Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг, народжені з 10 січня – 19 січня, третя декада – Ґасбрук


Козеріг третьої декади – це народжені з 10 січня по 19 січня

Сильні складові направляють цю особистість: логіка, цілісність, витривалість і ідеалізм. В устремлінні до досконалості ідеалізм конфліктує зі здоровим глуздом, націленим на досягнення швидкого і практичного успіху.

Позитивне стан пропонує розглянути найсильніший характер. За допомогою своєї далекоглядності і логічною передбачливості Четвірка Козеріга здатна скористатися обставинами, які їй надаються. Здатна до творчості, акуратна і продуктивна. Мислить об’єктивно, трудиться постійно, її амбіції завжди націлені на конкретні і відчутні справи. Гідна довіри, вельми чесна і пристрасно бажає поважних і шляхетних взаємин між людьми. Наділена сильним почуттям власної гідності, хорошими здібностями втілювати ідеї і рішучістю закінчувати все, що розпочато. Розуміє практичні цінності, вміє заробляти гроші.

В особистих зв’язках ненав’язлива, люб’язна, терпляча і дуже віддана.

Негативне стан виражається зарозумілістю і бажанням панувати. Прагнення до досконалості перетворюється в строгість і навіть жорстокість. Мислить логічно, але вже у вузько обмежених межах, які переходити не бажає. Гідність перетворює в суєтність і надмірну чутливість, недолік гнучкості обертається впертістю і нетерпимістю. Бажаючи скоріше закінчити справу, втрачає перспективу і тоді, захопившись сьогочасної картиною, обманюється. Дар заробляти гроші в негативному стані перетворюється в жадібність. Зі страху потерпіти збитки хапає все підряд. У подібному стані Четвірка Козеріга думає виключно про практичні справи, виключаючи все інше.

Рівновагу. Особистість цього знаку наділена двома природними стабілізаторами – здатністю до логіки і вродженим постійністю. Якщо розвинути дар аналізу і почуття міри, постаратися постійно бути критичним, то він зможе досягти надзвичайного рівноваги, таким чином створюючи передумови щастя, притаманного частоти Сонця. В іншому випадку потенціал Четвірка обмежує, а практичний знак Землі гальмує досягнення Четвіркою Козеріга істинної радості життя. Терпимість і здатність прощати розвинені в цій особистості дуже слабо. Ці якості необхідно в собі терпляче виховувати і розвивати, якщо є бажання досягти рівноваги і виробити в собі позитивні сторони характеру.

Коментарі. У раціональному світі Четвірка Козеріга могла б вважатися «сіллю» Землі. Чесно заробляє гроші, амбітна, але її честолюбство практично, причому вона зазвичай не забуває вигод і для інших людей. Тільки зовсім негативна особистість, що належить цьому знаку, повністю егоїстична. У будь декаді, де зустрічається частота Сонця, обов’язково присутні риси благородства, а тут є ще й схильність до ідеалізму. У Четвірці Козеріга ці напрямні виражені до деякої міри помірно, іноді їх потрібно заохочувати, щоб вони себе проявили. Сила цієї особистості безсумнівна, але їй частіше як Льву у казці Керолла, треба частіше додавати мед.

У цій декаді народилося дуже багато відомих людей: Антон Чехов, Едгар Аллан По, Мольєр, Осип Мандельштам, Олександр Гамільтон, Бенджамін Франклін, Поль Сезанн, Галина Уланова, Альберт Швейцер, Вільям Джеймс, Аль Капоне, Роберт Лі, дитячий письменник А. А . Мільн, Мохаммед Алі, Поль Сезан, Денні Кей та ін
Дана декада за кількістю народжених в ньому відомих людей наближається до найвищого рівня декад, який припадає на другу декаду Водолія.

Можливо, з причини вродженої величенної сили цієї особистості Четвірка Козеріга – друга декада в році за кількістю відомих людей, народжених в зимовий час. Самолюбство, властиве частоти Сонця і підтримуване практичністю знаку Землі, підкріплене постійністю і стійкістю потенціалу Чотири, дає майже закінчену картину для досягнення успіху. Ця декада з рекордною кількістю знаменитостей підтверджує безсумнівну стару істину: «чесність – це найкраща політика».

Четвірка Козеріга так багато бажає взяти від життя, що, як показують вивчення та аналіз декади, коли мова йде про особисте щастя, то досить часто їм доводиться переживати розчарування. Потенціал Четвірка прагне порядку і гармонії, впевненості і справедливості. Частота Сонця шукає краси і досконалості, а знак Землі чекає практичного результату – інакше цілісна структура не може бути задоволеною. У нашому недосконалому світі не занадто завищили Четвірки Козеріга свої бажання?

А може бути саме такий щирий ідеалізм, які «ведуть до зірок свою колісницю», і є таємницею величі цих особистостей? Четвірки Козеріга відмовляються від сурогатів, не приймають ілюзії за реалії. Взяти від життя бажають стільки, скільки самі готові віддати! Це, поміркуйте самі, вже досить багато. Запис Таро обіцяє їм «успіх, становище, влада і земну силу», а якщо вони ще й урівноважені, то справді можуть домогтися і великого щастя, і матеріального успіху.

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,451