Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – січень 2019 від Марфи Бомбушкар


Місяць буде багатим на питання роботи і здоров’я, щось нове в цьому. В кінці місяця акцент на Вас і Ваше життя, кульмінація і усвідомлення. У січні багато періодів і трендів торкатимуться робочу сферу і здоров’я, так що відпочинку буде мало. Але і енергії додасться, хоча можуть бути і скандали. Буде хороший період для любові і розваг, творчості, але буде і не зовсім хороший для інтриг і обманів в любові. Розпочнеться важливий період який впливає на Ваші фінанси, психіку, сексуальність.

Перший новий період в гороскопі на січень дасть Левам енергії, вітальності, період з 1 січня по 14 лютого. Більше сил і прагнень. Будете схильні повчати інших, можуть бути скандали в роботі з співробітниками і клієнтами під час трендів, починаючи з середини місяця.

З 2 по 26 січня, максимум по 1 лютого, обережніше зі своїми бажаннями в любові, сексі, розвагах і захоплення. Схильність до перебільшення, розмитості в бажаннях, лінь і бажання відпочинку і розваг. Можуть бути зради, неетична поведінка, а можуть бути і розчарування. Можуть бути розчарування в дітях і з улюбленими, нерозуміння, не час для важливих розмов і планів щодо дітей та любові. У цей час не варто брати і давати в борг, особливо заради творчості, любові і розваг. Можуть бути масштабні зміни в любові і розвагах, збитки і витрати в ці дні. Період буде повторюватися ще 2 рази в 2019 році.

Проходьте курси, вчіться новому для роботи, використовуйте знання в роботі, проводьте переговори і укладайте угоди, багато відряджень, новин про роботу, спілкування з клієнтами і співробітниками з 5 по 24 січня. Готуйтеся працювати. Можна дізнаватися більше про своє здоров’я і лікування.

Любовно-романтичний період з 7 січня по 3 лютого, більше харизми у Вас, бажання любові. Оновлення любовних почуттів, романів, набуття нових. Можна займатися творчістю. Але намагайтеся знаходити рамки в своїх бажаннях.

6 січня пік, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів, пік дасть нове, посилить тренди. Час зайнятися своїм здоров’ям і роботою, почати нові проекти, взятися за спорт і дієту. В роботі беріться за нові завдання, нові обов’язки, співбесіди про нову роботу, а якщо Ви керівник – найм співробітників. Пік посилить всі тренди, намагайтеся не перебільшувати.

З 8 січня по 4 березня, можливо по серпень місяць, період під час якого варто працювати над своїм здоров’ям і психологічним станом, сексуальністю, звичками, а в «заземлених» сферах над роботою і обов’язками, борговими питаннями, спадщиною. Період дасть результати тільки при посиленій праці, використовуйте свою фантазію та інтуїцію в роботі, в реалізації проектів, а в фінансах і боргах (спадщину) використовуйте прагматизм і обачність. Вдалий час вилікувати душу, психологічні розлади і сексуальні.

З 9 по 13 січня час для операцій, приділіть увагу здоров’ю. Це гарний час для позбавлення або поновлення в роботі і праці, обов’язки на роботі, проектах. Позбутися від проекту або клієнта, співробітника. Оновити свої обов’язки, змінити їх. Багато сили волі і рішучості.

Друга частина гороскопу після 5 січня.

Гороскоп опублікований 31.12.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,170