Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Після досить тривалого періоду невизначеності, само копання в собі, поглядів всередину себе, зречення від колективів, втоми, підвищеної релігійності, й саме биття. У Левів наступає потужний період в житті, цей серпні 2014 буде для Вас незабутнім. Ви почнете планувати, з’являться нові цілі в Вашому житті, нові плани, ідеї. Відчуєте, що світ став більше, ширше і відкритіший для Вас.

До середини вересня Ви будете багато енергії витрачати на будинок і сім’ю, вірогідні скандали з родичами. Можете відчувати тиск з їх боку, як ніби вони не дають Вам можливості рухатися вгору.

Але все ж з приходом серпня ви відчуєте себе царем свого життя, готовим взяти на себе відповідальність за своє майбутнє. Станете частіше сяяти, привертати увагу інших, відчуєте, що люди крутяться навколо Вас, як планети навколо сонця.

Зараз, до середини вересня вірогідні конфлікти, відчуття перепон на шляху, але Вам потрібно просто перестрибнути через них, хоча на це і піде енергія і час, Ви зможете дістатися до бажаної мети. Ця напруга, відчуття застою у відносинах з коханими і сім’єю – тимчасове. На початку серпня Ви будете відчувати тиск сімейних правил і традицій на Вас, сперечатися з рідними – 1,2, 8, 9 серпня критичні дні. А у вересні, першій декаді, Ви будете ламати встановлені правила в сім’ї.

10 серпня, плюс мінус 5 днів, Вашу увагу буде звернено на партнерські відносини, як по бізнесу так і любовні. Ймовірно, що настане кінець чогось, до чого Ви йшли. Ви зможете прийняти рішення, про яке так довго думали. Або ж прийдуть раптові зміни, які не залежать від Вашої поведінки, в Ваші стосунки. Цей період буде повний любові в стосунках. Він принесе Вам прозріння, яке підкаже як правильно вчинити, привнесе більше ясності у відносини, а так же емоцій.

Починаючи з 12 серпня наступаєте, ще більш, зоряний період у Левів, особливо у жінок. Леви стануть більш м’якими, ніжними, товариськими, романтичними, охочими любові і пристрасними. Жінки Леви відчують себе більш жіночними, захочуть купити нових речей, навіть сама стримана Левиця захоче любові. Жінки Леви і чоловіки Леви відчують в собі впевненість у здатності привертати увагу партнерів, людей які їм подобаються – стануть більш привабливими в очах інших, особливо Левиці. Ви захочете змінити свій імідж, зовнішній вигляд.

До кінця місяця Вашу увагу почне зміщуватися до практичних питань, справах, пов’язаними з грошима, накопичення, джерел доходів, бізнесу і творіння. Найімовірніше, що 25 серпня, плюс мінус 3 дня, відбудуться зміни у фінансових сферах. В цей період Ви будете відчувати неясність в бізнесі, джерелах доходів, можете занадто сильно мріяти про бажаний достатку або доході. Будьте обережні, Ви повинні все перевіряти, не робити поспішних рішень, зараз дуже сильна енергія, яка спотворює дійсність, здатна видавати бажане за дійсне. У той же час в цей період Льву потрібно прислухатися до своєї інтуїції, якщо вона говорить їм про гроші, але обережно! Адже складно розрізнити грань між фантазією та інтуїцією!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 120 T. 0,320