Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лева на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Лев – любитель і улюбленець публіки. Але щось змусить Вас, Леви, в липні піти від неї, Ви захочете побути одні. Зауважте, що з липня 2013 до липня 2014 Ви станете більш закриті, самі в собі. Почнете більше проводити часу наодинці. Почнете копатися в собі, звертати увагу на свою долю, більше уваги будете приділяти своїм почуттям і інтуїції, станете більш духовні, почнете вірити в Бога.

Зараз настає той час, коли вам потрібно вирішити (і буде простіше вирішити і почати діяти) що Ви хочете і куди ви прагнете, що потрібно змінити у Вашому житті, викинути і забути – протягом наступних декількох місяців. Навряд чи Ви захочете додати щось у своє життя, Ви просто будете хотіти позбутися від чогось.

Ваші мрії поміняються. Те чого Ви хотіли досягти, коли Вам було 21, то чого Ви намагалися досягти до сьогоднішнього дня – може втратити для Вас сенс. Особливо, якщо ви Лев, якому близько 31 року (те що ви хотіли будучи у віці 21 – зараз для Вас вже не важливо). Якщо Ваші мрії і бажання втратили для Вас смисли – зірки дають Вам час, для того, що б Ви склали новий план на життя. Подумали про те, що Вам потрібно. Позбулися не потрібного. На це все у Вас є близько року. Липень – буде доленосним місяцем для Львова.

А тепер перейдемо до рутини, а не довгострокових змін.

17-19 липня важливий період для Львова. У ці дні Ви знайдете в собі «ресурси» для трансформації. Ймовірно, що зміни можуть відбутися і у вашій родині та будинку. Зміни відбудуться в тому, про що ви думали протягом останніх декількох місяців.

22 числа Вам потрібно звернути увагу на близькі відносини (любовні) або ж ділові. Вам доведеться прийняти складне рішення, а може бути і не одне. Ймовірно, що ви будете розриватися між домом і роботою, коханою людиною і кар’єрою – це може призвести до проблем, а проблеми призвести до поганого психічним станом і почуттям.

Ймовірно, що одному з ваших батьків буде потрібна серйозна допомога і увага! Вам потрібно буде приділити їм свій час, хоча це і буде складно зробити – цьому буде заважати ваша робота і кар’єра. Адже начальство почне вимагати від Вас більшого. Це складний період для Львів, яким доведеться розриватися на частини.

Якщо Ви захочете змінити місце проживання або будинок – можуть виникнути проблеми з партнером / співмешканцем – подружжя будуть не задоволені Вашим рішенням. Вам потрібно буде доводити свою точку зору, спробуйте описати свою правоту якомога детальніше. Гарний час для поліпшення житлових умов настане з 17-19 липня – саме в ці дні і можна подумати про покупку нового будинку або ж купити його (якщо ви планували зробити це раніше). Але укласти договір Вам не вийти до 21го липня. Так що, поки краще планувати і готувати документи.

А тепер про важливі дати для Львова у липні. 1, 3-4, 27 і 31 липня – це важливі дні для Вас. 29 липня, це фатальний день. А 17-19 – найвдаліші, коли можна робити ставки в казино і отримувати виграші.

Що щодо любові. Любовний період для Вас настане після 22 липня. Це так само гарний час, щоб змінити свій імідж і відносини, оцінити відносини по достоїнству. Ви станете більш грайливі в любові, приміряєте на себе нову маску. Можете освіжити свій гардероб.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,288