Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Дорогі мої Леви, в грудні Вам найкраще відпочити. Місяць почнеться дуже добре і вільно, а ось в кінці місяця Вас чекає багато роботи, дуже багато. Так що ловіть хвилю і відпочивайте, поки є час.

Починаючи з 5 грудня і по 13 січня, Леви стануть більш активними у відносинах. З одного боку – це добре, Ви більше енергії будете витрачати на існуючі відносини або створення нових. А з іншого, вірогідні скандали з партнерами! Але навряд чи будуть розриви, просто суперечки і сварки. Ви можете, в цей період, відчути тиск на себе з боку партнера, або ж самі почати тиснути на нього, вимагати чогось. Але все ж, це хороший період, активний в плані відносин. Можете шукати собі коханого, особливо жінки, раптом пощастить.

6 грудня, плюс мінус 3 дні, чекайте новин від друзів. Ви можете зрозуміти, хто ж Ваш друг, в ці дні і тиждень після. Знаєте, у кожного з нас є знайомі, але от в цей період, Ви можете усвідомити, що цей знайомий чоловік, або люди, насправді вже став для Вас другом!

Чекайте приємних сюрпризів 12-15 грудня.

22 грудня, плюс мінус 3 дні, спочатку гороскопу я говорила, що наприкінці місяця Львів чекає роботка. Так ось, настав Ваш час попрацювати. Зараз Ви зрозумієте, що таке бути конем або паровозом. Чекайте нових завдань від керівництва, та до того ж і багато. Або ж нових клієнтів. А ще це хороший час, щоб почати відвідування спортивних залів, або підлікувати здоров’я. До середини січня – роботи буде дуже багато.

Зараз, наприкінці грудня – після 23го числа, у всіх знаків Зодіаку відбудуться важливі події, у кожного в своїй сфері, але не моментально, а потихеньку, як сніжний ком з гори. Розпочнеться нова тенденція, яка триватиме до 2017 року. У Львів це буде пов’язано з тим, що по-перше, якщо раніше Ви відчували проблеми вдома, кристалізацію, складно було розвивати домашню тему, то після 23го числа – Ви відчуєте полегшення. Але з іншого боку, після 23го грудня, з часом, Ви можете відчути що стали більш серйозними в любові й творчості, а так само з дітьми. Це будуть «хворі» сфери для Вас. Джерело творчості може вичерпатися. Ви можете вирішити, що Ваш партнер занадто не серйозний, Вам почнуть подобатися більш зрілі і серйозні люди. Я поки не буду вдаватися в подробиці, опишу це в гороскопі на рік.

Найважливіші дати в гороскопі для Льва в грудні 2014

Вдалі дні: 1-3, 6-7 10-12, 24-25, 28-30.

З 5 грудня по 13 січня – підвищена активність у сфері відносин, можливі скандали.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – друзі і колективи.

22 грудня, плюс мінус 3 дні – чекайте нового на роботі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,353