Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев, народжені з 02 серпня – 11 серпня, друга декада – Ґасбрук


Лев другої декади – це народжені з 02 серпня по 11 серпня

Гідність, сердечність, ідеалізм і незламна воля визначають характер цієї особистості. Бажання слабо конфліктують з спрямованістю до абсолютної справедливості.

Позитивний стан відрізняється врівноваженістю характеру. Шістка Льва наділений почуттям особистої сили, самовпевненості і гордості. Динамічна і життєздатна – на людей і події робить значний вплив. Наділена потужним почуттям справедливості, думає методично, вірна традиціям і звичаям. І хоча Шістка Лева – більш ідеаліст, ніж практик, вона енергійна і витривала. Більше всього на світі тужить про світ, пристрасно його бажає і за нього бореться. Жадає у всьому краси і досконалості – готова наполегливо працювати в досягненні бажаного. Сердечна, в особистих зв’язках пристрасно віддана. Завдяки особистому достоїнству, яке ніколи її не залишає, наділена величезною особистою привабливістю. Шістка Льва народжена ватажком, здатна посісти важливе і відповідальне становище.

Негативний стан проявляється в нетерпимості, зухвалості та егоцентричності. Шістка Льва готова принести в жертву своїм амбіціям все – навіть самих найближчих друзів. Вузькість поглядів, суєтність, лицемірство і чутливість до зауважень критичного спрямування. Благородство не переходить в зарозумілість, як в інших декадах, але перетвориться в скупість і страх раптом все втратити. Гордість стає зарозумілістю і єдине, що їм залишається, так це люб’язне заступництво. У негативі Шістка Льва може бути дуже незадоволеною і тим самим принести багато неудовольствий іншим.

Рівновага полягає в привітності, дружелюбності та милосердя, пом’якшувальний справедливість, – ось що послужить Шестірці Льва найкращими направляючими до власного рівноваги. Якщо заохочувати позитивні якості потенціалу Шість, то це подіє подібно сонячному світлу, зігріває атмосферу. Терпимість, щирість, пристосовність і спортивний дух дуже допоможуть шістки Льва утримувати себе в хорошому стані. Шістці Льва достатньо трохи доброти і її діяльність стає позитивною, так як всі решта – природне гідність і магнетична привабливість в ньому вже є.

Коментар. Здається, егоїзм Шістки Льва нібито створений чаклунством, настільки чарівність її особистості перетворює егоїзм у чеснота. Шістка Льва займає центр сцени і утримується на ній так легко і впевнено, що їй, звичайно, в тому ніхто не заважає. В Насправді, такий егоїзм дорогоцінного властивості, тому що є необхідною складовою особистості всякого вождя. Шістка Льва наділена природженою здібністю бути ватажком. Тим часом, її проблема в тому, щоб домінантне властивість панувати використовувати творчо.

Якщо Шістка Лева не займає провідного становища, то через руйнівний почуття переваги вона може загрожувати іншим людям. Нами встановлено, що ця особа може привернути до себе (багато більше ніж в інших декадах) як любов і відданість, так і запеклу ненависть, ревнощі і апатію – в цьому характері таїться грізна сила як для добра, так і для зла!

По черзі, другий «вищий сплеск» народжень відомих людей доводиться в році на цю декаду. У ньому, бути може, народжене і не так вже й багато людей, які стали відомими, але ті, хто в списку, достатньо впливові і сильні, – вони відомі своєю життєстійкістю, здібностями, шармом і гідністю. Емоційна властивість Вогню дає Шестірці Льва велику динамічну силу в порівнянні з трьома іншими “вищими сплесками», але в порівнянні з Шісткою Водолія, в декаду якої народжене найбільшу кількість відомих людей, Шістки Лева не настільки розумні і інтелігентні. По всій видимості, в частоті Юпітера присутня тільки логічний розум, а Шістка Водолія наділена блискучим дотепністю частоти Меркурія. Природно, всі потенціали Шістки – егоїсти, але Шістки Льва через свою схильність до справедливості, притаманною частоти Юпітера, схильні до доброти і протиборствують жорстокості більше, ніж всі інші. До Шістки Льва легше дістатися серцем, ніж головою.

У цьому знаку народилися прекрасні трудівники і ідеалісти Артур Гольдберг, який представляв США в ООН, і Герберт Гувер, що підняв питання про стан бідних ще до свого обрання на пост Президента США, Мата Харі – видатна шпигунка, поети Персі Біши Шеллі і Лорд Альфред Тенніссон, письменник Гі де Мопассан, кінорежисер Джон Хастон, (портретист В. Л. Боровиковський – прим. пер.).

Шістки Лева завжди бажають бути головними і тільки емоції – любов, ненависть, співчуття, відданість, а в негативному стані – ревнощі, – змушують їх поступитися. Немає сенсу волати до їхнього розуму – вони завжди впевнені в своїй непохитності. Обожнюють красу, ненавидять безлад і потворність. Прагнуть до цілісності і досконалості, їх важко задовольнити. Всі нелегко зі шістки Лева: жити, працювати, розуміти один одного. Але аналіз цієї особистості нам показав, що вони самі носять в собі ключ свого успіху або величі. Ця декада здатна дати світові необхідного вождя – справедливого, чесного, сильного і доброго, готового прийняти на себе всю повноту відповідальності.

Ґасбрук М.Б.

  1. Один комментар до “Гороскоп Лев, народжені з 02 серпня – 11 серпня, друга декада – Ґасбрук”

  2. Руслана в 03.01.2017 | Відповісти

    Я теж лев і мені приємно що хтось пише про мій знак зодіаку

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,153