Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


З настанням вересня – настануть і зміни у Левів. Вересень буде одним з найкращих місяців у році для бізнесу та заробітку грошей. Ймовірно, що у Вас так само зросте бажання насолоджуватися чуттєвими задоволеннями в житті: їжа, секс, відпочинок. Але все ж я б рекомендувала Вам, більше уваги приділяти бізнесу. Зараз хороший час для створення своєї «справи», створити її буде легше, ніж Ви могли б подумати і безпечніше.

8 серпня, 3 дня плюс \ мінус, Вас можуть очікувати несподівані витрати або доходи. Можу навіть сказати, що ці доходи або витрати будуть якимись «мутними» для Вас, незрозумілими. Будьте обережні, якщо будете давати чи брати в борг! Вас можуть обдурити.

В перший тиждень місяця побережіть своє здоров’я, якщо будуть скарги на стан здоров’я – починайте лікування.

В останні півтора місяці, з кінця липня, Леви багато енергії витрачали на свій будинок. Збільшилася кількість суперечок з рідними. 14 вересня цей період закінчитися. Починаючи з 14 числа, Ви більше енергії будете витрачати на любов, романтику, творчість, хобі та дітей. Хоча, вірогідні, і скандали з коханими і дітьми. Ви станете більш вимогливі до них.

Починаючи з 22 вересня, Ви відчуєте, що домашні справи почали розвиватися швидше. Може, зможете отримати потрібну довідку для ремонту, яку не могли отримати. Або ж доробити ремонт – зникнуть перешкоди. Вам стане простіше управляти своїм сімейним життям і роботою зі здоров’ям. Повернеться мотивація зайнятися спортом.

Останній тиждень місяця буде дуже життєрадісною для Лева.

24 жовтня, плюс мінус 4 дня, Вас може очікувати поїздка, не далека. Або ж Вам потрібно буде щось вивчити. Так само можливі й нові знайомства, публікація книги, рекламна діяльність, торгівля, сприятливе вирішення правових питань. Це романтичний період, коли Ви можете зустріти свого партнера, правда, не факт, що на все життя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,234