Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Цей рік умовно можна розділити на 2 частини. Перша частина року – події розвивалися надто повільно, але він був повний фрустрацій і розчарувань, розчарувань у партнері, постійних скандалів з керівництвом, раптових змін вдома. Після 1го липня все змінилося, швидкість розвитку подій. І тепер Козерігам може здаватися, що життя мчить занадто швидко. Жовтень – це місяць, коли зірки пошлють Вам дивні, неждані, новини та повідомлення, не варто поспішати, потрібно рухатися повільно але впевнено, як це люблять Козеріги, не варто приймати рішень, реагувати на сформовану зараз ситуацію – почекайте. Те що, зараз Вам здається серйозним і важливим, насправді таким може і не бути, але у Вас поки що не має доказів цьому, в перебігу декількох тижнів, а може й місяців, після того що станеться в жовтні.

У жовтні буде 2 місячних затемнення, місячні затемнення – це завжди «карма», це завжди важливі зміни. Перше затемнення буде 8 жовтня, друге 24. Затемнення завжди приносять щось нове, не завжди зрозуміле. Це саме той помах метелика … Який може зруйнувати світ. Але давайте про все по порядку.

Шматочки Вашого плану зміняться, зміни відбудуться з 5 до 27 жовтня, в цей час Ви відчуєте, що знову почалися затримки. Всі шматочки головоломки, всі проблеми і затримки у вирішенні питань, почнуть реалізовуватися після 27 жовтня. Але це ще не все з 27 жовтня Козеріги відчують величезний прилив енергії. Такого сплеску енергії у Вас не було з 2012 року. Козеріги стануть більш наполегливіше, агресивніше, енергійніше, егоцентричним, сексуально активніше, станете більше гнути свою лінію, особливо чоловіки Козеріги. Готуйте важливі плани, які енерго затратні. У Вас буде піднесений настрій і бажання піднятися вгору!

Але повернемося до жовтня. Цього місяця буде 2 місячних затемнення, місячні затемнення – це не найприємніший період для всіх знаків Зодіаку, а особливо для тих, в яких вони відбуваються і «протилежних». Для Козерігів особливо важливим буде те, яке відбудеться 8 жовтня. Затемнення завжди збільшують діапазон дат, так що 8 жовтня, плюс мінус один тиждень, принесе життєво важливі зміни для Вас, зміни будуть пов’язані зі сферою дому та сім’ї (батьків). Це буде не найприємніша подія, і дуже несподівана, ситуація, яка станеться зараз, може, збережеться ще протягом 6 місяців – до квітня. І нехай Ваш будинок і домашня обстановка валитися, дивіться на це як на пригоду! Пам’ятайте, що коли нічого зробити не можна – простіше відпустити, а потім почати спочатку.

Дуже важко передбачити, що принесе затемнення, але найімовірніше, що воно буде пов’язано \ схоже, на події які відбувалися в минуле затемнення місяця – 16 квітень 2014 року. Ті події, які були в квітні, були куди жахливіше, ніж ті, що будуть зараз. При тому, що затемнення 16 квітня, найсильніше, вплинуло на Козерігів народжених 16 січня (плюс мінус 5 днів), це ж затемнення буде мати сильний вплив на тих, хто народився 8 січня (плюс мінус 5 днів). Це затемнення (8 жовтня) принесе з собою непередбачені, раптові, різкі новини. Козеріги за характером прохолодні, спокійні, зібрані люди, пам’ятайте про це і постарайтеся бути такими!

Гроші та майно Вашого партнера, це ще один із чинників цього місяця. Для партнерів, які розходяться, необхідно ділити майно – це буде проблемним в цьому місяці. Вірогідні затримки в суді і затримки з вирішення питань.

Друге затемнення буде 24 жовтня, воно буде сприятливим. 24 жовтня, плюс мінус 7 днів, чекайте велику кількість нових людей, повернення до Вашого життя старих друзів, спілкування і всіляких колективних заходів. Одна людина стане важливою для Вас, вона буде з нових людей, або вже існуючих знайомих, може та, хто була, але Ви не звертали раніше на неї увагу. Ця людина може допомогти Вам у кар’єрному плані і особистому розвитку. Головне бути відкритими, нехай місяць почався дуже складно! Але побудьте з друзями, побудьте в колективі! Козеріги по життю одинаки, але коли складний період (а 2014 дуже складний для всіх кардинальних знаків), потрібно розвіятися. Вступите в якийсь клуб, побудьте на публіці. Ще одним з варіантів, місячного затемнення, буде щось пов’язане з Вашими друзями. Ймовірно, що Ваші друзі раптом нагадають про себе, або ж Ви самі згадаєте про них. І третя альтернатива – Ви вирішите, що пора змінити коло друзів, і Вам буде легко це зробити!

Найважливіші дати в гороскопі для Козеріга в жовтні 2014

Вдалі дні: 4-5, 10-11, 14-15, 17-21, 31. ,

5 – 26 жовтня – не починайте нового, краще відкоригуйте старе. Вірогідні проблеми зі здоров’ям, хронічні хвороби.

8 жовтня – плюс мінус тиждень – місячне затемнення, яке принесе раптові і несподівані зміни вдома. Може потрібно буде переїхати, або піде хтось з родичів.

24 жовтня – друге місячне затемнення – плюс мінус тиждень – принесе зміни в сферах дружби і колективу. Може початися нова дружба, може, Ви захочете позбутися старих друзів. Але точно можу сказати – Ви будете бажати спілкування.

26 жовтня і до 6 грудня – Ви станете більш егоїстичні, енергійні, більш «бойовим», сексуально активним. Море енергії, але потрібно знайти правильне використання для неї. Після 27 жовтня – хороший час для початку нових проектів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,310