Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Грудень для Льва складатиметься з 2х частин – перша, коли Ви будете отримувати задоволення і радість і друга, коли потрібно буде показати все своє вміння і використовувати накопичений досвід. Від проблем втекти і сховатися під ліжком у Вас не вийде, вони знайдуть Вас все одно, де б Ви не ховалися. Але оптимізм Левів допоможе їм пережити другу половину місяця.

На щастя місяць почнеться дуже добре, 2го грудня змусить Вас звернути увагу на дітей, можливо Ви захочете завести своїх. Ймовірно, що Леви можуть закохається по вуха в когось 2го грудня або почати особистий проект.

17 грудня Вашу увагу буде сфокусовано на соціальні події, і громадських планах. Слід відвідувати всі заходи плюс мінус 4 дня від 17 грудня, один з них кардинально змінить Ваші плани на майбутнє.

Ще одна сфера зазнає змін у Львов 7 грудня – навчання, отримання практичних навичок, курси, поїздки на коротку відстань, торгівля, спілкування з родичами – ці сфери будуть займати силу-силенну Вашої енергії і часу до липня 2014 року. Хороший період щоб почати писати книгу!

12 грудня – Ваш зоряний день. У цей день Ви можете знайти рішення важливої проблеми, пов’язаної з рідними. У той же час, в цей день складеться ситуація, так само пов’язана з сім’єю, яка зажадає довгострокового рішення і нових шляхів розвитку сім’ї, які зміцнять її.

Після 21 грудня справи почнуть барахлити. Не варто здійснювати дорогих покупок у період з 21 грудня до 31 січня, брати кредити, давати чи брати в борг. Ви відчуєте «зупинку» в кар’єрному зростанні. Зробите переоцінку відносин, можливе повернення старої любові.

Не раджу Леву вирушати в подорож в період з 24 грудня до 1 січня. Намагайтеся уникати натовпів людей, особливо тих, що Вас дратують. Вам буде важко утримувати напругу в собі, і Ви можете виплеснути її на інших, що призведе до непоправних наслідків.

Найважливіші дати для Лева в грудні 2013

Хороші дати в грудні : 2-3, 6-7, 11, 15-16, 20-22.

2 грудня відбудуться зміни в любові, з дітьми і творчістю. Можливі нові знайомства.

З 7 грудня до 25 липня 2014 Ви будете більше енергії витрачати на навчання, подорожі, частіше будете спілкуватися з родичами. Так само можете вирішити зайнятися бізнесом.

21 грудня до 31 січня 2014 року – не варто очікувати великих змін на роботі, не варто змінювати імідж, переоцінка відносин.

24-25 грудня – небезпечний день для Лева. Ви будете понад емоційні, можливі вибухи настрою.

29 грудня – не слід відправлятися в поїздку.

30 грудня – виникнуть проблеми зі здоров’ям, Ви станете більш агресивні, з’явиться бажання домінувати. Відчуйте тиск інших на собі.

31 грудня – тримайте язик за зубами.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,262