Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев, народжені з 12 серпня – 22 серпня, третя декада – Ґасбрук


Лев третьої декади – це народжені з 12 серпня по 22 серпня

Життєві слагающие цієї особистості: хоробрість, винахідливість, виразність, інтенсивність почуттів і переживань. Прагнення до досконалості, що вимагає повної зосередженості, конфліктує зі схильністю до всякої всячину або різним інтересам.

Позитивний стан виражається енергійністю і займистістю, невтомністю і знанням, яким чином підштовхнути інших, щоб працювали з ним і для нього. Проводом і життєстійка, Сімка Лева завжди готова до дії, балаканині або боротьбі. Дуже приваблива, особливо для протилежної статі. В особистих стосунках надзвичайно емоційна, напружена і пристрасно. Наділена живим і творчою уявою. Є схильність до життя драматизувати буквально все – від дрібниць до найбільших починань. Здатна до інтенсивного зосередження, а якщо позитивна, то взагалі без страху. Під сильним впливом ззовні може проявити величезну силу. Винахідливість Сімки Лева – одна з цінних її особливостей.

Негативний стан. Це завжди борець, вона протистоїть або захищається. Суєтна, образлива, скандальна, склочний і вперта, бажає завжди наказувати і керувати при дефіциті здібностей до співпраці. Винахідливість перетворюється в дратівливість і нетерплячість, приступає до дії, не подумавши про наслідки. У негативному стані може бути жорстока в особистих взаєминах, особливо коли справа стосується почуттів. Різнобічність призводить до марнотратства енергії, а зусилля зосередитися на багатьох предметах одночасно порушує духовну рівновагу. Сімка Лева стає дратівливою, нервовою, непередбачливість. Їй важко узгодити свої зусилля.

Рівновагу. Стриманість Сімки Лева буде основною направляючою в її рівновазі. І потенціал Сім і частота Марса вимагають дисципліни, тут вони в одній декаді, і вимоги до дисципліни подвоюються. Для узгодження потужних сил цього характеру необхідні самодисципліна, порядок і сталість у повсякденному побуті, найсуворіше повагу до всіх форм людських взаємин з урахуванням звичаїв і традицій. Емоції гніву, ненависті і ревнощів вимагають постійного контролю, тому що в даній комбінації вони вибухоподібного і з ними дуже нелегко покінчити. Зосередженість на одному предметі і в певний час з’явиться ключем до практичного успіху, а для особистого щастя необхідна лише стриманість.

Коментарі. Якщо нам здасться, на перший погляд, що Сімка Льва побажала, щоб все стало так, як було задумано, то це так і є насправді. Ми встановили, що Сімка Льва подібна візнику упряжки з семи вогненних коней, загнуздати тонкими шнурками, та ще й без батога. Коней слід вести і стримувати лише тільки однією волею. Зміст проблеми народжених в цій декаді в древньому прислів’ю: «Хто хоче оволодіти світом, той насамперед повинен опанувати самим собою». Сімці Лева це набагато важче зробити, ніж іншим людям, так як їх нервова система занадто наелектризована. Книга «Т» наказує їм «сердечність, поспішність, деспотизм, тугу і благородство», і хитро доповнює, що від їх «достоїнства» залежить їх успіх.

Різнобічність їх надзвичайна. Вони не тільки можуть робити дивовижне кількість різноманітних речей, вражає те, що Сімки Льва роблять ці речі добре і без всякої тренування і підготовки. Але загальний підсумок такого чарівництва подібний височенною покрівлі, вибудуваної без надійних опор – перша ж буря її зруйнує. Фантазія і уява Сімки Лева не знають кордонів. Основна його трудність – робити в один час тільки одна справа і не починати нового, поки попереднє не буде закінчено. Ординарна Сімка Льва залишає за собою шлейф незакінчених справ.

Самим відомої сімки Лева був Наполеон Бонапарт – досконалий приклад найбільших можливостей цієї декади. Основна помилка Наполеона, вельми характеризує цю особистість, сталася через його нездатності придумати для себе іншу роль замість завойовника. Тому цілком логічно, що практичне увагу і обережність були їм просто забуті. У цій декаді народжені Олена Блаватська, засновниця Теософського суспільства, своїми зусиллями принесла Західному світу Східну Мудрість, великий індійський містик і поет Шрі Ауробіндо Гхош, романіст Джон Голсуорсі, майстер таємничого оповідання Альфред Хічкок, революціонер і Президент Куби Фідель Кастро, британський археолог і письменник – Т. Є. Лоуренс (Лоуренс Аравійський) і актор Роберт Редфорд.

Цілком імовірно, що непостійність цієї особистості стало причиною того, що в цій декаді не так вже багато відомих людей, але в повсякденному житті багато рухливих і легко збудливих людей опинилися сімки Лева. Аналізи показали, що вона нещаслива тільки тоді, коли її уявлення про саму себе перевищує реальний запас її власної сили. Йти крок за кроком вона не любить. Забратися вгору одним стрибком – ось її потаємне бажання, і Сімка Льва переконана, що вона на це здатна.

Звичайно добре переносить удари і збентежений буває не більше декількох годин. Швидко оговтується і завжди готова до нових спроб. Всі Сімки Лева хочуть одного і того ж, чого хотів і Наполеон, – тим чи іншим способом завоювати світ. І якщо їм вдасться підпорядкувати полум’яні сили свого характеру, то немає причин, чому б їм це не зробити, якщо вони підуть одному порадою Таро – пам’ятати про своє почуття власної гідності.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,152