Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріга – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Кар’єра займатиме найголовніше місце у Вашому житті з 7 грудня. Ви будете витрачати багато сил і часу, на те щоб домогтися більше поваги від оточуючих, більш високих посад і обов’язків. Цей період триватиме до 20 липня 2014 ! Амбіції Козерігів значно зростуть в грудні. З амбіціями зросте і Ваша дратівливість, саркастичність.

2 грудня Вам захочеться змін, видалити щось зі свого життя, змінити, поліпшити, зробити більше, трансформувати. Ви по-іншому поглянете на віру, можуть спливти старі таємниці, щось відкриється Вам або щось Ви заховаєте від інших.

12 грудня хороший день для Козерігів, в цей день Ваш друг, агент, адвокат, брокер або помічник зробить або допоможе Вам у чомусь екстраординарному. Може бути це початок нового важливого проекту.

17 грудня зверне Вашу увагу на роботу і обов’язки, на борг. Можливі зміни зі здоров’ям. Вірогідні великі навантаження на роботі.

З 21 грудня до 31 січня виникнуть проблеми з кар’єрою і соціальним становищем. Просування по кар’єрних сходах сповільнитися, Ви можете переглянути свої пріоритети, Ваше соціальна життя піде зворотним шляхом. Ви можете зустріти старого партнера, відродити стару любов, або переглянути існуючі відносини. Не час для великих любовних планів, пошуку нових партнерів, Козеріги будуть відчувати фрустрації в любові і романтиці до кінця січня.

24-25 грудня відбудеться щось понад важливе у Вашій кар’єрі і вдома. Подія відбудеться раптово. Будьте обережні, особливо це відносяться до народжених в кінці грудня Козерігів. З якихось причин, буде зв’язок між кар’єрою і домівкою, і Козерігам потрібно буде вибирати щось. Напруга між цими сферами: ріднею і кар’єрою, буде вкрай високо. Козеріги, можуть, занадто багато приділяти увагу кар’єрі, а це в свою чергу викличе проблеми вдома, або ж виниклі проблеми вдома – приведуть до проблем на роботі.

Весь останній тиждень грудня, останній тиждень 2013 року, буде вкрай напруженим. І не тільки для Козерігів, а й для інших знаків Зодіаку. 29-31 грудня – це не найкращий час, щоб будувати плани. Плани будуть змінюватися через зовнішні причини. Ви будете часто змінювати свій курс, допомагати іншим, діяти стрімко через несподіваних подій.

Подорож в останні дні грудня – вкрай негативні для Козерігів, краще залишіться вдома. Ви будете вкрай збудженому і заведені, будуть скандали, будуть нові раптові новини, несподівані.

Найважливіші дати для Козеріга в грудні 2013

Хороші дати в грудні : 1, 5, 8-9, 12-14, 17, 22-24, 27-28.

2 грудня – відхід у себе, бажання побути одному, відчуття самотності, відкриття нових таємниць або створення їх. Цей період триватиме не менше 4х днів.

7 грудня – кар’єра стане для Вас пріоритетом, сферою, де Ви будете витрачати багато часу і сил, до липня 2014 року.

9 грудня – дуже хороший день для Козерігів.

10 грудня – хороший день для покупок, раптові хороші новини.

12 грудня – важливий день для Козерігів.

17 грудня – зміни зі здоров’ям, хороший день полікуватися. Можливі ускладнення хронічних захворювань. Завал на роботі, на Вас звалять нові обов’язки.

17 грудня – почнуть відбуватися зміни будинку, нарешті відбудеться те, чого Ви так довго чекали. Ви отримаєте результати за липень 2013 року.

21 грудня до 31 січня – затримки на роботі і кар’єрі. Перегляд партнерських відносин. Повернення старих коханих. Поганий час для утворення нових союзів.

24-25 грудня – виникнення проблеми на роботі, Ви будете розриватися між будинком і кар’єрою. Вкрай небезпечний період, будьте обережні.

29 грудня – будьте обережні в дорозі і спілкуванні. Отримання раптових звісток.

30-31 грудня – пік проблем.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,341