Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Зараз, після 2 місяців спокою і штилю, зірки починають складатися, знову, в не зовсім приємні конфігурації. Але для Козерігів вересень буде одним з найкращих і простих місяців цього року, романтичний і мрійливий. Так що, Козеріги, можете сміливо розслабитися і плисти за течією (хоча Ви цього і не умієте робити, так що присвятіть свою енергію своїм хобі). Ви зможете з легкістю усвідомлювати навколишню Вас картину і вживати правильні дії, так що проблеми будуть в результаті не такими значними. Тим не менш, стежте за своїм здоров’ям в перший тиждень вересня, будь-які проблеми з ним і травми, можуть у підсумку негативно вплинути на Ваше тіло і загальний стан здоров’я.

8 вересня, плюс мінус 3 дня, принесе із собою новини. Ви можете дізнатися щось нове від своїх знайомих чи сусідів. Козерігам потрібно буде кудись поїхати, або ж Ви сильно будете бажати виїхати, але не далеко. Ви отримаєте гарні новини про навчання, або потрібно буде щось вивчити.

Починаючи з 14 вересня і до 26 жовтня, Ви можете відчути деяке бажання приховувати свою енергію, силу, бажання і можливості від інших. Якщо до цього моменту Ви багато енергії витрачали на дружбу, то зараз Ви можете більше енергії витрачати на окультне, або розгадування таємниць, а так само формування їх.

У любові буде все легко або буде статус-кво в цьому місяці. Тим не менш, бажання можуть бути незвичайними, може відчуватися тиск, особливо після 28 вересня на Вас.

Кар’єра, повага, керівництво, соціальний статус – ці речі будуть турбувати Козерігів в останній тиждень вересня. 24 вересня, плюс мінус 4 дня, відбудуться зміни, щось нове, що зв’язано з цими сферами життя. Можна сказати, що в цей час закінчиться Ваш тихий місяць вересень. Знову почнеться важливий період, пов’язаний з особистими питаннями, родиною. Коли відбуватимуться проблеми по осі сім’я-робота. Вас знову відвідає Дух бажання прогресу, змін, інновацій, руху вперед пов’язаний з Вашою родиною та будинком. Але кар’єра змусить звернути на себе увагу, і Ви будете кидатися від перемін в будинку до кар’єри. Козерігам варто очікувати допомогу від рідних в грошових питаннях. Варто очікувати і раптове усвідомлення чи прозріння оточуючих Вас персональних питань, минулого, інтимних зв’язків або сімейних проблем, які дадуть Вам сильне бажання до руху вперед – Ви можете відчути, що хочете свободи від рідні зараз. Можете вирішити зробити переворот в кар’єрі.

В кінці місяця до Вас прийде відчуття благополуччя, перед Вами будуть відкриті нові двері, незвичайні, але успішні домовленості. А ще Ви зможете більш тверезо, хоча і песимістично, роздумувати над проблемами, взяти на себе відповідальність і приймати важливі рішення.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 114 T. 0,220