Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці липні 2014 у Козерігів настане нова довгострокова тенденція (протримається вона більше року), тенденція буде пов’язана з фінансовими вигодами, поглибленням співпраці, більше радості в сексуальному житті, хороших трансформацій, отримання більше підтримки від інших – розширення цих сфер: гроші, секс, трансформації і зміни, поглиблення. Борги (взяті Вами або видані) матимуть хороший результат. Цей цикл настане в кінці липня, він підштовхне Вас в новий напрямок. Ваше почуття достатку, почуття безпеки і особистого багатства, буде збільшено протягом цього циклу, зокрема це буде пов’язано і з ресурсами партнерів. Джерела доходів, так само, можуть прийти з боку поводження з чужими фінансами і ресурсами. Сексуальні стосунки будуть рости, Ваші інтимні відносини будуть поліпшуватися, вони можуть прийняти більш глибокий і прихований характер. Але це все довгострокові тенденції.

Тепер прийшов час розповісти про короткострокові події пов’язаних з Козерігом в липні місяці.

Липень буде досить соціальним місяцем для Вашого знака Зодіаку. Початок липня буде повністю присвячено Вашому партнеру і відносинам. Любовні стосунки будуть турбулентними час від часу, Ви будете всю увагу приділяти своєму партнеру і переживати за нього.

А в середині місяця, 12 липня (плюс мінус 4 дні), Ваш акцент буде звернений на самого себе. У ці дні Ви будете дуже емоційні, егоїстичні, Ваші власні особисті потреби будуть відчуватися значно сильніше і Ви будете бажати реалізувати їх. Деякі жінки Козеріги, можуть, вирішити змінити імідж.

З 20 липня Козеріги зможуть дихати на повні груди, якщо до цього з березня місяця Ви відчували смуток, було присутнє почуття, що Ви робите крок вперед – два назад, не розуміння навколишнього оточення і відхід у себе. Зараз ситуація зміниться, Ви станете більш чітко бачити свій напрямок, покращиться мотивація у Вашому житті.

З грудня минулого року Козеріги багато енергії витрачали на кар’єру, репутацію, соціальне становище. Були проблеми з начальством, скандали. 27 липня цей період підійде до кінця. Ви будете витрачати більше своєї енергії на колектив, колективні плани, друзів – цей період триватиме до середини вересня.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,178