Гороскоп Друїдів — Сосна (19.02-28 (29) .02; 24.08-02.09)


СОСНА — 19-28 лютого, 24 серпня-2 вересня

Вишуканий силует, красива, декоративна. Вміє підкреслити свої достоїнства. Любить будинок, цінні предмети, красивий інтер’єр. Часто той милий будинок, без якого вона не могла б розвиватися, створює сама собі. Кажуть, що вона знає, чого хоче, але не дає себе нести по волі хвиль, бо недостатньо їй того, що життя дає само. Немає в ній нічого покірного, здатна планувати і підкоряти умови своїм потребам.

Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості й умінню ризикувати завжди йде вперед. В роботі здатна мати успіх, незалежно від роду діяльності, що обирає.

Сосну відрізняє завзятість, з якою вона йде по обраному шляху і з якого її важко збити. Вміє вийти із самої складної ситуації. Дуже швидка і точна в дії.

Незважаючи на привітність у зверненні і уміння бути милим приятелем, у ній не буває зайвої щедрості. Власне благополуччя і зручності — насамперед. Невдачі інших не проганяють сон із її вік, хоча трапляється, вона згадує про них зі співчуттям у товариських бесідах. Тільки в однім виявляє слабкість — в любові. Почуттєва й імпульсивна — легко захоплюється, а потім буває вже пізно.

При всьому при цьому має проникливий розум і упорядковане мислення, буває гарним організатором. Вміє докласти необхідних зусиль для досягнення поставлених цілей і, як правило, досягає їх. З будь-яких, навіть із любовних, неприємностей вміє вийти з честю. Знак Сосни надзвичайно сприятливий для жінок.

Риси народжених під знаком Сосни: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.

Під знаком Сосни народилися: Конфуцій, Коперник, Вашингтон, Шопен, Шопенгауер, Карузо, Елізабет Тейлор.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 14 T. 0,114