Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


Квітень буде не найпростішим і спокійним місяцем для Козеріга, Зірки знову кинуть їм виклик і поставлять нові перешкоди на шляху, Ви навіть і не встигнете відчути і початку змін – а вони відбудуться! Поставлять все з ніг на голову! Вже на самому початку місяця варто очікувати змін пов’язаних з будинком і рідними, всі будуть хотіти Вас. Початок квітня буде акцентовано на Вашому будинку, щось важливе станеться (каталізатор подій ) спочатку місяця в період з 1 до 4 квітня, потрібно буде приймати рішення про те, як, де, з ким, вибір шляху розвитку домашньої обстановки – це питання постануть перед Вами і Вам потрібно буде вирішувати їх. Чекайте раптових змін, всі плани полетять шкереберть – домашні справи забиратимуть на себе всю Вашу енергію спочатку місяця.

Ваша кар’єра так само буде мати раптову зміну в квітні, зміна в кар’єрі буде пов’язана з будинком. Ви будете вкрай нервово ставитися до кар’єри, деякі Ваші плани чекають змін. Так само слід очікувати море нової інформації, повідомлень пов’язаних з кар’єрними планами, у Вас навіть виникнуть труднощі з сприйняттям одержуваної інформації, новини будуть дуже несподіваними. Хоча Козеріги досить холодні люди, які вміють тримати себе в руках, але зараз настає період (який дуже схожий на період січня 2014 року – період змін), коли Вам буде дуже важко тримати себе в руках, Ви почнете себе відчувати розбитими, відчувати нестачу того самого мінімуму, щоб налагодити ситуацію, що склалася.

Чекайте 16 квітня (плюс \ мінус 4 дні), як я вже говорила вище, Зірки звернуть Вашу увагу на кар’єру в другій половині місяця. Ви отримаєте результати від Ваших минулих дій або ж зможете закінчити розпочатий раніше проект – іншими словами кажучи, Вас чекає – фінал. Не слід розраховувати на допомогу партнера ( чоловіка \ дружини ), вони Вам тільки завадять.

18 квітня сприятливий день для відносин, а так само можливість отримати матеріальну прибуток.

Кінець місяця для Козерігів принесе перепочинок, спокій і радість життя. 30 квітня (плюс мінус 4 дні) зверне Вашу увагу на дітей, якщо вони у Вас є – вони Вас порадують. Якщо ж у Вас немає дітей – хороший період для зачаття. Слід очікувати приходу музи для Козерігів зайнятих творчістю. Так що, якщо Ви не можете творити зараз – почекайте до 30 квітня ! Муза відвідає Вас. Одиноким Козерігам захочеться любові, хоча і сімейним Козерігам, так само, захочеться знайти собі коханку або романтики зі своєю другою половинкою. У теж час проблеми вдома і на роботі почнуть зникати.

Критичний період з 23-24 квітня – як вдома так і на роботі! Будьте обережні!

30 квітня – хороший момент знайти свою нову любов. Вас очікує кармічна зустріч, з новою людиною, який може стати Вашою другою половинкою в липні місяці.

Найважливіші дати в гороскопі для Козерігів у квітні 2014

Хороші дати в квітні : 12 і 17 квітня.

6 квітня до 4 травня – хороший час для поїздок.

1 – 15 квітня – будинок буде в центрі Вашої уваги. Багато нових, раптових подій, змін. Вам потрібно буде переїхати або зробити ремонт. Один з членів сім’ї зажадає від Вас допомоги.

16 квітня – Зірки звернуть Вашу увагу на кар’єру. Ваша репутація буде порушена, Ви можете як отримати можливість підвищення (хоча для цього Вам, ймовірно, доведеться витратити ресурси і може не вистачити саму дещицю), так і опуститися нижче. Цей період буде тривати 4 дні плюс \ мінус 16 квітня – чекайте фіналу в чомусь. При цьому і партнер не особливо буде допомагати Вам, а більше заважати – розраховуйте тільки на себе.

23 – 24 квітня – настає період колапсу! І вдома і на роботі.

30 квітня – плюс мінус 4 дні – настане час затишшя. Хороший момент зачати дитину, або ж приділити увагу своїм чадам. Ви будете бажати романтики, можлива подружня зрада. Муза відвідає всіх Козерігів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

  1. Один комментар до “Гороскоп Козеріг – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар”

  2. Остап в 04.04.2014 | Відповісти

    Хороший сайт і гороскопи завжди збуваються

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 120 T. 0,339