Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козерігів на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


5го вересня ви зрозумієте , що Ваших знань недостатньо або ж , що їх так багато , що пора навести порядок. Хоча , можливо , це буде відноситись до паперової роботи , а не знань. Якщо Ви студент , то 5го вересня – Ви відчуєте правильне спрямування для написання диплома або отримання нових знань. Якщо Ви вже давно не студент , Козеріги відчують , що пора навчитися чомусь новому , придбати нові знання.

У вересні Козерігів чекає багато поїздок , ймовірно , на далекі відстані. Так само це вдалий час для відпустки . Вас чекає важлива поїздка або ж Ви зможете поїхати кудись (куди давно хотіли , але не було шансу ) , або ж отримання важливого повідомлення за кордону 19 вересня. Так само , є ймовірність , що 19 вересня відбудеться щось у Вашому навчанні , погляді на світ .

Якщо Ви мріяли писати книгу або дисертацію – вересень відмінний місяць для цього.

Вересень, так само , хороший місяць для здійснення дорогих покупок. Покупки автомобіля , комп’ютера , будинку. У цьому місяці Ваші витрати значно зростуть , і Ваші розтрати триватимуть до жовтня місяця. Не варто затискати гроші , купуйте тільки якісне і те що Вам сподобалося. 15-16 вересня Козеріги отримують хороші фінансові новини , а можливо і інвестиції в бажані проекти.

Якщо Ви почали відчувати затримки і проблеми в чомусь з середини квітня , то в цьому місяці в цій сфері справи почнуть розвиватися значно швидше , почнуть відбуватися зміни в тому , про що Ви думали з квітня місяця і чого чекали. Які це будуть зміни ( хороші чи погані) – складно сказати . 20 вересня Козеріги отримають новини, або відбудуться події , які повідомлять про початок змін. Що « корабель нарешті зрушив з мілини ». Ймовірно , що ці зміни змусять Вас посміхнутися і зрозуміти , що все насправді йде до кращого.

Соціум . Ви будете приділяти багато часу друзям , Вам варто очікувати багато гостей вдома . Один з Ваших друзів ( старих друзів ) потребуватиме Вашої допомоги. Можливо , у нього настане криза , будьте готові допомогти йому , підставити своє плече. Найімовірніше це відбудеться в 3й декаді вересня.

Найважливіші дати для Козерігів у вересні 2013

Романтика і емоції : 5-7 , 13 , 14, 17 , 18 , 21-22 , і 26-28 .

5 вересня Вас чекає подорож або отримання важливих новин з далека . Та « причина » яка настане 5го вересня – отримає своє « слідство» після 19 вересня

6 і 7 вересня гарний час попросити повернення боргів або взяти кредит у банку.

З 11 вересня до 6 жовтня – Ви будете більше уваги приділяти своїм друзям , загальним проектам і планами на майбутнє.

Ситуація , яка склалася у Вас вдома , і яку Ви не знаєте як вирішити – отримає свій розвиток 14 вересня – цього дня Вам варто очікувати важливі новини .

20 вересня почнуться розвиватися події та сфери у Вашому житті , в яких відбувалися затримки і проблеми з 12 квітня.

26 вересня – день , коли Ваш друг або партнер буде потребувати Вас .

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,251