Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Початок липня Леви зустрінуть з бажанням побути наодинці, будете відчувати себе покинутими або захочете, щоб від Вас всі відстали. Так само в цей період Ваша інтуїція буде творити чудеса, так що прислухайтеся її. Але це продовжитися не так вже й довго, дочекайтеся середини місяця!

А от після 12 липня (плюс мінус 3 дні) варто очікувати нового вантажу обов’язків на свої плечі, ймовірно, що турбот буде невпроворот і при тому, що ці турботи впадуть на Ваші плечі неждано і негаднанно, як сніг влітку.

Але найважливіше для Львів настане в кінці місяця!

Почну з довгого тренда. Леви! Настав Ваш час, Ваш зоряний час. Який настане в середині місяця! Рік і парочка місяців зоряної години! Довгий тренд, який змінить Вас в кращу сторону. Ви відчуєте «розширення» своєї особистості, складно пояснити цю фразу в короткому гороскопі на липень, але я постараюся. Ваша особистість стане ще більше ніж є, Ви захочете більшого, можете побажати вивчати іноземні мови в цей період, а можете і набрати зайву вагу. Протягом наступного року з гаком – Леви будуть ставити перед собою багато нових цілей, у різних сферах життя (не факт, що Ви досягнете бажаного, але цілей у Вас додасться). Ви станете більш позитивними і життєрадісними, оптимістично будете дивитися на навколишній світ (у порівнянні з тим, яким Ви були до цього). Хоча разом з цим Ви станете ще більш егоїстичними. Це дуже вдалий період у житті, який буває один раз на 12 років!

Ще одна зміна станеться з поїздками на короткі відстані, навчанню всякому-різному, спілкуванню з друзями – цим сферам Ви приділяли масу своєї енергії протягом останніх 7 місяців. Але в кінці липня Ви більше енергії будете витрачати на свій будинок і сім’ю. Проблеми, які були під сукном в сімейному житті почнуть проявлятися і вимагати рішення і так до вересня місяця.

З 26 липня (плюс мінус 5 днів) настане дуже важливий період у Лева, особливо сильно він вплине на Львів першої декади! Це час для нових початків, Ви будете сповнені енергії, сповнені емоцій, сповнені бажання творити. Для Львів бажаючих зачати дитини – це вдалий період. Багато Левів захочуть змінити свій імідж, особливо жінки – це вдалий період. Коротко кажучи, починається нова глава у Вашому житті, і чим ближче Ваша дата народження до 26 липня, тим значніше вона буде!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 116 T. 0,203