Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Вся увага на кар’єру! Саме зараз, в листопаді, у Левів можливі проблеми по осі кар’єра – будинок, то одне, то інше буде тягнути ковдру на себе. 6 листопада, плюс мінус 4 дні, поставить крапку в сюжеті, який цікавить Вас в кар’єрному питанні (або репутації), зараз у Вас є шанс попросити про підвищення! Ви отримаєте важливі новини, у Вас є шанс показати своє вміння перед начальством і важливими персонами. Час отримувати заслужені нагороди!

Листопад, до того ж, буде і досить насиченим роботою місяцем. Чекайте, що завдань у Вас додасться. Робота – обов’язки – робота – це все буде забирати Вашу енергію в листопаді і до настання 5 грудня. Але з іншого боку – це і добре, адже зараз у Вас є енергія для роботи. Хоча будуть і скандали з працівниками. А ще, зараз і до 5го грудня, хороший період для того щоб зайнятися своїм здоров’ям – запишіться в спортивний зал.

В середині листопада будуть проблемні періоди. З 9 по 10 листопада – можете відчути тиск на себе з боку або самі надто вже посилено будете щось вимагати від когось. З 11 по 13 – постарайтеся утримати свою імпульсивність, особливо щодо друзів і роботи. А 17-19, можете, відчути занепад сил, начебто Ваше сонце перестало сіяти.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – принесуть Вам хороші новини, які будуть ставитися до творчості, дітей і любові. Це хороший період для зачаття! Для початку нового творчого проекту. Для того, щоб закохатися! І так, Ви можете закохатися в ці дні, Ви будете бажати романтики. Але постарайтеся бути обережними, зараз такі аспекти між планетами, що дещо може бути не таким, як воно є насправді. Ні, воно не буде поганим, воно буде не таким! Наприклад, Ви можете уявляти, що зустріли принца на білому коні, а насправді – це або просто хлопець на коні, або принц без коня. Але не переживайте! Повірте мені, що ці відносини, любов, творчість, дитина – будуть довгостроковими! З хорошим результатом! Може бути, Ви і не вірите в свої сили зараз, але Ви помиляєтеся – все буде добре! А що щодо Левів, у яких вже є кохана людина, пам’ятайте, що зраджувати не добре!

Найважливіші дати в гороскопі для Льва в листопаді 2014

Вдалі дні: 3-5, 7-10, 22-24, 27-28.

6 листопада, плюс мінус 4 дні – досягнення мети, кар’єра, репутація.

9 – 13 листопада – будьте обережні.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – любов, творчість, романтика, мрії, фантазії.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,247