Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріга на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Відносини та прийняття рішень у відношенні до нього – це головна мета для Козерігів в липні. Відносини будуть найважливішим для Вас. Перехід відносин на новий рівень: якщо ви зустрічалися, можливо буде заручини, якщо ви заручені – прийшов час для вибору дати весілля. Якщо ви думали про початок нового проекту з партнером – прийшов час для старту. Але може бути, все буде і по іншому. Вам потрібно самому вирішити, як вчинити. Продовжувати стосунки, розвивати їх: перейти від любові до шлюбу, або ж – припинити їх. Точно можна сказати одне – стосунки перейдуть на новий рівень, або пропадуть. Вам потрібно буде взяти на себе відповідальність за свої вчинки. Не варто сумувати, якщо щось не вийшло. У вас є шанс зустріти нову людину, і цей шанс буде тривати до липня 2014 року! Хоча, з іншого боку. Саме зараз настане час розширення вашого кола спілкування. У вас буде багато нових знайомств, які і переростуть у щось значне. Одне можу сказати точно, що в тих відносинах в яких Козеріги складаються зараз відбудуться зміни, і найімовірніше зміни, які «направлять» вас по шляху відбудуться до або 8го липня.

Коротше кажучи, липень для Козерігів буде важливим місяців у відносинах. Важливих для вас.

Ви будете сповнені енергією. Можете починати сміливо новий бізнес зі старими партнерами або знайти нових. У цьому місяці успіх чекатиме всіх адвокатів, агентів, бухгалтерів і аудиторів – вас чекають хороші контракти, підвищення на роботі, соціальний успіх.

До 20го липня намагайтеся не поспішати, благо що Козеріги це вміють, зважуйте всі рішення. Можливі зовнішні обмеження, утруднення в листуванні і нерозуміння, різні затримки. Найкраще почекати до 20го, потім справи будуть вирішуватися куди простіше, ніж зараз і менш витратно.

Хоча вже 8го числа, ви зрозумієте, що проблеми і плани почалися у Вас в лютому, почали набирати обертів і промальовуватися більш точно. Ви отримаєте необхідні ресурси для вирішення їх. Ви відчуєте що перешкод у вас на шляху стало менше. Жити стане простіше, можна буде трішки розслабитися. Особливе полегшення ви відчуєте у фінансовій і сексуальних сферах. Та й життя почне набирати обертів, закінчиться цей «простий» і самокопанням.

Важливими днями для вас будуть 17-19 липня. Можливо, ви поїдете у відрядження, або подорож. Вірогідні зміни на роботі і в стосунках.

22 липня зверніть увагу на свої фінанси. Підведіть підрахунки витрат і доходів. Ймовірно, що після 22 або ж у цей день, ви можете зазнати матеріальні втрати. Так само, можливі, проблеми і будинку (може кран потече або ще щось пов’язане з ремонтом). Це хороший день, щоб звернути увагу на своє житлове простір, купити новий будинок або зайнятися ремонтом. Новини про те, що вас чекає, ви отримаєте 21го липня.

Спостерігайте за оточуючими в кінці місяця. 31го липня може щось статися, над чим ви не будете мати ніякого контролю, що буде не підвладне вам. Можливий великий скандал вдома, з рідними, який почнеться з сущого дрібниці – стежте за своїми словами, вони ранять.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,182