Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг — травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Квітень був одним з найскладніших місяців для всього кардинального хреста: Овен, Рак, Терези і Козеріг. У житті у Козерогів відбулися зміни, раптові і невиправні (про які вони можуть і не здогадуватися, результати яких будуть видні пізніше). 16 квітня (плюс мінус 4 дня) у Вас могла статися зміна, пов’язана з кар’єрою \ соціальним становищем, з начальством, клієнтом, Ви могли нарешті одержати бажану перемогу або програти. У травні Козероги будуть продовжувати «розбиратися» з квітневими змінами. Ви можете порахувати, що у Вас не такий вже і великий вибір варіантів, але якщо Ви придивіться, Ви виявите що є як мінімум один підходящий Вам варіант.

У середині травня, 16 числа (плюс мінус 3 дні) Вас очікують важливі заходи, якsнеобхідно відвідати. Не сидіть вдома на самоті, приймайте участь у всих масовках, Ви зможете корисно провести час з друзями, заручиться підтримкою. Це хороший період для пошуку нових друзів. Люди, з якими Ви познайомитеся зараз або вирішите дружити, в майбутньому будуть важливі для Козерога, це будуть серйозні стосунки, на тривалий період. Цілком можливо, що в цей період (16 травня) Козероги, досягнуть важливий рубіж в колективі або з друзями, хтось з Вашого кола зважитися на важливий вчинок, і він попросить Вашої підтримки або ж Ви самі захочете підтримати когось з своїх друзів і приділити їм увагу.

Наприкінці місяця Козерогів очікують нові обов’язки, важливі, в період з 29 травня (плюс мінус 3 дні). А може бути і два нових проекти одночасно або ж два нових клієнта. Якщо Ви шукайте роботу — саме час для розгляду пропозицій і співбесід.

Хочу звернути Вашу увагу на те, що якщо з 2го березня Ви відчували «затишшя» в кар’єрі, то після 20 травня у Козерогів, знову, зірки звернуть увагу на кар’єру. І що завдання, які Ви отримаєте 29 травня, зможуть як підняти Вас вище, так і зламати Вашу кар’єру. Зараз вирішальний момент для Вашої роботи (обов’язків) та кар’єри (соціального стану), Вам потрібно працювати посилено і у Вас буде вистачати енергії для цього. Ви маєте шанси досягти успіху! Це дуже важливий період для Вашої кар’єри, до липня місяця. Другий важливий період (всього лише місяць, а зараз 3!) Буде в жовтні. Так що, дерзайте! Не відкладайте на потім, підніміться на пару ступенів зараз, навіщо чекати жовтня. Ще хотіла б звернути Вашу увагу на здоров’я, хвороби можуть дати про себе знати.

Найважливіші дати в гороскопі для Козерога в травні 2014

Вдалі дні: 3-4, 6, 13-15, 18-19, 22-27, 31.

3 травня — Ваша харизма допоможе Вам закохати в себе когось.

3-29 травня — Ви можете побажати зробити вдома ремонт, по зміні дизайну або купити нові меблі.

6-7 травня — хороший період для відносин.

10-11 травня — складні дні.

16 травня — плюс мінус три дні — приймайте участь у заходах, спілкуйтеся з друзями і шукайте нових друзів.

20 травня — Ви, знову, відчуєте себе повним енергії, яку будете витрачати на кар’єру. Чекайте швидких змін у кар’єрі.

24-25 травня — якщо Вам потрібна допомога від друзів або партнера — саме час попросити її.

29 травня — плюс мінус 3 дні — нові обов’язки. Зверніть увагу на своє здоров’я

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2019© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 13 T. 0,132