Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – серпень 2020 від Марфи Бомбушкар


Дуже конфліктний місяць, будете конфліктувати з усіма. Бережіть сімейну сферу, руйнування будуть стрімкими, конфлікти небезпечними. У відносинах в першій половині серпня буде поліпшення, спочатку місяця почнеться сприятливий період, але в кінці будуть несприятливі тренди. Багато різної інформації на протязі місяця, в кінці серпня час навчатися і навчати.

З 3 квітня по 7 серпня важливий період для відносин на роботі, ділових відносин, можна покращувати свою зовнішність і здоров’я. З 28 травня по 5 серпня переговори, важлива інформація про важливі відносинах, спілкування. З 3 червня по 3 серпня масштабні внутрішні зміни. З 27 червня по 7 січня активний період в сімейній сфері, а ще період дасть Козерогам конфліктність з усіма. З 10 липня по 23 серпня розвивайтеся духовно, допомагайте іншим, займіться творчістю, посилиться чутливість.

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік негативний тим, що він дуже стрімкий і мінливий, дасть нове. Акцент на витрати, борги, виплати, отримання матеріального і допомоги від інших людей. Можуть бути аварії і травми, бережіть себе. Може бути несподівана закоханість або розрив любовних відносин. Невелика вірогідність несподіваної вагітності або проблем з вагітністю.

З 5 по 20 серпня вивчайте психологію, езотерику, містику, а можете просто аналізувати себе і інших. Вивчайте свої борги, можливості скоротити витрати, укласти договори по кредитах, повернути борги. Дізнаєтеся корисну інформацію про своїх спонсорів і боржників.

З 7 серпня по 6 вересня період, відновлювальний та розвиває відносини. До 24 серпня він буде сприятливим, після буде багато негативного. Більше уваги будете приділяти відносинам, бажати відносин. Можете почати серйозні ділові або особисті відносини. Розвинути відносини. З ворогами можна знайти компроміси і примирення, але треба встигнути до 24 серпня. До 24 числа в особистих і ділових відносинах можете піднімати складні питання, укладати важливі договори, розвивати відносини. Після 24 все проблемне у відносинах буде посилено.

З 8 по 19 серпня будете жорстокі, агресивні, владні, але це може бути потайним. Ця агресія буде спрямована на інших і на себе. Небезпека травм. Найзначніші проблеми в сімейній сфері.

З 13 по 19 серпня тренд згладить Вашу конфліктність, але ймовірність травм залишається. Можна змінювати себе, підлаштовуватися під нові обставини. Можна зайнятися фінансовими питаннями, відстоюйте свої права на борги, спадок, підтримку від інших.

З 15 по 19 серпня інформація про фінанси, борги, спадщині. Виступайте перед кредиторами або боржниками, проводьте переговори зі спонсорами.

З 18 серпня по 3 вересня ще один конфліктний тренд, агресія, бажання руйнувати і пригнічувати. Великі перепади фізичних сил і енергійності, ймовірність травм. Найнебезпечніші конфлікти з керівництвом та рідними.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – пік посилить тренди, остерігайтеся конфліктів і руйнувань. Пік дасть нове в фінансових питаннях, витратах, спадщині, психології, зміні себе. Починайте щось нове для особистого розвитку. У фінансових питаннях можете брати або давати в борг. Багато новин та корисної інформації.

З 20 серпня по 5 вересня сприятливий період для навчання себе і навчання інших, інтелектуальний тонус. Вивчайте те, що цікаво і корисно Вам. Поїздки, публічні виступи, можливість розібратися в деталях цікавлять Вас знань, самонавчання і навчання інших, багато новин і спілкування.

З 24 по 27 серпня занадто великі бажання у відносинах і фінансах, дурні витрати і дурні вчинки у відносинах, схильність все перебільшувати і йти від відповідальності.

З 28 липня по 1 вересня в стосунках і фінансах багато бажань володіння, ревнощів, уразливості, бажання змінити сфери відносин і фінансів. Не ризикуйте грошима і відносинами.

З 31 липня по 4 вересня прилив енергії, активності, бажання змін. Тренд сприятливий для несподіваних вчинків у любові і навчанні, розвитку творчості та життєвої філософії. Козерогам дні підходять для публічності.

З 31 липня по 4 вересня останній негативний тренд для відносин і фінансів, будете відчувати незадоволення, обмеження, бажання порушувати правила. Серйозніше ставтеся до угод і договорів, не робіть дурних вчинків у відносинах і збагаченні.

Пік 2 вересня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – сприятливий пік для рішень, кульмінацій. Акцент на новини, поїздки, навчання, життєву філософію, знайомства, угоди. Пік посилить паралельні тренди, остерігайтеся конфліктів, проблем у відносинах і багатстві.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на серпень 2020

Пік 3 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення, кульмінації, акцент на багатство і витрати.

З 5 по 20 серпня – інформація про витрати, фінансах, чужих грошах, психології.

З 7 серпня по 6 вересня – розвиток відносин.

Пік 19 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на фінансах, витратах, чужих грошах, психології.

З 20 серпня по 5 вересня – вчіться і навчайте інших.

Гороскоп опублікований 3 серпня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,347