Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


Ще рік тому Леви почали боротися за ідею поліпшення ситуації в сім’ї, або Ваша життєва ситуація, умови з якими Ви зіткнулися, були не прості, складно було їх вирішити. Це виглядає так, як ніби Ви сподіваєтеся на прорив, або, принаймні на стрибок вперед, шукайте час, щоб почати правильно діяти. Ймовірно, що цей час настане 3 листопада, будуть зміни.

3 листопада буде дуже важливим днем для Лева (плюс мінус пару днів), важливим для Вашого життя. Іноді події наступають відразу ж, а іноді спочатку приходить причина, яка призведе до події. Будьте готові, настане час, і Вам потрібно буде приймати рішення – блискавично.
12 листопада Вас може очікувати виняткова удача щодо власності, житлових або сімейних питаннях.

Весь місяць у Вас буде пов’язаний з високими витратами. Ці витрати будуть скорочені тільки в наступному місяці. Витрати будуть пов’язані з рідними, купівлю речей, медикаментів. Або будинком – покупкою меблів або будівельних матеріалів.

18 листопада Ви отримаєте гарні новини про гроші, від когось, з ким Ви працювали «за лаштунками». Це трохи поправить Ваше фінансове становище. Але Ви так само станете сповнені нових ідей і планів, так що, отримані гроші « реінвестіруете » у нові проекти.

12 листопада буде одним з найщасливіших днів у цьому місяці. Щастя, розширення меж, отримання прибутку, фінансові можливості, Ви будете сповнені енергією, поліпшення стану здоров’я і сили – це те, що Вас очікує в цей день. Добре б направити всі свої сили на вирішення домашніх проблем.

Важлива подія станеться у Вашій кар’єрі 17 листопада. Ви можете бути вражені тими новинами, чутками, які отримаєте на протязі чотирьох днів з цієї дати. Знову ж, до Вас прийде допомога з-за лаштунків, і Ви можете не знати особистість цієї людини. Людину, яка вірить у Вас і готовий піти Вам на допомогу.

Місяць закінчитися ще одним сенсаційним днем – 30 листопада. Ймовірно, що Ви підете в далеку подорож, або отримайте новину з університету пов’язану з навчанням, або ж вирішиться правова проблема чи проблема зі здоров’ям. Ваші батьки підтримають Вас і Ваші інтереси.

Хоча в листопаді у Вас і будуть виникати проблеми, злети і падіння, перепади настрою. Ви будете відчувати тиск на Вас від інших. Розриватися між собою і сім’єю. Але прийде грудень, а разом з ним і гарні аспекти від зірок до Вас.

Так багато всього відбувається в цьому місяці, що любов була переповнена зі свого графіка. Це незвично, але, на щастя, ваші кращі аспекти прийдуть на початку грудня, якраз до свят.

Найважливіші дати для Лева в листопаді 2013

Хороші дати : 4, 8-9, 12-13, 17-18, 22-23, 27-28, 30.

3 листопада відбудеться зміна в сфері родичів і вдома.

Ваші старі родичі потребуватимуть Вашої допомоги 5 листопада.

12 листопада хороші новини про сім’ю або будинку прийдуть до Вас.

Варто очікувати перемог на роботі 17 листопада.

27 листопада хороший день для підписання контрактів, врегулювання юридичних проблем і поїздок.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,175