Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Друїдів – Ялиця (02.01-11.01; 05.07-14.07)


Ялиця – 2-11 січня, 5-14 липня

Красива скоріше холодною, строгою красою, любить стародавні прикраси, а також напівморок, тонкі запахи парфумів, старі і повні величі свята. Примхлива і не завжди легка в спілкуванні і спільному житті. Розвинене почуття відособленості, тому часто себе відчуває самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, однак рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою балакучістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставлених цілей.

У любові рідко задоволена. Вимоглива і незговірлива. Завжди хоче багато одержувати від життя, тому що знає про свої достоїнства, і їй звичайно це вдається. Трапляється їй також закохуватися без пам’яті, і тоді увесь світ зазнає аварії. Її любов може бути безмежною.

Винятково розумна, має аналітичні здібності, з науковими нахилами, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в області, яка не має нічого спільного з її нахилами і спеціальністю.

До роботи ставиться серйозно і досягає певних висот сумлінністю і скрупульозністю.

Поставлена ​​перед вибором серед різноманітних рішень обирає зазвичай найважче. Створення важких ситуацій для себе й інших – ось, власне, її покликання.

Шляхетна, що б не трапилося – можна покластися на неї цілком. У будь-якій ситуації вміє не втрачати цілковите самовладання, надію і віру. Ялиця вище дріб’язків. Вона розбірлива і дрібним задоволенням віддає перевагу задоволенню у великому.

Риси народжених під знаком Ялиці: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналізу, міркуванню, логіка, аскетизм.

Під знаком Ялиці народилися: Жанна Д’Арк, Наполеон Бонапарт, О. Толстой, Дж. Голсуорсі, Мопассан.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,169