Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Риб від Марфи Бомбушкар


Рік сповнений творчості для Риб і турбот про дітей. У 2014 році гороскоп радить Рибам завести дітей, якщо Ви бажали цього. Весь рік Ви будете сповнені ідей та творчості, один із самих добрих років у Вашому житті. Вашу увагу буде звернено до особистої творчості, дітей і освіти. З освітою, можуть, виникнути невеликі проблеми, які потребують більшої структуризації. У першому півріччі Ви будете більше жити за рахунок інших, ніж заробляти самі. Можете побажати взяти кредит, позичити грошей, або захочете повернути собі борги.

Січень. Початок 2014 для Риб буде позначений поверненням у минуле. Можете зустріти свою стару любов або партнера. Гарний час, щоб помиритися з бажаною людиною, з якою давно були в сварці. Або знайти того, з ким давно не спілкувалися, але раптом захотілося побачитись. А можливо, зірки самі пошлють на зустріч когось із Вашого минулого. Можуть воскреснути старі почуття. У січні Риби можуть занадто «замріятися», хоча поганого в цьому нічого немає.

Лютий. Риби захочуть побути на самоті, поглянути на життя по новому, подумати про Бога, цілі на майбутнє. Ви будете бажати зцілити весь світ, допомогти всім нужденним. Схаменіться, світу допомогти не можна. Допоможіть собі самі або своїм рідним. Місяць буде трохи сумний для Риб, з відходом у себе. Ймовірно, що в лютому Ви відчините для себе нову таємницю, хвилюючі Вас питання знайдуть раптово ясне рішення. Так само в цьому місяці Ви станете більш скритними. Прислухайтеся до своєї інтуїції з лютого до кінця березня вона у Вас дуже сильна.

Березень. Важливий місяць для Риб. Хороший місяць для початку нових довголітніх проектів. На початку місяця ймовірні проблеми, доведеться йти на жертви заради отримання бажаного, доведеться розлучитися або відпустити когось. Варто очікувати допомоги від покровителів в березні. Місяць сповнений відкриттів, таємниць які переховувалися від Вас. У цьому місяці Риби можуть змінити своїй коханій людині, Вас потягне на пригоди. Хороший місяць і для зміни іміджу.

Квітень. Вашу увагу буде звернено грошам, накопичень, джерелами доходів. Гарний час пошукати нові способи заробітку, вкласти гроші у бізнес. Намагайтесь не прогоріти, вкладайте гроші в тільки надійні проекти. Зірки обіцяють матеріальні проблеми у квітні.

Травень. Спілкування, поїздки на короткі відстань, купа нової інформації, брати і сусіди – все це чекає Вас в травні. Намагайтеся раціонально використовувати час, бо місяць буде напруженим і його не буде вистачати. Те ж відноситься і до інформації, потоків буде море, новин океан, ідей сила-силенна. Хороший момент для отримання практичних навичок, або повторення вивченого матеріалу. Ближче до кінця місяця не варто розпочинати нового, краще закінчити старе. У другій декаді зірки подарують Вам шанс помірятися з тим з ким в сварці. Так само в другій декаді у Вас ймовірно підвищення конфліктів і скандалів.

Червень. Ви будете заведеними і емоційними. Зверніть увагу на будинок і сім’ю. Гарний час для відпустки. Початок нових проектів і налагодження нових контактів краще перенести на третю декаду червня.

Липень. Варто приділити більше уваги дітям або любові. Місяць принесе з собою нові авантюри і інтриги, початок місяця буде складним, що кидає Вам виклик, який змушує Вас трудиться в поті чола.

Серпень. Приділіть увагу своєму здоров’ю і роботі, обов’язкам. Намагайтеся бути на очах у начальства, щоб Вас помітили. Слід очікувати завалу на роботі, не найкращий період для відпустки. Але гарний час, щоб підлікувати хронічні захворювання. У самому початку серпня, наприкінці липня, буде закладатися фундамент Ваших обов’язків, роботи і здоров’я на найближчі півтора року.

Вересень. Організовуйте правильно свій час! Тримайте себе в руках і в тонусі. Не слід відкладати справи на «потім». Відносини з коханою людиною і партнерами будуть Вашим фокусом в цьому місяці. Одиноким Рибкам захочеться знайти свою другу половинку. Ваші відносини будуть кидатися з однієї крайності в іншу – то Ви будете занадто романтичні, то Ви будете занадто прагматичні. Емоції будуть переповнювати Вас.

Жовтень. Змусить Вас підрахувати свої доходи і витрати, повернути борги або ж попросити нові кредити. Слід очікувати невеликих трансформацій. Не найкращий час для нових домовленостей, або поїздок. Краще закрити старі проекти, перевірити ще раз їх і поліпшити.

Листопад. Ви захочете проводити більше часу з друзями та брати участь у масових заходах. Можете знайти свою любов серед друзів. А можете і підключити своїх друзів до ділового співробітництва. Слід звернути увагу на дії конкурентів.

Грудень. Важливість – буде Вашою метою цього місяця. Гарний час для отримання більш високої посади, або соціального статусу. Можуть виникнути «уповільнення» або «повернення» на роботі або зі здоров’ям, до старих обставин.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,239