Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – лютий 2014 від Марфи Бомбушкар


У січні Ви домоглися нових висот у соціальному становищі і кар’єрі. Якщо Ви відчували якесь уповільнення в кар’єрному зростанні, повернення до витоків, то зараз справи підуть на поправку і буде легше домагатися бажаного.

Лютий для Козерігів почнеться з грошових питань. Зірки дадуть Вам шанс домовитися про бонуси, отримати більший відсоток з угод, Ви можете отримати і страхові виплати, які не отримали раніше. Грошові питання почнуть вирішуватися швидше. Покращитися обстановка і з кар’єрою, просуванням по кар’єрним і соціальним сходах. У першій половині місяця Ви будете багато уваги приділяти питанням накопичення, депозитів, дохідних статей Вашого бюджету.

Місяць, в порівнянні з січнем, буде досить тихий і спокійний.

14 лютого Ваші думки про отримання прибутку закінчаться, і увага буде звернена на повернення боргів, оплату рахунків. Хоча 14 лютого варто очікувати на щедрий подарунок або ж обставини змусять Вас зробити щедрий подарунок комусь.

У любові справи теж підуть на поправку, Ваш партнер стане більш відкритим і Вам стане ясно, як розвивати відносини. У лютому Ви, особливо жінки Козеріги, захочуть змінити свій імідж, зачіску і все що пов’язане із зовнішністю або гардероб.

Хочу зауважити, це ставитися до всіх знакам Зодіаку, не тільки до Козеріга. Що з 6 лютого до 28 цього ж місяця, не варто здійснювати дорогих покупок, укладати нові угоди, оформляти документи. Чекайте затримок з усім, що пов’язано з інформацією. Звичайно, якщо дуже постаратися, то у Вас все вийде, але Вам потрібно буде витратити багато енергії, для досягнення бажаного результату. А після, ймовірно, все ще потрібно буде і переробляти. Краще закінчити старі, не закінчені проекти.

28 лютого Вас можуть очікувати новини від рідних (братів, тіток і дядьків) або сусідів. Так само Ви можете відправитися в поїздку. Ну і в цей день Ви отримаєте важливу новину, про результати своїх робіт, можливо і грошову винагороду.

Найважливіші дати в гороскопі для Козеріга в лютому 2014

Хороші дати в лютому : 1, 5-6, 10, 14-16, 19-20, 24-25, 28.

30 січня та до 14 лютого – Вашу увагу буде звернено до фінансових питань. Питанням депозитів, накопичення, способів заробітку грошей (але не отримання від інших «безоплатно»).

6 лютого – 28 лютого – не найкращий час для поїздок, укладення нових угод і оформлення документів.

14 лютого – чекайте на дорогий подарунок.

28 лютого – подорож покличе Вас. Чим раніше Ви підете, тим швидше повернетеся. Так само будуть новини від близьких.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,186