійною гостею. Скорпіони почнуть багато нових проектів, будуть сповнені ідей. У цьому місяці Вам захочеться любові, можливі романи на стороні. Ви станете більш грайливі. Гарний час, щоб знайти нову сферу для реалізації своїх талантів.

Квітень. Повне погруження в роботу, з головою. У цьому місяці на плечі Скорпіонів звалять нові обов’язки. Бережіть своє здоров’я, щоб воно Вас не підвело.

Травень. Важливий період у житті Скорпіонів. Старайтеся працювати якомога більше і доводити почате до кінця. Будуйте новий фундамент для своїх проектів і бізнесу. Так само в травні місяці гарний час для будівлі фундаменту для відносин. Ближче до кінця травня настрій покращиться і додасться енергії. Ви відчуєте, що справи пішли на поправку. Покращитися здоров’я, зменшаться зовнішні обмеження. У Вас буде таке відчуття, ніби світ відкрив перед Вами свої двері, і пора виходити назовні.

Червень. Слід очікувати великих навантажень, тільки Ви будете розбиратися з однією проблемою, як буде виникати інша. Не слід ігнорувати їх. Ближче до кінця місяця ситуація, що склалася і рішення проблем – стануть більш зрозумілі для Вас. Місяць змін і трансформацій. Намагайтеся брати кошти в борг з розумом.

Липень. Хороший місяць для вступу до університету або на курси, особливо вдало буде вивчати іноземні мови. Не поганий період для закордонних поїздок. У цьому місяці виникнуть проблеми у відносинах, можна очікувати розриву їх.

Серпень. Починаючи з самого кінця липня місяця, початок серпня 2014 року, в перебігу наступних півтора років – кар’єра, соціальний стан, стабільність – будуть мати важливе значення для Скорпіонів. Вам захочеться розширити рамки свого впливу, соціального статусу та важливості, Ви будете реалізовувати нові кар’єрні плани, буде велике спонукання для поліпшення своєї стабільності і важливості в соціумі. Кар’єристи – настав Ваш час!

Вересень. Приділіть увагу своїм друзям. Не варто розповідати важливі речі людям, яким Ви не довіряєте на всі 100, Вас можуть підставити.

Жовтень. Час для усамітнення. Зверніть увагу на свої хронічні захворювання, особливо сечостатеву систему. Наприкінці місяця у Ваше життя може повернуться стара любов.

Листопад. Ви будете бажати бути поміченими, гарний час для самовираження, зміни стилю, гардероба.

Грудень. Місяць зверне Вашу увагу на гроші, заробіток грошей і заощадження.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,539