Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Два затемнення будуть в цьому місяці, багато знаків будуть в стані стресу, але для Лева перше затемнення буде не настільки страшним, як для інших знаків Зодіаку. Можна сказати, що у Вас «стихійний» імунітет.

Починаючи з 5 жовтня і до 27 жовтня – не варто починати нових проектів, оформляти документи, підписувати договори або укладати, чекайте проблем з інформацією і паперами.

8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – принесе зміни в дуже широких сферах: освіти, права, далеких поїздок, закордонних справ і покровительства. Але пам’ятайте, що не слід починати нічого нового і підписувати документи! Можете вести переговори, але документи підписувати після 27го. Може, саме в цей період зрушиться, несподівано, судова справа чи Ваш покровитель відповість Вам.

Для більшості знаків, як я вже писала вище, цей період буде досить стресовим – місячні затемнення – це завжди море емоцій, бажань, пристрастей. Для Вас Лева, керованого Сонцем – Ви менш чутливі. Плюс затемнення відбудеться в Овні, він Ваш дружній знак, хоча це затемнення і принесе багато змін, але для Левів воно не настільки страшне, як для інших.

А ось 24 жовтня буде ще одне затемнення, вже помітне для Левів, мінус 5 плюс 7 днів – чекайте чогось нового пов’язаного з будинком і родиною. Це затемнення почне щось нове, може, дасть можливість Вам купити новий будинок, зробити вдома ремонт або ж потрібно буде приділити увагу рідним. Дуже ймовірно, що Ваш батько чи дідусь потребуватиме Вас. Постарайтеся мати гнучкий графік в цей період, нічого не плануйте.

В той же час, в кінці місяця змінитися фокус Вашої енергії. З вересня місяця Леви багато енергії витрачали на хобі, любов (романтичні захоплення, може навіть коханців), дітей. Але з 26 жовтня Ви більше енергії будете витрачати на роботу і здоров’я. Це хороший період для початку заняттям спортом. Ну і будьте готові до того, що на Ваші плечі ляже більше обов’язків на роботі. Ще хочу додати, що в цей період, ймовірно, збільшення кількість скандалів на роботі з товаришами по службі. Цей період триватиме до 5 грудня.

26 жовтня – саме цей день, плюс мінус 1, ще й досить вдалий для романтики!

Найважливіші дати в гороскопі для Льва в жовтні 2014

Вдалі дні: 4, 13, 17-19, 22-23, 27-28, 31.

5 по 27 жовтня – чекайте проблем з документами.

8 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – зміни з іноземними справами, навчанням, судом.

24 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – гарний час для початку чогось нового, пов’язаного з будинком і рідними. Так само, ймовірно, що сім’я зверне на себе Вашу увагу.

26 жовтня до 5 грудня – робота, здоров’я.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,262