Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Овна від Марфи Бомбушкар


Овнам, в 2014 році, слід очікувати змін у житті – їх обіцяє їм гороскоп на 2013 рік. Зміни будуть помірними або грандіозними, але трансформують Ваш світогляд, ставлення до життя і саме життя до невпізнання.

Перших півроку Овни будуть зайняті відносинами. Можливо суперечки, аж до бійки. Ймовірно, що ті Овни у яких є партнер (близька людина) відчуватимуть роздратування від нього, через його занадто велику дипломатичності й стриманість. Або ж Вам не подобатиметься його ментальність. Це може призводити до сварок. Кожен з Вас стоятиме на своєму, від цього сварки будуть тільки посилюватися. Варто спробувати знайти компромісні рішення, щоб уберегти шлюб. А ті Овни, які самотні, навпаки стануть активнішими. Почнуть прикладати більше зусиль в пошуку своєї другої половинки. На жаль, Овен – це не той знак, який буде мовчати в ганчірочку. Ні, Ви любите вказувати іншим. Відносини будуть рватися, особливо крихкі. Ви будете стартером до перегляду відносин, з улюбленими, з колегами, з партнерами по бізнесу, в будинку. На жаль, але Ви самі будете створювати собі неприємності. Намагаючись досягти нового, нової ролі у відносинах. Роздратування, почуття що на Вас тиснуть і потрібно тиснути у відповідь, проектування на інших якостей – це те, що чекає на Вас. У одомашнених Овнів будуть відбуватися сварки вдома, що загрожують розривом відносин, подібно зірки ставали в 2010 – початку 2011 року, але якщо 3 роки, в 2010 Ви були вільні і прагнули до відносин – зараз настав час пожинати свої плоди. До кінця року сфера відносин зміниться – грошовими питаннями і боргами, розділом майна і розподілом матеріальних благ.

У березні, наприкінці лютого – початку березня і до травня, Овни відчують тягар на своїх плечах. Вам весь світ стане не милий, будете сильно втомлюватися, енергії буде не вистачати. Почнете йти в себе. Не раджу починати щось нове в цей період, Ваша головна зірка, дороговказна, буде світити не настільки яскраво для Вас. Займіться краще «доопрацювання» старих справ і планів, або переробленням їх. Будьте обережні зі своїми джерелами доходів, можливо вичерпаються старі, а нові не будуть приносити бажаних результатів. Час самобичування і самокопання у всіх овечок. Ймовірно повернення у Ваше життя старих знайомих або повадок (наприклад, кинувші палити Овни, можуть почати курити заново; або Ви вирішите пофарбувати своє волосся в старий колір). З березня по травень у Вас буде бажання повернути щось старе або повернуться до чогось старого.

Січень. Вже спочатку січня, не встигнуть пройти святкові дні, у Вас відбудеться раптова зміна настрою – з святкового воно стане більш діловим, хоча і повним ентузіазму. Слід звернути увагу на свого партнера і роботу, кар’єру. Можливі сварки з партнером, намагайтеся використовувати тільки аргументи, не брехати і не перебільшувати. Перегляньте свої контракти, придивіться до своїх партнерів – чи потрібні Вам такі ? Може, варто розірвати сформовані відносини. Січень так само принесе Овнам в 2014 році нові плани і цілі для дому. Можливо Ви вирішите зробити дорогий ремонт, змінити будинок. Перший місяць буде повний труднощів, сварок, тиску на Вас і претензій до Вашої персони. Так само будуть зміни, що ставлять все з ніг на голову. Але не варто сумувати і опускати руки. Боріться за себе – Ви це вмієте. Нагородою Вам буде успіх, можливість вирватися вперед. У Ваше життя, раптово, може повернутися старих друг або партнер, близька людина. Можете почати спілкуватися або отримати звісточку від нього, почуття можуть спалахнути з новою силою. Думки про відносини будуть спрямовані в минуле. Січень хороший місяць для примирення зі старими друзями і пошуку нових шляхів для розвитку старих відносин.

Лютий. Друзі, колективи, спільноти, форуми, конференції, спілкування, масовки, нові хобі і плани з друзями на майбутнє, колективні ідеї та проекти – це те, що чекатиме Овена в лютому. Це може бути як реально, так і віртуально – за допомогою інтернету. Постарайтеся побути з друзями, якщо зірки пропонують Вам це…

У лютому Вам належить цікава і інтенсивна діяльність в колективах, клубах і компаніях, а також інтернет-спільнотах. Захоплення та хобі поповняться новими методологіями, а зв’язки з однодумцями отримають поглиблення. Є шанс в цей час отримати вигоду зі свого захоплення.

Березень. Березень принесе з собою бажання зайнятися чимось старим, чим займалися до цього моменту. Захочеться духовної їжі. Ймовірно відновлення старих зв’язків, так що якщо Ви когось шукали або хотіли з кимось поспілкуватися, готуйте сани влітку. Напишіть цій людині, можливо він повернеться у Ваше життя. Багато чого у Вашому житті, в березні місяці, буде визначаться старими відносинами. Чи не поганий час змінити свої плани, відкоригувати їх, і звички. І нехай Овни завжди знають, що для них найкраще, але слід послухати більш досвідчених людей, бажаючих Вам добра – батьків, старих друзів.

Квітень. У квітні у Овнів бажання повернути щось назад, повернути когось – бажання повернення – досягне піку. Якщо оточуючі Вас підтримають у цьому, то знайте – робити Вам доведеться все самим, навряд чи вони будуть допомагати Вам. Хороший місяць для зміни свого іміджу. І щоб показати себе оточуючим! У цьому місяці будуть події, які принесуть Вам щось не зовсім хороше, що змушує Вас опустити руки. Але не варто їх опускати. Старайтесь обдумувати кожен свій вчинок, кожне своє слово. Не варто поспішати Намагайтеся отримати потрібну інформацію, як можна більше, щоб прийняти правильне рішення. Хоча Овни і люблять поспішати, не люблять чекати, але постарайтеся не наламати дров. Особливо в спілкуванні з іншими, Ваша реакція може образити іншу людину, яка стане Вам ворогом.

Травень. Травень, останній місяць весни, принесе Вам енергію. Ви станете більш вперті. Справи почнуть йти на поправку, Овни будуть більш енергійні. Спочатку місяця варто організувати свої плани на травень. Вже в кінці місяця Ви будете сповнені енергії і захочете чогось нового ! Проекту, любові (коханця чи коханку), роботу.

Червень. Час, коли потрібно оновити свої старі знання, інформацію. Не варто вчити щось нове. Найкраще закріпити старе. Не варто й починати нові проекти – краще закінчити старі, або переробити їх. Не варто робити дорогих покупок – оплачувати їх буде складно. Не варто подавати різні заяви до державних органів, суду, прокуратуру, консульства – паперова тяганина протривати довше, ніж Ви чекали і витягне з Вас багато соків.

Липень. Приділіть час своїй родині – мамі і татові, близьким родичам. Можете почати робити ремонт будинку. Наприкінці місяця Овни можуть зустріти свою стару любов, або зрозуміти, кого вони люблять насправді. Але це ж може бути і з дружбою, а не любов’ю – ви зрозумієте хто Ваш справжній друг або зустрінете старого друга. Так само в кінці липня Вашу увагу буде, вже, звернено на дітей, романи і особисту творчість. Наприкінці липня у Овна почнеться період, який триватиме протягом півтора років, коли Ви будете бажати розширення таких сфер як любов, діти, творчість, авантюризм. Можливо Ви захочете завести дитину, або почнете писати книгу, писати картину, або ж закохаєтесь по вуха (знайдете собі коханця \ коханку і не одного, будете міняти їх як рукавички), станете більш ризикованими і авантюрними, грайливими.

Серпень. Гарний час для відпустки. Приділіть увагу своїм захопленням, і дітям. Прекрасний місяць для спроби завагітніти. Під кінець місяця ситуація дещо погіршиться, Ви станете більш часто скандалити і критикувати інших, слід витрачати трохи менше грошей.

Вересень. Місяць буде повний рутини і обов’язків. Ваше здоров’я підведе Вас, поновляться хронічні захворювання. У вересні Ви можете отримати результати від своїх дій у січні.

Жовтень. Ваші обіцянки, які Ви роздавали на ліво і направо – вилізуть Вам боком, якщо Ви їх не реалізуєте. У цьому місяці Ви повинні будете показати себе з кращого боку перед своїм партнером, довести, що Ви серйозно до нього ставитеся і що він для Вас значуща персона у Вашому житті. Потрібно буде повертати борги у відносинах, які накопичилися за значний період. Партнеру необхідно показати і довести всю Вашу серйозність до відносин і свої почуття, любов до нього. Дуже романтичний місяць для Овнів, якщо Ви самотні – Ви кинитесь на пошук своєї другої половинки. Запишіть в календарі 17 жовтня – в перебігу 4х днів відбуватимуться Важливі події у Ваших відносинах з партнером, буде каталізатор, який підштовхне Вас у стосунках.

Листопад. Гроші, оборот грошей, видобуток грошей, взяття в борг і повернення боргів – будуть основною темою для Овна. Місяць досить убогий на фінансові доходи, так що не варто брати в борг – повертати буде дуже важко. А так само не варто і давати гроші в борг, навіть якщо Вам будуть обіцяти золоті гори – це брехня. У цьому місяці будуть переглянуті відносини з близькою людиною, можливо розділ майна, отримання елементів, розлучення.

Грудень. Вас чекає успіх закордоном, можете там знайти своїх нових інвесторів. Та й взагалі хороший місяць для відпустки або поїздки за кордон у справах. У грудні Ви захочете вивчити щось нове для себе.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,382