Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Лев – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Останніх пару місяців (якщо судити по руху зірок – кінець березня і до середини травня) були досить напруженими для всього Зодіакального кола. Комусь було складніше (кардинальному хресту), а комусь простіше (мутабельному), а й Левам було не дуже вже й легко. У червні, в кінці травня 29 числа, і до середини червня Вам випадає шанс відпочити і розслабитися. Вже з приходом червня Ви станете більше уваги приділяти своїм друзям, а так само почнете брати участь у загальних планах і заходах. Можете завести собі нових друзів.

8 червня по 2 липня – не раджу підписувати нові договори і починати нові проекти, очікуйте проблем з документами та інформацією.

Любов прийде до Лев 13 червня плюс мінус 3 дня, Ви захочете провести романтичні вихідні. Чекайте і приємного сюрпризу від коханої людини або дітей, або ж Ви самі захочете зробити сюрприз. Ваші відносини можуть перейти на новий рівень. Теж відноситься і до Вашої творчості, якщо муза забула про Вас, то зараз вона повернеться до Вас. Гарний час для зачаття.

Звичайно, якщо Ви не задоволені Вашою любов’ю, то 13 червня змусить Вас задуматися над тим, а чи треба воно Вам все це? Може краще потиснути один – одному руки і розійтися. Зараз буде той період, який змусить Львів подумати про свою любов, про свою творчість, обміркувати як бути далі. Якщо Ви давно думали кинути, то саме зараз Ви будете сповнені енергії і буде можливість розірвати це порочне коло, пов’язаний з любов’ю, творчістю, дітьми. Зірки вказують на позитивний фінал, яким би він не був для іншої людини.

Небезпечний період настане 25 червня, 2 дня плюс мінус, постарайтеся бути обережними. Особливо потрібно бути обережними тим Левам, які знаходяться в подорожі або відправляться в дорогу!

Наприкінці місяця Ви захочете самотності і відпочинку від мирської суєти. Захочете побути наодинці, щоб подумати над майбутнім, над таємницями буття. Будете відчувати себе трохи меланхолійними, і втомленими – цей період буде 28 червня (плюс мінус 3 дні). Так само Ви можете відкрити для себе якусь таємницю або постаратися приховати щось від інших! Раджу Вам звернути увагу і на своє здоров’я, Ви можете потрапити в лікарню. Точно можу сказати одне, в ці дні Ви не будете бажати бути на публіці.

Найважливіші дати в гороскопі для Лева в червні 2014

Вдалі дні: 2-3, 12-13, 16-17, 19, 21, 26, 30.

8 червня – 2 липня – чекайте проблем з документами та інформацією.

9 червня – 17 листопада – затримки з інвестиціями, кредитами, боргами.

13 червня – плюс мінус 3 дні – любов, діти, творчість – кульмінація.

25 червня – плюс мінус 2 дні – небезпечний період, будьте обережні.

28 червня – плюс мінус 3 дні – головне не заболить і не потрапте в лікарню! Імовірна хандра і бажання побути одному, думки про буття, таємниці.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,333