Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2014 рік для Діви від Марфи Бомбушкар


2014 обіцяє для Дів зміни. Зміниться ситуація з роботою, можливо станеться настільки бажане підвищення, або ж, звільнення. Відбудуться зміни і у відносинах з коханою людиною, вони можуть перейти на новий рівень або Дів очікує розставання. Очікуються проблеми у спілкуванні з родичами, вони будуватимуть перепони на Вашому шляху. Не давати Вам того, що Ви хочете. Рішення, прийняті в 2014 році вплинуть на Ваше життя в цілому. Дуже важливий рік для Діви. Перший квартал буде сповнений турбот, розмов, планів та ідей. Намагайтеся розділяти речі на важливі і другого сорту.

Січень. Місяць обіцяє бути вкрай інформативним для Дів. Вже на початку місяця Ви переглянете свої відносини з близькою людиною, зробите переоцінку його якостей. Ймовірно, що до цього Вас можуть підштовхнути інші люди.

Лютий. Намагайтеся домагатися бажаних результатів якнайшвидше, не варто лізти вгору, якщо можна обійти. На роботі, вірогідні, неприємності. Перегляньте свої робочі перспективи, зробіть переоцінку займаної посади. Будьте обережні в спілкуванні з начальством, якщо не хочете втратити роботу.

Березень. Ризиковий місяць для Вашого знака Зодіаку. Будьте обережні. Можливі проблеми в спілкуванні з партнером і коханою людиною. Всю Вашу увагу буде сфокусовано на тому, кого Ви любите. Хороший місяць для заручин, укладення шлюбу. Так само цей місяць буде хорошим для судових розглядів, укладання договорів.

Квітень. Ймовірно виникнення проблем в особистому житті. Часті зміни в оточенні, трансформації. Ви будете вкрай емоційні, почнете бажати отримувати від партнера більше, ніж той дає Вам. Можливо появи проблем, які Ви будете приховувати від інших. Зробіть переоцінку своїх ресурсів і можливостей, чи все з бажаного Ви можете добитися зараз? Не слід починати нічого нового. Ви будете відчувати занепад сил на початку місяця. По-цьому всі важливі проекти і плани, найкраще, перенести на травень місяць.

Слід очікувати поліпшення матеріального благополуччя в кінці квітня – початку травня.

Травень. Досить напружений місяць. Ви будете вкрай емоційні і сприймати близько до серця всі образи. Постарайтеся не переоцінити свої можливості. Хороший місяць для вступу до ВНЗ, отримання нових знань. Так само хороший місяць для поїздки за кордон. Можете сміливо в цьому місяці шукати собі нових покровителів і наставників. Можливі конфлікти в особистому житті.

Червень. Варто переглянути старі проекти, не особливо гарний час для початку нових. Будете відчувати занепад сил. Можете відновити старі знайомства, помириться з тими, з ким давно були в сварці – це гарний час для повернення старих знайомих в нове життя. Гарний час переглянути старі договору, і погане для початку нових. Можливі проблеми з паперами і інформацією: затримки, недорозуміння, втрата.

Липень. Почнеться з проблемами у відносинах з друзями. Раджу більше часу приділяти їм. Так само зверніть увагу на свої плани в майбутньому. Вас очікують раптові зміни.

Серпень. Починаючи з початку серпня 2014 року, в житті Дів прийдуть нові таємниці, які будуть приховані від Вас або ж Ви самі вирішите щось приховувати від інших. Вам захочеться поглянути під іншим кутом на своє життя, свої плани, ставлення до релігії. Ймовірно, що ці сфери: таємниці, плани, релігія – знайдуть для Вас нове значення, стануть більш розширені, спонукають Вас отримати нові види досвіду, змінять Ваше ставлення. Ви станете більш усамітнені. Цей період самотності, віри і таємниць, триватиме для Дів в перебігу півтора років. Так само Вашу увагу буде звернено і до здоров’я.

Вересень. Доля приносить Вам зоряний час. Приділіть увагу своєму партнеру. Так само Ви можете засвітитися і на роботі, трудіться, виконуйте всі вказівки, а в замін – отримаєте більш високі повноваження.

Жовтень. Спочатку місяці не слід починати нові підприємства, підписувати документи. Краще відкоригувати те, що є. Ви будете відчувати втому. Варто обміркувати ситуацію, що склалася з фінансами і навести порядок з грошима.

Листопад. Чекайте багато поїздок, особливо на короткі відстані. Багато спілкування з родичами.

Грудень. Приділіть увагу своєму корінню – родині. Вони потребуватимуть Вас в цьому місяці.

Гороскоп на 2014 рік, від Марфи Бомбушкар, https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 27.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,472