Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – вересень 2018 – Марфа Бомбушкар


Хороший місяць для Вас, негативні загальні тренди не будуть настільки негативні Вам, просто обережніше будьте з партнерами, фінансами, друзями і реалізацією планів. Місяць прискорить Ваше життя, розвиток, мети. Повернеться активний період для збагачення, заробітків, але спочатку можуть бути витрати. Буде хороший період для дружби і соціальних заходів, можуть бути несподівані закоханості. Дуже хороший період для навчання, а після багатий на інформацію про професію та статус.

Після 6 вересня Ви відчуєте, що життя прискорилось і почалось розвиватися, нового в житті почне приходити більше, а сам період регресу, застою і переоцінки був з 18 квітня. З 13 серпня по 10 вересня у Вас більше енергії. З 7 серпня по 9 вересня більше можливості налагодити відносини з керівництвом і по вигоді. З 29 червня по 6 вересня час навчатися психології, сексології, езотерики, дізнаватися про фінанси. Дуже хороший період для поліпшення і розвитку себе і творчості, любові, захоплень, дитячих питань з 18 липня по 6 жовтня, можна приділити увагу кар’єрі. З 30 серпня по 23 вересня хороші дні трансформувати і розширити себе і світогляд, релігію, дружбу, плани на майбутнє, усунути і оновити.

Конфліктний період, який може і не бути настільки конфліктним для Козерігів, з партнерами і друзями, ворогами, конкурентами, улюбленими з 5 по 12 вересня. У ці дні можуть бути витрати у Вас, це вірогідніше, матеріальні і фінансові втрати, намагайтеся бути уважніше.

Вчіться, вчіть інших, оновлюйте свої знання з 6 по 21 вересня, час для публіцистики, виступів, захисту дипломів. Особливо сприятливі дні з 6 по 8 Період посилить інтелектуальний тонус і цікавість.

Обережніше в поїздках і переговорах, багато неуважності з 6 по 9 вересня. Можуть бути обмани або лінь.

Період дуже сприятливий для використання сили волі з 9 по 13 вересня. Час сприятливий для операцій, зачаття, лікування. Хороші дні показати свої знання, змінити їх, релігію, філософію, навчання. Але найкраще змінюватися самим, буде приріст вітальності в ці дні. Можна добре себе показати.

З 9 вересня по 31 жовтня сприятливий період для соціальних заходів, дружби. Хоча по початку, з 9 по 15, можуть бути скандали з друзями. Але скоріш за все інтриги з друзями, закоханості або образи на друзів і любов. Обережніше з любовно-дружніми романами з 9 по 15 і фінансами, можуть бути витрати, варто берегти свою репутацію і гроші.

Пік 9 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, посилить всі тренди, дасть приріст енергії, бажань, прагнень. Хороші дні для початку нового навчання, здобуття вищої освіти або якихось знань, аналізу свого навчання. Час нових стартів, але обережніше з обманами і знайомими, якщо комусь не довіряєте, то перевіряйте. У світі в ці дні зросте конфліктність, посиляться конфліктні періоди.

Багато харизми у Вас, дуже гарний час для публічної активності, можете закохатися в друзів з 10 по 16 вересня. Можете витрачати гроші на себе, але не витрачайте їх на інтриги або друзів, не робіть поспішних покупок або в пориві азарту.

З 11 вересня по 15 листопада повторення періоду, який був з 16 травня по 13 серпня, активності в фінансових і матеріальних питаннях. Активніше будете збагачуватися і витрачати, намагатися заробити гроші і відстояти свої права в грошових питаннях. Вдалий час братися за складні проекти, які приносять прибуток, оновити і поліпшити джерела доходів. Можна відстоювати свої цінності, як матеріальні так і духовні \ психологічні, те що Вам дорого, боротися за це. Зростуть як доходи так і витрати. Особливо сильно витрати зростуть спочатку періоду, з 11 по 24 (27) вересня намагайтеся не втратити.

Конфліктний період для Зодіаку, для Козерігів менш помітний, з 11 по 24 вересня, він уже був з 26 липня по 10 серпня і з 10 по 22 травня. У Козерігів в ці дні можуть бути непередбачені витрати, втрати, аварії, скандали з друзями.

Гарний час для навчання і більш глибокого розуміння, можна спробувати розібратися в своїх контактах з 15 по 17 вересня.

Своїми знаннями, публіцистикою, виступами публічними і контактами можете зробити собі ім’я і кар’єру, заробити грошей або попрацювати продуктивно над проектами з 19 по 23 вересня, але потрібно бути серйозніше, стриманіше, не хвалитися тим чого немає.

З 21 вересня по 10 жовтня багато новин, інформації, можливості завести нові знайомства і навчитися нового для сфер професії, статусу в суспільстві, дізнатися про свою репутацію. Використовуйте накопичені знання і отримуйте нові для поліпшення свого статусу.

23 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів, для Вас цей другий пік може бути негативним у питаннях сім’ї та кар’єри, нерухомості і положення в суспільстві. Пік буде кульмінаційним, завершальним, що вимагає прийняти рішення. Обережніше з репутацією, відносинами з керівництвом і рідними, не вимагайте багато від цих людей. Може бути занепад сил до 27 числа. Кульмінації найвірогідніше будуть в питаннях сім’ї та нерухомості.

З 25 вересня по 1 жовтня сприятливі дні для продуктивної роботи над фінансовими питаннями і статусом. Відстоювати свої права в суспільстві та фінансах.

Важливі дати і періоди в гороскопі на вересень 2018 для Козеріга

З 5 по 25 (27) чреда конфліктних періодів в загальних трендах, не настільки впливають на Козерігів, але будьте обережний з романами, грошима, друзями.

З 6 по 21 вересня – вчіться.

З 9 вересня по 31 жовтня – сприятливі дні для соціуму і дружби.

9 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове, хороший час починати вчитися.

З 11 вересня по 15 листопада – активніше в фінансових і матеріальних питаннях.

З 21 вересня по 10 жовтня – дізнавайтеся більше про кар’єру, вчіться новому.

23 вересня, пік плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – завершення, кульмінації, акцент на сім’ю.

Гороскоп опублікований 2.09.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,295