Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – жовтень 2019 від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для сімейної сфери, сімейних питань, в сім’ї і будинку Ви зможете знайти тиху гавань. Хоча і в цій гавані будуть несподівані зміни, в кінці гороскопу для Левів зміни в сімейних питаннях і з жовтня ця сфера буде у Вас активна до кінця року. Можуть бути проблеми з роботою і здоров’ям, але буде і сприятлива вказівка для цього.

З 18 серпня йде активний період, відновлює та розвиває, в більшості своїй дуже сприятливий, для збагачення і витрат, завершиться 4 жовтня. З 14 вересня Ви більше спілкуєтеся і оновлюєте відносини зі знайомими по 8 жовтня. З 14 вересня більше навчаєтеся і, знову, спілкуєтеся, подорожуєте по 3 жовтня.

З 3 жовтня по 9 грудня спілкування з рідними, більше інформації про рідних і нерухомості, можете дізнатися нове про сімейні питаннях і цю сферу. А з 31 жовтня по 20 листопада дізнатися глибше і переосмислити свої знання. Цікавтеся нерухомістю, продажем і купівлею, ремонтом, орендою. Дізнавайтеся більше інформації про свою сім’ю і спілкуйтеся з близькими.

З 4 жовтня по 19 листопада активний період для спілкування. На жаль, буде багато негативних трендів, так що будете скандалити з оточуючими, тиснути на них, порушувати правила. Треба бути обережніше з відрядженнями і робочими відносинами. Постарайтеся під час цього періоду більше навчатися, для цього у Вас досить енергії.

З 5 по 10 жовтня занепад сил, розчарування, може навіть депресія. Намагайтеся не порушувати правила і менше хвалитися, не падайте духом. Можуть бути проблеми зі здоров’ям і проектами на роботі.

З 8 жовтня по 1 листопада дійсно сприятливий період для сімейних питань, приносить гармонію і задоволення, пом’якшення. Всього один негативний тренд і той короткостроковий. Під час цього періоду поновіть відносини з рідними, якщо Ви в сварці, буде можливість налагодити відносини, якщо відносини трохи охололи – можливість зробити їх теплими, відновити і покращити відносини. Період хороший для декору будинку, купити щось красиве для свого житла. Можна інвестувати в житло і нерухомість, купувати, здавати в оренду або брати, оформляти договори.

З 11 по 14 жовтня обережніше з діловими і сімейними відносинами, особистими, багато поспішності, ексцентричних і егоїстичних вчинків, крайнощів. Бережіть свою репутацію, відносини і гроші.

З 12 по 16 жовтня Ви будете занадто владні і грубі, особливо до оточуючих і на роботі. Конфліктний тренд. Намагайтеся берегти свої нерви і здоров’я, не час для операцій.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, багато важливих новин. Пік негативний, напружений, Ви будете грубі і може навіть жорстокі, події будуть руйнівні. Акцент на навчання, отримання вищої освіти і прості курси, відносини зі знайомими, учнями та наставниками, зарубіжжям і недалекими поїздками. Треба бути обережніше, не вступати в конфлікти, не ризикувати.

З 14 жовтня по 30 листопада, максимум 12 грудня, повторення тренда, який був з 8 січня по 4 березня і з 15 травня по 19 (30) липня. Тренд під час якого варто працювати над своїм здоров’ям і психологічним станом, сексуальністю, звичками, а в «заземлених» сферах над роботою і обов’язками, борговими питаннями, спадщиною. Він дасть результати тільки при посиленій праці, використовуйте свою фантазію та інтуїцію в роботі, в реалізації проектів, а в фінансах і боргах (спадщині) використовуйте прагматизм і обачність. Вдалий час вилікувати душу, психологічні розлади і сексуальні.

З 14 по 17 жовтня використовуйте інтуїцію і творчість в питаннях витрат і сім’ї, спілкування, угод і торгівлі.

З 20 по 23 жовтня гарний час просити про підтримку у сім’ї, вирішувати боргові та сімейні проблеми, спілкуватися з рідними. Творчі та романтичні дні.

З 24 по 30 жовтня конфліктний тренд, найсильніші конфлікти на роботі, особливо з керівництвом, можуть бути конфлікти з сусідами і знайомими. Бережіть здоров’я в ці дні, намагайтеся занадто себе не навантажувати.

З 26 по 30 жовтня ексцентричні, бунтарські, егоїстичні дні, бажання виділитися і змінитися, звільнитися для Левів, багато енергії і навіть безсоння.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – станеться щось нове, зміниться або Ви почнете щось нове, це буде несподіваним, а може через егоїзм. Найбільший акцент на сім’ю і нерухомість. Рішення або бажання переїзду, покупки або продажу нерухомості, оренди, ремонту. Необхідності допомогти рідним або втручання рідних, бунтарство в сім’ї. Починайте все обережно, щоб не нашкодити. Пік руйнівний.

З 31 жовтня по 20 листопада бережіть техніку і документи. На роботі і вдома відкладіть початок нових бюрократичних питань, різних угод. Можете переоцінити свою сім’ю, фінанси, дружбу і плани на майбутнє.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на жовтень 2019

З 3 жовтня по 9 грудня – інформація про дім і сім’ю.

З 4 жовтня по 19 листопада – активніше в спілкуванні.

З 8 жовтня по 1 листопада – поліпшення будинку і сімейних відносин.

Пік 13 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, новини, акцент на навчання і поїздки.

З 14 жовтня по 30 листопада – працюйте над психологією, містикою, здоров’ям, розвивайте роботу.

Пік 28 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – несподіване і зміни, нове, акцент на сім’ю і будинок.

З 31 жовтня по 20 листопада – відкладіть початок нової бюрократії і бережіть інформацію.

Гороскоп опублікований 30.09.2019 року. М. Бомбушкар. Авторські права для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua, копіювання гороскопів з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,279