Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг, народжені з 22 грудня – 30 грудня, перша декада – Ґасбрук


Козеріг першої декади – це народжені з 22 грудня по 30 грудня

Основу цього характеру складають дипломатія, пристосовність, скромність і винахідливість. Прагнення до практичному успіху конфліктує з неспокійним непостійністю в цілях.

Позитивний стан. У цій особистості багато загальновизнаних людських достоїнств. Двійки Козеріга благородні, інстинктивно ввічливі і дуже гостинні. Вони інстинктивно розуміють почуття інших людей, а їхні симпатії приправлені гумором. Обдаровані здатністю відчувати щастя і насолоджуватися життям, цінують звичайні, прості фізичні задоволення. Наділені вродженої чесністю в ділових і практичних взаєминах з людьми. Поблажливі, але справедливі. Шляхетні, але розсудливі в тому, що віддають. Віддані, зазвичай дуже популярні в широкому колі своїх друзів і знайомих. З неймовірною легкістю можуть пристосуватися до різних умов життя. До життя підходять демократично і терпимо, у практичних справах сильні і активні.

Негативний стан. Виражається в нерішучості і непостійності цілей. Думка своє міняють з такою швидкістю, що врешті-решт самі не знають, яка ж була насправді їх точка зору. Природний такт і дипломатичність послаблюються до готовності поступитися всім і у всьому … і тоді дипломат перетворюється – завжди бреше. Пристосовність перетворюється в неповноцінну оцінку (або суд), Двійки Козеріга поступаються обставинам, не аналізуючи умов або не припускаючи результату справи. Несподівано можуть поступитися власним імпульсам і тоді повністю втрачають спокій, в нервозною напруженості переходять в протилежні стани. Діють соромливо, малодушно і страшаться свого майбутнього.

Рівновагу. Непорушні чесність і порядність – ключ до рівноваги Двійки Козеріга, – ясний вибір майбутньої мети і наполегливі, неухильні старання її досягти. Двійкам Козеріга дуже легко зберегти своє природне спокій при дотриманні наступних умов: не допускати, щоб нерішучість кидала їх з боку в бік, щоб завжди бути точними у своїх оцінках і уникати впливу інших людей або масового мислення. Необхідно подолати спокусу поступатися бажанням «світу – будь-якою ціною!», Причому слід завжди пам’ятати, що необхідно бути чесним із самим собою і відповідно добрим з іншими. І так як вони дуже важко ухвалюють рішення, для них імпульсивні дії – найбільша небезпека, вони стрибають раніше, ніж встигають усвідомити шляху падіння.

Коментарі. Королем світу названий людина, народжена в цій декаді. Символи цієї людини знаходяться в повній гармонії з ідеалами Різдва – мир на землі, добра воля, доброта і благородство, поблажливість замість суворості. У характері Двійки Козеріга знаходимо лагідність і благородство – в позитивному чи негативному стані, більш-менш врівноважене, що вельми переконливо говорить про принцип, відомому як Золоте правило (стався до інших так, як бажаєш, щоб ставилися до тебе інші – прим. Пер. ).

Врівноваженість додає витонченість характеру Двійки Козеріга. Ініціатива і винахідливість потенціалу Двійка всередині стійкого чотирикутника частоти Юпітера, об’єднаних практичними силами знаку Землі, не призводять до теперішнього конфлікту. Основна трудність цих людей у ​​тому, що вони в меншості, і що їх прагнення до умиротворення і добрій волі в нашому світі зустрічає набагато більше людей, які мають зовсім протилежні нахили. Вивчення і особистісний аналіз показали крайню слабкість і чутливість Двійки Козеріга до проявів звичайної життєвої жорстокості. Між всіма декадами ця менше інших несе в собі гнів, ненависть або руйнівні емоції. Благородство робить їх привабливими людьми, але то ж шляхетність у цьому грубому і розбурханому світі ставить їх у несприятливе становище.

Широкі і різноманітні можливості скромних і пристосовувались людей, народжених в цій декаді, проявилися в їх прославлених і відомих діяннях. Поет і романіст, нобелівський лауреат Редьярд Кіплінг, автор «Віриш – не віриш» Роберт Ріплі, безсмертні зірки Марлен Дітріх та Ева Гарднер, геніальний Ісаак Ньютон, астроном Кеплер, французький хімік і біолог Луї Пастер, художник і скульптор Анрі Матісс, віолончеліст Пабло Казальс , Говард Хьюз, Мао Цзе Дун і королева косметики Олена Рубінштейн, композитор А. Н. Скрябін та ін

Зазвичай Двійки Козеріга привабливі, дуже подобаються протилежній статі, товариські, популярні в діловому і суспільному житті. В особистих, близьких зв’язках можуть бути мінливі, як супротивників – впертими. Ці люди благородством і чарівністю прикривають силу свого характеру, який будучи позитивно застосований, без нав’язування чи настоювання, надійно приносить успіх і щастя. Як говорить запис Таро, це такі люди, які щасливі мудрим вчинком.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,312