Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Козеріги, я почну гороскоп з кінця місяця! Я думаю, так буде правильніше, адже найважливіше відбудеться наприкінці грудня, а не на початку! Кінець грудня та частина січня – будуть абсолютно Вашим часом! Ви навіть ще й не уявляєте, скільки ж усього важливого Вас чекає в кінці грудня! Це саме Ваш період, коли у Вас буде багато енергії, багато способів, багато можливостей, багато досвіду (про який Ви можете і не здогадуватися).

22 грудня, мінус 5 плюс 7 днів, відбудуться дуже важливі події у Вашому житті. Мені складно пояснити їх, точніше, те що може статися. Але це буде поворот у житті у Козерігів, особливо сильним вплив зірок буде на тих Козерігів, які народилися від 21 (22 грудня, в залежності від часової зони) і до 27-28 грудня! Найчастіше Козеріги люблять відкладати на потім, те, що дуже важливо для них. Але зараз не робіть цього! Зірки йдуть до Вас на зустріч! Я б сказала, що у Вас якщо не Роял-флеш, то як мінімум Стріт-флеш! Робіть те, що хочете! Саме в ці дні, Ви усвідомлюєте свої потреби. Цей 2014 рік, був дуже важким для знаків кардинального хреста, наступний буде не набагато легше, але зараз зірки йдуть Вам на зустріч! Вам вистачить сил домогтися бажаного! Ви можете усвідомити, що ж тягнуло Вас до дна весь цей рік і що потрібно зробити, щоб позбутися баласту. Якщо у Вас були проблеми в родині, але Ви ніяк не наважувалися поставити крапку – Ви можете зважитися на розлучення і воно буде легким (його сприйняття), а може Ви, навпаки, хотіли зберегти сім’ю (а партнер змінює \ плював на неї) – тоді , в цей період, Ви зрозумієте як Вам «змінити» свого партнера в кращу сторону, якщо Ви хочете зберегти шлюб. У ці дні Ви будете дуже чутливі, так що можливі й образи. У ці дні Ви будете і дуже товариські. У ці дні, Ви будете бажати романтики і любові. Кінець грудня буде дуже «багатим» на події та досвід для Козерігів. Саме 22 грудня у Козерігів почнеться Новий рік у житті. Кардинальні зміни, бажання, які Ви так довго відкладали на потім – найкраще зробити зараз.

Починаючи з 5го грудня – Ви станете менш активними, енергійними і агресивними, ще в жовтні Козеріги, особливо чоловіки, стали більш мужніми, агресивними, готовими до конфліктів, сексуально активними. Зараз цей період пройде. Свою енергію Ви станете більше направляти на заробіток грошей.

6 грудня, плюс мінус 3 дні, принесе з собою нові турботи. Може додатися роботи на роботі. Це хороший період для того, щоб закінчити розпочаті проекти, але не особливо хороший для започаткування нових. Так само, якщо Вас турбувала якась хвороба, у ці дні приділіть її уваги, Зірки допоможуть Вам вилікуватися, або хоча б вдало підправити своє здоров’я. Я б навіть сказала, що якщо Ви хворіли, то найімовірніше, після 6го грудня – здоров’я піде на поправку. Але якщо Ви розумієте, що хвороба в самому розпалі – тоді, навпаки, здоров’я тільки погіршиться.

Починаючи з 11 грудня і по 3 січня – всі Козеріги стануть більш романтичними, більш м’якими, Вам захочеться знайти свою любов (якщо Ви самотні) або ж більше уваги приділяти коханій людині. Це особливо вдалий період для жінок Козерігів, з жовтня і до грудня – був період у чоловіків Козерігів, а зараз настане час – жінок. Ви відчуєте свою жіночність, станете більш впевненіше в ній, Ваша жіноча магія буде сильніше впливати на чоловіків, Ви будете більш привабливішим. Багато хто з Вас захочуть змінити свій імідж, зачіску, косметику і тд. Всі Козеріги, не дивлячись на стать, будуть відчувати дуже сильну і глибоку динаміку у відносинах в період з 19 по 23 грудня, ймовірно, що Ви більш глибоко зможете зрозуміти свого партнера, можете відчути його тиск на себе або самі почати тиснути на нього, можливі скандали.

З 17 грудня і по 5 січня – Ви станете більш товариські, ніж зазвичай.

Це дуже хороший місяць для Козерігів, особливо кінець місяця, цей рік був складним для Вашого знаку Зодіаку, зараз є час перепочити! І подумати про себе і про те, що Ви хочете отримати від життя.

Найважливіші дати в гороскопі для Козерігів в грудні 2014

Вдалі дні: 3-8, 12-23, 27, 30-31.

5 грудня – останніх пару місяців Ви були мужествініше подвійно, особливо чоловіки. Цей період закінчиться.

6 грудня, плюс мінус 3 дні – нові турботи на роботі, хороший період поставити підпис у проекті, а не починати новий. Зверніть увагу на здоров’я.

11 грудня – 3 січня – жінки Козеріги – Ваш час настав! Всі Козеріги будуть більш романтичні в цей період, будете бажати відносин і гармонії.

22 грудня, мінус 5 плюс 7 днів – дуже важливий період для Козерігів, кармічний. Ви зрозумієте хто Ви, що Ви, що Ви хочете і зірки допоможуть отримати Вам це. Нове життя, як мінімум нова глава.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

  1. Один комментар до “Гороскоп Козеріг – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар”

  2. Ярослав в 14.12.2014 | Відповісти

    Дочикаюсь 22 грудня ось тоді і побачу чи в цьому гороскопі є хоч капля правди

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,392