Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг — Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Цей знак можна навчитися дізнаватися, але попередньо потрібна деяка тренування. Спостерігайте за тихим павуком в кутку.

Здавалося б, у нього немає ніяких шансів зловити цих літаючих мух. І все ж вони попадаються в його розумно розставлені сіті, і він перемагає.

Козерогів можна знайти всюди, в будь-якій області, там, де вони можуть висуватися вперед і отримати задоволення своїм таємним амбіціям. Козероги підіймаються по суспільній драбині, піднімаючись з каменя на камінь. Завжди — тільки вперед. Можливо, вони не привертають до себе уваги якимсь спеціальним чином. Їх можна спочатку й не помітити. І, здається, що всі інші мають переваги в змаганні, а Козероги не мають шансів на перемогу, і все ж вони перемагають. З ними боротися практично неможливо і марно. Козероги випробовують величезне захоплення перед тими, хто випередив їх на шляху до вершини. Вони обожнюють успіх, повагу, владу і шанують традиції. Багато енергійні й імпульсивні люди називають їх за це снобами і ханжами.

Козероги можуть висловлювати свою критику необдумано і різко.

Але зазвичай вони занадто розумні, щоб створювати собі непотрібних ворогів. У такому випадку вони будуть з вами погоджуватися, підлаштовуватися, але може бути, це тільки здається? Вони дозволяють іншим виходити вперед, але до кінцевої мети часто приходять першими проти всякої логіки. Вони дуже обережні, обходять всякі перешкоди і гостре каміння. І не дивно, що вони рідко спотикаються. Їх очі не спрямовані до зірок, їх погляд спрямований прямо перед собою, а ноги прямо стоять на землі. Ревнощі, пристрасть, імпульсивність, лінь і безпечність — Козероги вважають всі ці якості перешкодами і нехай інші спотикаються про них. Козероги можуть тільки озирнутися на цих людей і випробувати легку жалість за їх невдачі, після чого підуть спокійно далі. Є, звичайно, Козероги і романтичні. Але і вони не дозволяють емоціям засліпити себе.

Вам потрібно дотримувати всі умови, якщо ви хочете, щоб Козеріг вас поважав.

Вони не влаштовують публічні сцени і не оголюють пристрасті. Майже всі вони ідеалізують своїх предків і старших, повага до віку і досвіду — частина їхньої натури. Часто в літньому віці вони намагаються надолужити те, що було упущено в молодості. Козероги навряд чи можуть закохатися в людину, не займає будь-якого положення в суспільстві. Вони рідко вступають у шлюб не замислюючись, а довго готуються до цього. Вони дуже люблять своїх родичів: врешті-решт, від цих родичів може залишитися яка-небудь власність! Ви можете подумати, що це холодне, розважливе ставлення, але Козероги вважають, що це просто розумно. Шансу ніколи не доведеться двічі стукати в двері, вони почують перший же стук. А ще більш правильно сказати: вони коштують, притулившись до дверей, чекаючи шанс.

У дитинстві у Козерогів буває досить слабке здоров’я, гірше, ніж у інших знаків, але сила їхнього опору збільшується з віком. Твереза, обачлива натура Козерога надає йому дивну витривалість, але, тим не менше, йому не завжди вдається уникнути докторів і лікарень, так як їх підкошує страх, невизначеність і неспокій сильніший, ніж мікроби. Навіть їх консервативні звички і упертість, їх опірність хвороби не може подолати небезпеки песимізму. Козероги повинні багато часу проводити на повітрі та розвивати більш позитивний і легкий погляд на життя. Майже у всіх Козерогів чутлива шкіра. Це проявляється у всіляких алергіях, в зайвому потовиділенні і інших шкірних захворюваннях. Можливі також захворювання шлунка, уразливими місцями є суглоби і кістки. Плодами їх меланхолії можуть бути головні болі, захворювання нирок і психічні хвороби. Якщо їм вдається уникнути тривалої хвороби через свою депресивності, то їх здатність до довголіття дивовижна. Ну, не знаю, чи добре бути останнім листом на дереві і при цьому страждати від артриту та ревматизму?

Козероги справляють враження ніжного, боязкого і трохи впертого людини. Він здається нешкідливим. І вам може навіть здатися, що це самий підходящий людина, якій можна довіритися і висповідатися. І хто б міг підозрювати, що у нього може бути, і є насправді, якісь приховані амбіції? Але, тим не менш, ви повинні знати, що вони використовують ваші слабкості і ваші таємниці, щоб самим стати сильніше. Вам здається, що ви не можете без нього обійтися, і віддаєте йому всі свої поводи. І вже тоді він починає проявляти владу і використовує її, щоб завоювати положення справжнього лідера. Показним діям він воліє закулісні маневри.

Вугілля дає Козерогам довгий полум’я.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук


- Яндекс.Метрика
2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог