Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – лютий 2014 від Марфи Бомбушкар


Зірки на самому початку місяця примусять Льва звернути увагу на відносини, вся перша половина лютого у Льва буде присвячена відносинам, з партнером і близькою половинкою. Спорудою відносин (якщо Ви тільки познайомилися), перебудовою (якщо щось не влаштовує), пошуком (якщо Ви самотні). Зробіть пропозицію руки і серця 14 лютого!

У період з 6 до 28 лютого – не підписуйте нові контракти, не намагайтеся укласти нові договори. Це поганий час для інформації та документів, розпочате в цей період в майбутньому потрібно буде переробляти або ж буде потрібно багато сил, щоб домогтися бажаного. Краще почекати.

14 лютого, і пару днів після, зверне Вашу увагу на друзів. Ймовірно, Вам захочеться допомогти їм, підтримати. А можливо, вони самі звернуться до Вас за допомогою. 14 лютого хороший день для відпочинку і романтики, якщо друзі не завадять.

22-23 лютого – чекайте приходу музи, дуже багато творчих людей серед Левів, так що якщо у Вас були затримки у творчості, гостя прийде до Вас у ці дні. У той же час, слід бути особливо обережним тим Левам, які працюють з грошима, торгівлею, загалом кажучи цифрами, де потрібна точність. У ці дні Ви будете трохи розсіяні, можете зробити помилку.

28 лютого, ще одна, хороша дата для Лева. На протязі декількох днів після, включаючи, 28 лютого Ви можете отримати необхідну підтримку для Ваших проектів. ВІП персони допоможуть Вам, так що це хороший момент попросити допомогу. Можете спробувати взяти кредит у банку, позичити грошей або інших ресурсів. Це гарний час, щоб переглянути домовленості про %, підвищенні Ваших комісійних.

Найважливіші дати в гороскопі для Лева в лютому 2014

Хороші дати в лютому : 5, 7-8, 13-14, 22-23, 26-28.

1 лютого – початок місяця зверне Вашу увагу на стосунки.

6 лютого – 28 лютого – чекайте затримок з документами і інформацією, не час починати нове. Можливі проблеми з грошима.

14 лютого – романтичний день, адже це день Святого Валентина, але Ваші друзі не залишать Вас наодинці, якщо у Вас нікого немає.

22-23 лютого – муза і мрії відвідають Вас, але будьте обережні, якщо Ви займаєтеся чимось вимагає точності.

28 лютого – вдалий день для Львів, особливо якщо Ви шукайте підтримки, наставника або бажаєте взяти в борг. Варто очікувати і повернення боргів.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,186