Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


З настанням травня, у Вас відбулися важливі зміни в кар’єрі і репутації і продовжують відбуватися зараз. Якщо ж змін у цій сфері не було, тоді Вам варто чекати змін в цьому 29 травня. Хоча радикальні зміни, що відбуваються зараз у Вашому житті, можуть, нервувати Вас, особливо щодо професії і кар’єри – почекайте своєї години, і удача посміхнеться Вам.

А ось в середині місяця, 15 травня (плюс мінус 4 дні), раптово Вашу увагу, з проблем на роботі, буде переміщено на справи домашні. Щось важливе відбуватиметься вдома, і Ви будете змушені прийняти важливе рішення, реалізація якого буде довгостроковою.

Хоча Ви будете відчувати себе самотніми у зв’язку з узятими на свої плечима обов’язками, прийнятим рішенням, але знайте одне – все буде добре, просто від Вас приховані важливі факти, дані, про які Ви можете дізнатися лише згодом. Головне не переживайте і йдіть по наміченому шляху, у результаті все буде добре.

З 20 травня Ви знову станете більш соціально активними, хоча у Вас і відчувалися проблеми з рідними з 2го березня, але після 20 числа – Ви знову будете лідером у своєму оточенні. Але хочу зауважити, що не варто підписувати жодних важливих документів до 20 травня!

Наприкінці травня, 29 числа – плюс мінус 3 дні, забезпечить Вам багато веселощів і задоволення! Ви можете захотіти побути з друзями, побути в колективі, Ви навіть можете «засяяти». Раджу Вам відвідати захід, на який Ви отримаєте запрошення або ж самим закотити вечірку. Так само це гарний час для пошуку однодумців, побудови дружби.

Хочу зауважити, що відрядження можуть бути не вдалими в цьому місяці, Вас можуть очікувати проблеми в досягненні поставлених цілей.

Спочатку місяці Левам буде не до кохання, а от 25-27 травня – настане період романтики.

Найважливіші дати в гороскопі для Лева в травні 2014

Вдалі дні: 2-7, 16-17, 21, 25, 29-31.

10-11 травня – досить важкі дні, Ви будете відчувати тиск на Вас.

15 травня – плюс мінус 4 дні – чекайте кульмінації пов’язаної з Вашим будинком і рідними. Ваша родина буде у Вашому фокусі.

16 травня – імовірна раптова поїздка або зв’язок (спілкування).

24-25 травня – якщо Ви відчували проблеми вдома – зараз Ви помітите, що справи пішли на поправку.

29 травня – плюс мінус 4 дні – зададуть ритм для Вашої соціального життя – друзів, компанії, спілкування.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,150