Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Жовтень був досить довгим і повільним місяцем для Козерігів. Ви мало що встигали зробити, проекти начебто застигли, енергії не вистачало. Але 26 жовтня всі помінялося! Ви стали більш енергійні, більш наполегливіше, можна сказати, навіть, егоїстичніше і нахабніше ніж були до цього. Але в той же час і більш агресивніше, а так само сексуально активніше. Цей Ваш період продовжитися до 6го грудня! В цей час будь-яка справа Козерігам по плечу, головне не вляпатися в історію або не битися! Опишу це іншими словами, Козеріги будуть більш мужніше і войовничіше, як чоловіки, так і жінки, але чоловіки більшою мірою. Це дуже хороший час, погано, що він не почався спочатку жовтня, але все ж.

Це гарний час, щоб поліпшити свої домашні справи, зробити ремонт будинку або більше енергії витратити на сім’ю. Найкраще сюди направити Вашу енергію, якої у Козерігів зараз буде предостатньо. Я знаю, що в останніх пару років у Козерігів відбувається багато змін вдома, багато з Вас змінили місце проживання, будинок \ квартиру, побут. Зараз такий період у Вашому житті – домашніх революцій і змін, і ще багато змін Вас очікує під дахом будинку до 2019 року. Просто будуть злети і падіння, більш і менш енергійні періоди, ось зараз ще один період вирування енергії, війни Вашого Я з Вашим будинком.

Будьте обережні 12 листопада, плюс мінус 2 дні, це небезпечний період, дуже ймовірні скандали вдома або травми. Але і крім цього, все піде криво і навскіс, Вам складно буде тримати себе в руках, Ви будете занадто емоційні й імпульсивні.

В любові все буде в ажурі! 6 листопада, плюс мінус 4 дні, очікуйте приємного сюрпризу в любовних справах (ну або з дітьми або творчістю). Це хороший період для зачаття! А так же в ці дні серце буде бажати любові, Ви будете досить романтичні і чутливі. Самотні Козеріги захочуть знайти свою другу половинку (не самотні, якщо в шлюбі проблеми, можуть, захотіти зрадити). Якщо Ви з кимось зустрічаєтеся – Ви можете зрозуміти, що закохалися в цю людину! А ще це гарний час для нових творчих починань!

В кінці листопада, 22 числа, плюс мінус 4 дні, так само постарайтеся бути обережними – НЕ захворійте! В цей період Ви можете дізнатися про свою прихованої хвороби, або про якийсь іншу таємницю яку приховували від Вас. Або Вашу таємницю дізнається хтось інший. У цей період краще всього побути одному, відпочити. Я б Вам порекомендувала відвідати лікаря, щоб він обстежив Вас, якщо Вас щось тривожить.

Найважливіші дати в гороскопі для Козеріга в листопаді 2014

Вдалі дні: 1-4, 15-17, 20-26, 28-30

Весь місяць і початок грудня – підвищена енергійність, мужність і войовничість. Будьте обережні!

6 листопада, плюс мінус 4 дні – любов, діти, творчість.

12 листопада, плюс мінус 2 дні – не приємний період, будьте обережні.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – бажання побути наодинці з собою, піти від всіх. Таємниці, хвороби, секрети.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,328