Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Цього місяця весь фокус і акцент Козерігів буде на інтимності, обміні енергією і матеріальними благами, боргах і кредитах (як Ваших так і інших по відношенню до Вас). Це дуже хороший час, щоб взяти кредит, знайти нові способи оперування чужими коштами. Фінансове становище може бути покращено, очікуйте розширення боргових обов’язків, повернення боргів.

До того ж у серпні Козеріги можуть бути притягнуті або захочуть того, що було раніше для них табу, що було приховано або секретно для них. Може бути, навіть почнуть вивчати астрологію, психологію, сексологію. Дослідити приховані аспекти своєї особистості і самого життя. Але постарайтеся не втратити козерожжу помірність. Зараз час досліджень, розслідувань, планування та помірних дій, хоча Ви можете поставити перед собою дійсно грандіозні цілі пов’язані з фінансами.

Деякі з Козерігів вирішать, що потрібно більше брати від партнера, або об’єднати свої ресурси з кимось. Якщо Ви потребуєте кредит, саме час взяти його, але постарайтеся бути помірними.

Вам варто звернути увагу на свої джерела доходів і накопичення 10 серпня, плюс мінус 3 дня, або зірки самі змусять Вас звернути на них Вашу увагу. Друзі і гроші – це ризикований мікс.

В останній тиждень місяця ймовірне виникнення скандалів з друзями. Хоча з 2012 року Ви стали кудись більш стриманіше в дружбі (чим були звичайно), кількість друзів поменшала, але залишилися найнадійніші. Зараз у Вас йде період внутрішньої боротьби, з одного боку Ви хочете нових друзів і багато своєї енергії витрачаєте на колективи і дружбу, а з іншого боку – стримування.

Не варто очікувати і романтики від серпня.

25 серпня, плюс мінус 4 дня, зверне Вашу увагу на освіту, подорожі та іноземців. Може бути Ви отримаєте лист від іноземця, або ж вирушите в подорож. А можливо, що захочете записатися на курси іноземних мов, або права, або медицини. Це не підходящий час для судових розглядів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,164