Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп на лютий дуже важливий для сфери відносин у Левів, нове, переоцінка існуючого, повернення старого, гарне і погане в крайності. По 21 лютого відкладіть нові ділові починання, переговори, знайомства, повертайтесь до старого і завершуйте його. З січня Ви скандальні і в лютому буде кульмінація у скандалів, найгірше в сфері кар’єри, обережніше з репутацією і відносинами. У лютому бережіть здоров’я, погані вказівки ще з січня.

З гороскопу на січень для Левів тривають багато важливих вказівок і трендів, одна з них буде тривати до березня місяця.

З 1 до 25 лютого це міг би бути дуже хороший період для відносин у Левів, але з січня до середини лютого багато вказівок нехороших для відносин і життя, які будуть посилюватися під піки в лютому. Ну що ж, все одно будьте уважніше до відносин з 1 до 25 лютого, постарайтеся розвивати і налагоджувати відносини, миритися. Цей період, ймовірно, пом’якшить Ваші проблеми в стосунках і дасть розвиток відносин, крім найгірших днів з 4-8 і 17-22 лютого. Головне, в лютому, не починайте зраджувати партнеру, якщо є незадоволеність у відносинах, не починайте інтригу якщо Ви у відносинах. У Вас буде велике бажання відносин, якщо Ви самотні період буде краще. У ділових відносинах намагайтеся менше скандалити, не обманювати і не затьмарювати партнерів. Для відносин з ворогами цей період хороший, щоб скандалити, зможете направити скандали і довести свою правоту, успіх в судах і публічних скандалах (крім поганих днів).

З 4-8 лютого погані дні для багатства, відносин, кар’єри, репутації, дорогих покупок, швидких вчинків і руйнувань.

З 9-13 лютого буде найкращі з усіх днів для відносин, розвивати відносини, виступати на публіці, велике бажання розваг (дні для розваг краще, ніж для бізнесу, успіх в азарті і любовних романах), хороші дні для судів і скандалів. Робити дорогі покупки і інвестувати в кар’єру і захоплення, в любов.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новини, багато емоцій, пік посилить бажання змін в житті, бажання руйнувань, ексцентричність, бунтарство, бажання нового, хоча інша грань – занепад сил і песимізм, обмеження. Пік акцентує увагу на відносинах. Намагайтеся не руйнувати дорогі відносини своїми вчинками, намагайтеся не вступати і на починати скандали. Подумайте про початок серйозних відносин, серйозного вчинку в стосунках. Якщо ділові або особисті відносини вже стали Вам повністю байдужі і не впливають на Ваше життя – подумайте про припинення їх, початку розриву.

З 13-17 лютого багато спілкування, інформації старої і більше деталей про важливих відносинах.

З 17-22 лютого пік скандалів, найбільші і руйнівні в особистих і ділових відносинах. Намагайтеся йти на компроміси з керівництвом і менше вимагати, перечекайте поганий час і не думайте про сексуальний вплив. В особистих стосунках не тисніть і не принижуйте партнерів, не зраджуйте їм, бійтеся сексуальної агресії. Погана вказівка для витрат і грошових скандалів.

З 21-28 лютого з цих днів скандали будуть трішки менш руйнівні, навіть легкий тиск і вимоги будуть корисні. Вказівка дасть енергію і силу волі для досягнення поставлених цілей, реалізації задуманого, енергію для праці. Займіться кар’єрою і роботою, здоров’ям.

З 25 лютого до 21 березня хороший період для психологічного стану і збагачення. Зменшиться нервозність, зросте сексуальність і еротичність, можливості впоратися з кризами, пом’якшення фрустрацій. У багатстві – отримання допомоги від інших, збагачення за рахунок інших людей. Знаходьте спонсорів і розвивайте стосунки зі спонсорами. Вирішуйте питання спадщини. Спробуйте попросити про пролонгацію кредиту або зменшення ставки. Можна укладати договори по кредитах, брати і давати в борг. З боржниками поспілкуйтеся про повернення боргів, можна звертатися до суду.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік для Левів хороший, щоб зайнятися своїм багатством і використанням чужих коштів, спадщиною, кредитами, джерелами доходів і інвестиціями. Пік дасть результати, рішення, важливу інформацію і кульмінації. Крім того, цей пік вплине на Ваше життя, кар’єру і сферу відносини – цьому він гірше, знову сильне бажання змін, егоїзм, руйнівна поведінку або настрій. В цей пік простіше (ніж в перший) завершувати відносини, кар’єру, щось незадовільне в житті.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – важливий період для відносин, розвитку, нових.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 5 днів і спад 10 – емоції, нове, важливий пік для сфери відносин.

З 25 лютого до 21 березня – грошові відносини, отримання багатства від інших.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, новини, акцент на багатство.

Гороскоп опублікований 1 лютого 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,296