Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


2021 рік був і буде складним для Левів, в березні було вікно полегшення, яке закриється в кінці квітня. Перша половина гороскопу для Лева буде хорошою, успіх і удача на публіці, в стосунках, поїздках, навчанні. У другій половині почнуться проблеми в стосунках, які впливають на кар’єру і репутацію, інформації про це, занепад сил.

З гороскопу на березень 2021 для Лева тривають різні періоди і всі хороші.

З 4 до 19 квітня період навчання себе та інших, поїздок і подорожей, нових знайомств, товариськості, іноземців та зарубіжжя, знань про життя, віру, філософії. Розвивайтеся інтелектуально, пишіть складні інтелектуальні роботи, займіться публіцистикою, публічними виступами, діліться ідеями. Спілкуйтеся, знайомтеся з іноземцями, новини з далека. Вивчайте свою життєву філософію, вчіться новому для життя, філософії, віри, мов.

З 5-13 квітня травми, витрати, скандали через гроші, публічні скандали.

З 8-19 квітня прилив фізичних сил і вітальності, дій в навчанні, дружбы, на публіці, реалізації планів і ідей.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для витрат і відносин з іноземцями, іноземним, судів, роботі.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дасть багато енергії Левам, бажання змінювати і позбуватися, новини і нове. Приділіть увагу своїй філософії, вірі, ідеалам, цілям і прагненням, вищій освіті – починайте нове і усувайте непотрібне. Займіться навчанням, стосунками з іноземцями, подорожами – з цим обережніше.

З 12-21 квітня енергія і удача для дій в сферах відносин, дружби, публіки. Розвивайте їх, стійте на своєму і захищайте дорогих, реалізовуйте складне.

З 14 квітня до 9 травня період відносин в сфері кар’єри і репутації, досягнення цілей, нагород. Період буде поганим, обережніше з керівництвом і партнерами, стережіться зрад, романів, обманів, бережіть свою репутацію. Цілі і досягнення, просування в кар’єрі проблемно від відносин ділових і сім’ї. Постарайтеся зміцнювати і розвивати відносини для кар’єри і спільних цілей. Не витрачайте багато на кар’єру, нагороди і цілі. Обережніше з важливими договорами і персонами.

З 19 квітня до 4 травня період інформації про сферу кар’єри і репутації, досягнень, нагород, цілей, професії. Інформація та знання будуть впливати на кар’єру і репутацію. Поганий період, погані новини, проблеми з інформацією, намагайтеся в усьому розбиратися і не поспішати, не перебільшувати і не обманювати. Документи, переговори, інформацію перевіряйте, плануйте, не хваліться в чому не впевнені. Проблеми в курсах, відрядженнях, знайомствах для кар’єри та професії.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок для відносин, багатства, кар’єри і репутації.

З 23 квітня до 11 червня занепад фізичних сил, менше активності, менше будете встигати за іншими, менше дій на публіці і більше дій таємних. Період нейтральний, руйнувань і творення. Таємниці, таємне суперництво, таємні вчинки, інтриги, секс, різні бажання і активності, приховані від інших. Чуже таємне руйнуйте, своє розвивайте і захищайте, оберігайте або самі руйнуйте, аби інші про нього не дізналися. Бережіть здоров’я. Краще працювати самим, не навантажувати себе. Розвивайтеся духовно.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – несподіваний і швидкий, кульмінації, зміни, результати, усвідомлення, рішення, завершення або новий етап. Приділіть увагу родині і кар’єрі, цілям, репутації, нерухомості. Свої бажання в сімейній сфері намагайтеся реалізовувати обдумано, не поспішайте з переїздом, завершуйте ремонти, допомагайте рідним, поки не купуйте нерухомість. Покажіть себе перед керівництвом, теж обдумано реалізовуйте свої бажання в кар’єрі і цілях, стережіться інтриг. У кар’єрі завершення або нова посада.

З 28 квітня до 2 травня егоїзм і ексцентрична поведінка, гірше для кар’єри і репутації.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Левів на квітень 2021

З 4 до 19 березня – вчіться, подорожуйте, спілкуйтеся.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, віра, філософія, навчання, зарубіжжі.

З 14 квітня до 9 травня – вплив відносин на кар’єру і репутацію.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про кар’єру і репутацію.

З 23 квітня до 11 червня – активний період для таємниць.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – кульмінації, завершення, акцент на сім’ю і кар’єру.

Гороскоп опублікованій 2 квітня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,190