Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріга на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Жовтень принесе Козерігам значні, що визначають, зміни в суспільному та приватному житті. 5го жовтня відбудеться важлива зміна, яка торкнеться відразу ж багатьох сфер життя Козерігів – кар’єри, особистості та домашнього вогнища. Питань буде більше, ніж відповідей. Ймовірно, що Ви будете вважати себе сильнішими, Вас очікує зміна під дахом будинку, і щось нове в кар’єрі і соціумі. Питань перед Вами виникне більше, ніж Ви можете дати відповідей.

Протягом 10 днів, після 5го жовтня, Ви можете очікувати нових можливостей у кар’єрі, але з цим виникнуть і несподівані проблеми, пов’язані з будинком, необхідністю приділяти їм більше уваги, вибрати щось одне з них. І вибір буде дуже непростий. Ця зміна буде не простою, і ніхто не зможе мати відповіді на всі питання – в усякому разі не в недалекому майбутньому.

Найбільше Ваша сім’я потребуватиме Вашої уваги 19го жовтня, можливо, Козеріги отримають важливі новини, про те, що сім’я потребує Вас або вдома сталися зміни. І ці новини прийдуть саме в той момент, коли Ви будете поглинені кар’єрою – обидві ці сфери Вашого життя будуть мати потребу в Вас, але Ви не зможете одночасно вбити двох зайців – доведеться вибирати. Найбільше це відчують Козеріги, які були народжені в перший тиждень січня. 20-21 жовтня Ви захочете виїхати з дому, щоб позбутися від стресу – відпочити, але це не допоможе Вам. Бережіть свої гроші, постарайтеся відпочити вдома.

У жовтні Козеріги будуть витрачати більше ніж зазвичай, добре б витратити їх на щось важливе, а не розкидати по дрібницях. Пам’ятаєте стару англійську приказку «Ми занадто бідні, щоб купувати дешеві речі » – прислухайтеся до неї, витрачайте гроші тільки на якісне – можете витратити їх на навчання або важливу поїздку закордон. Цей підвищений рівень витрат, настільки невластивий Козерігам, триває у Вас з кінця серпня, припинитися він після 16го жовтня.

Поверніться до старих питань сім’ї, кар’єри і домашніх справ після 22 жовтня і до 11 листопада. Перегляньте свої справи і плани, Ви зможете знайти для себе нові можливості. Але не варто починати їх реалізовувати зараз, краще почекати до 12 листопада. Так само не варто брати на себе в цей період нові зобов’язання або робити дорогі покупки.

З 16 жовтня до 8 грудня Вас може очікувати поїздка на далеку відстань, це хороший період для неї. У Вас буде достатньо енергії і сил, щоб реалізувати її. Так само це гарний час для вивчення чогось нового, духовного чи матеріального – іноземної мови, права, релігії.

Найважливіші дати для Козеріга в жовтні 2013

Романтичні : 7-8, 11-13, 15-16, 20, 24, 26, 29-31.

На початку місяця Козерігів чекають проблеми.

5го жовтня відбудеться зміни в кар’єрі, але так само можливі проблеми і вдома.

Ваша значна трата грошей припинитися 16 жовтня.

19 жовтня буде кульмінація подій будинку.

З 22 жовтня до 11 листопада, не варто відправляти у недалекі поїздки не підготовленими.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,342