Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Місяць важливий для сімейної сфери, нерухомості, буде можливість дізнатися більше, налагодити відносини з рідними, поліпшити будинок, почати переїзд або покупку нерухомості, ремонт. Весь місяць досить соціальний, багато спілкування, в кінці місяця важливі новини про друзів і суспільстві, кохання і дітей, плани, творчості.

З 27 червня по 7 січня прилив енергії, більше сил проповідувати і навчати як жити іншим, але менше бажання вчиться у інших, хоча можете зайнятися успішно саморозвитком, оновити свій світогляд і життєву філософію. З 10 вересня до 14 листопада не беріться за складні навчання, просування ідей і доведення істин (суди, скандали). З 27 жовтня по 21 листопада відносини з оточуючими, спілкування, угоди, після 8 листопада період стане поганим. З 28 жовтня по 10 листопада багато неприємних новин, уважніше будьте до угод і навчання, поїздок. З 29 жовтня по 3 грудня зміни в роботі і здоров’я, звички, обов’язки.

З 8 по 11 листопада скандальні дні, сильні скандали зі знайомими і в стосунках. Обережніше з витратами.

З 8 по 12 листопада розвивайтеся психологічно, гармонія душевна і психологічна. Хороші дні щоб показати себе рідним, допомагати родині. Займіться фінансовими питаннями, боргами, спадщиною.

З 11 листопада по 1 грудня дізнаєтеся багато про свою сімейну сферу, про нерухомість і про рідних. Цікавтеся нерухомістю, купівлею і продажем, ремонтом, угодами і документами по нерухомості. Більше спілкуйтеся з рідними і чекайте важливих новин від них, вирушайте до них в гості.

З 14 по 20 листопада серія поганих вказівок на проблеми у відносинах, фінансові витрати, проблеми на роботі і зі здоров’ям. Не робіть операцій і косметичних процедур. Інтриги на роботі небезпечні, та й взагалі все романи. Обережніше з угодами. Погані часи для судів, публічних скандалів, навчання.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, починання, новини. Хороший пік для серйозних починань і змін. Акцент піку на сім’ї та нерухомості, щось важливе починайте або дізнаєтеся. Але ще можна почати щось важливе на роботі. Слідуйте своїм цілям. Дні великих змін і стартів.

З 21 листопада по 15 грудня покращуйте свою нерухомість, робіть невеликий ремонт, декор будинку, покупки для дому. Буде поліпшення відносин з рідними, час для розвитку відносин з родиною. Хороший період, лише спочатку можуть бути несподівані зміни.

З 26 по 29 листопада несподівані бунтарства в стосунках з рідними. В інших відносинах теж можуть бути несподівані зміни, обережніше з романами, не поспішайте в спілкуванні з керівництвом. Інтриги можуть зіпсувати Вам кар’єру і репутацію. Не треба багато витрачати грошей на дурниці.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, кульмінації, рішення, усвідомлення, завершення. Акцент на плани, дружбу, товариство, спільні проекти, творчість, любов, дітей. Сприятливий пік, час для серйозних рішень як бути з цими сферами, отримання результатів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Лева на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – дізнаєтеся багато про сім’ю і нерухомості, операції, документи.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, початок, новини, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 21 листопада по 15 грудня – поліпшення відносин з рідними і вдома.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, рішення, кульмінації, акцент на творчість, суспільство, дітей, друзів, плани.

Гороскоп опублікований 5 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,272