Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Львів на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Останні парочку місяців були досить напружені, важкі і вимагали багато енергії у Львів. Так що, прийшов Ваш час щоб відпочити, Ви заслужили це. Збирайте свої речі, і їдьте за три-дев’ять земель на відпочинок. У всякому разі – це те, що Леви будуть хотіти найбільше. А ще усамітнення, відпочити від усіх, побути одному. Подумати, помріяти. Позбутися від давлящих, зовнішніх, подразників. За ці пару місяців, та можна сказати і півроку (з лютого), Вас все так дістало …

Хоча, у багатьох Левів у серпні буде день народження. Так що це Ваш місяць, тому – сіяйте! Вже після 6го серпня поставлені перед Вами мети стане реалізовувати простіше. Настрій покращитися. Вас очікує сюрприз, поки не ясно який. Але він відбудеться досить несподівано. Цілком імовірно, що Ви зможете поїхати за кордон, якщо у Вас не виходило. Або ж просто виїхати кудись з рідного дому. А може бути, Ви раптово отримаєте допомогу, від знайомих або незнайомих людей. Якщо ж Ви берете участь у судовому процесі (або намагаєтеся відстояти свою правоту юридично), ви можете бути здивовані, в позитивну сторону, від змін, які прийдуть раптово.

Спочатку місяці, працювати над проектами і завданнями найкраще одного, не залучайте помічників – все одно, вони не зроблять того, що Вам потрібно, а ще й будуть заважати Вам. Один у полі воїн. Прислухайтеся до власної інтуїції, вона сильна у Вас зараз як ніколи.

А вже після 20го серпня може починати взаємодіяти з іншими.

Так само, після 20го числа, серпня місяця, у Львів «збільшитися» потреба в любові, відносинах, спілкуванні і бажанні сексу. Та й справи на роботі, у бізнесі підуть на поправку. Можливо, що Ви будете надто ідеалізувати свого партнера. Вирішуйте самі, або віддатися почуттям, або спробувати придивитися до людини. Все таки, іноді наші мрії і фантазії – частково бувають правдою, це викликано нашою інтуїцією, точніше інформацією яка йде з підсвідомості і трансформується в наші мрії. А іноді, це всього лише спотворення реальності. Так що в кінці місяця, ймовірно, Ви дізнаєтеся щось нове про свого партнера. І постарайтеся, прошу Вас, не заводити нові стосунки, як мінімум у період з 20 до 27 серпня (плюс \ мінус 5 днів), я боюся, що потім Ви будете розчаровані. Не давайте ніяких зобов’язань, і не беріть з інших.

Для Львів, що знаходяться у тривалих відносинах, так само відбудуться зміни. Ви, можливо, дізнаєтеся щось нове про кохану людину. Щось, що змусить Вас трохи «відійти» від нього, тривожне і не зовсім приємне. Постарайтеся розібратися в ситуації, можливо, навіть зрозуміти його. Якщо Ви зможете зрозуміти, можливо, зможете і прийняти. Ви станете більш зріло ставитися до нього. Хоча, зараз і буде важкий період, але після цього відносини стануть більш серйозними. Якщо Вам щось не зрозуміло до кінця, боріться за правду.

Після 27го серпня справи підуть на поправку. Хоча, ймовірно, Ви можете стати трохи агресивніше і наполегливіше. Будете прагнути любими засобами досягти бажаного. Так само підвищитися Ваше сексуальне лібідо (не романтичний настрій, а саме бажання сексу).

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 1,258