Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


Нові завдання на роботі, нові обов’язки, нові проекти – це все що очікує Козерігів спочатку червня. Хоча енергії у Вас і прибивалося, Ви готові брати нові вершини, але краще все ж не поспішати і звертати увагу на своє здоров’я, не перепрацьовувати, інакше кінець місяця Ви зустрінете з хворобою. А нових завдань та обов’язків на початку місяця буде дуже багато! У червні Козерігам, бажаючим підлікувати своє здоров’я, Зірки дають всі шанси і можливості для цього.

Переконайтеся, що у Вас є всі необхідні факти для прийняття рішень. Ви можете зробити помилки, не знаючи всієї достовірної інформації, будьте уважні зі своїми співробітниками і клієнтами. Якщо Ви працюєте на себе, цього місяця у Вас є всі шанси збільшити свою репутацію в очах інших, а так само отримати нового важливого клієнта.

Спочатку червня очікуються проблеми з документами та інформацією, в період з 8 червня до 2го липня. Не варто в цей час підписувати та укладати нові договори, будуть затримки з інформацією. Всі розпочате в цей період зажадає більше сил і ресурсів, ніж Ви очікували, і ймовірно в майбутньому потрібно буде це переробляти.

Плюс – мінус 4 дня, 13 червня, Ви зможете трохи відпочити від рутини і завдань. Ви захочете побути одному, або в тихій компанії близьких людей, Вам захочеться відпочити від оточуючих. У цей же період Ви можете дізнатися, щось, що було від приховано від Вас – розкрити таємницю, або ж навпаки – створити її. Прошу Вас уважно звертати увагу на своє здоров’я в цей період, Ви можете не помітити щось або не звернути увагу і сильно захворіти.

Найнебезпечніший період для Козерігів в червні буде 25 червня, плюс мінус 2-3 дні! Прошу Вас будьте обережні! У цей час можливо все! Ви можете відчути, як світ перевернувся з ніг на голову, або станеться щось несподіване ! Дуже травмонебезпечний період. Ймовірно виникнення проблем вдома і на роботі. Ви можете захотіти свободи, а хтось намагатиметься домінувати над Вами. Цей період дуже схожий на 25 грудня 2013! Тільки ще більш енергійний.

Наприкінці місяця Вашу увагу буде зосереджено на сфері партнерських відносин (бізнес партнери та улюблені). Ви будете повністю віддавати свою енергію партнеру. Слід очікувати приємних сюрпризів у близьких стосунках. 28 червня плюс мінус 5 днів, принесе бажання знайти собі другу половинку, налагодити відносини з діловим партнером (або знайти його). Ви відчуєте почуття великої любові, готові будете піти на жертви заради коханих. Але пропозиція руки і серця краще не робити до 2го липня.

У період з 29 травня по 19 червня, Козеріги стануть більш романтичними з улюбленими, більш м’якими. Вони захочуть більше часу проводити з коханими і дітьми (якщо вони у них є). Це гарний час, щоб помиритися.

Найважливіші дати в гороскопі для Козеріга в червні 2014

Вдалі дні : 5-6, 10, 15, 19, 22-23, 28-29

8 червня – 2 липня – проблеми з документами, договорами, інформацією.

13 червня – плюс мінус 4 дні – Вам захочеться самотності, можлива не велика хандра. Слід більше уваги приділяти своєму здоров’ю.

25 червня – плюс мінус 2 дні – найнебезпечніший період для Козерігів в цьому місяці, будьте обережні! Вірогідні скандали на роботі і вдома, пов’язані з цими сферами.

28 червня – Вашу увагу буде звернено до партнера і коханій людині. Ви можете захотіти зробити пропозицію руки і серця, але краще відкласти його на липень місяць, після 2 липня. Так само, якщо Ви захочете зробити нову пропозицію своєму бізнес партнеру – зробіть після 2го липня!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,375